Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w temacie i jaka jest Wasza opinia o Lemforder słyszałem ze sa najlepsze ale koszt jest spory :wallbash: a pojedynczych sie nie opłaca najlepiej kpl z tego co widziałem najtanszy na all 1200zł.jaka jest roznica w przelocie. potrzebuje opini osoby ktora zmieniła z tych z nizszych połek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html;msg146097#msg146097

I nie kupuj podejrzanie tanich lem-ów z allegro bo też będą podróby i później tylko będziesz narzekał że LEM jest do d*py bo Ci po 20 tys. km padło zawieszenie.

Poczytaj kilka ostatnich stron tego wątku co Ci podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wywnioskuje nic logicznego poza tym ze zestaw bez nazwy za 500 zł sie do niczego nie nadaje chyba ze 2-3 miesiące.w lemf tez niewiem czy warto bo po pierwsze mozna nie kupic oryginału a nawet jeśli już sie znajdzie to kupa kasy a przy naszych drogach to :shocked: byłoby przykro 2tyś zł.ile ludzi tyle opini, różne drogi,style jazdy więc nie da sie jednoznacznie określic ile na jakich. może niech bedzię to MS http://moto.allegro.pl/item1039328537_wahacz_wahacze_wahaczy_master_sport_audi_a4_a6_vw.html koszt przyzwoity gwarancja i firma nie anonimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…oszczędzanie jest dla bogatych, ponieważ płaci się dwa razy :wink4:

Zrób jak uważasz, kupisz wahacze z tej aukcji przejeździsz 3-4 miesiące i znowu będziesz musiał jakiś wymieniać. Co z tego że masz gwarancje jak będziesz musiał płacić za każdym razem za wymianę. A jak kupisz Lemki to troszkę km możesz nawinąć bez stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO POLECAM TE TAŃSZE JEŻELI MASZ TROCHĘ POJĘCIA O WYMIANIE BO Z CENĄ Lemforder PRZESADZAJĄ I TO DOBRZE A NA NASZE DROGI TO TYLKO GĄSENNCE POLECA :good:M JAK NIE PĘKNIE OGNIWO TO BĘDZIE DOBRZE.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:53_________________________________________________ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że ja jakoś na Lem-ach przejechałem już 70 tys. km odkąd kupiłem auto a ile jeździło w DE na nich to nie wiem i wymieniłem w zeszłym roku tylko górę i 2 końcówki drążków kierowniczych bo reszta była ok i tak jest do dziś.Więc proszę nie piszcie głupot i nie porównujcie porządnego zwieszenia do jakiegoś MASTER SPORT bo raczej nie ma czego porównywać.Więc co wychodzi taniej wymieniać 2 lub 3 razy tańsze zawieszenie czy zrobić raz ale porządnie i mieć spokój na parę lat.Co do podróbek Lem-a to oczywiście że są ale jak ktoś myśli że trafił okazję bo kupił zestaw za 1000 zł i jeszcze wierzy że to oryginał to o czym my tu mówimy.Nie ma problemu żeby kupić oryginał np: w Inter-carsie czy u kolegi z forum TOM77 tylko trzeba zapłacić trochę więcej ale ma się pewność że to oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jakiegoś MASTER SPORT

akurat w tym wypadku musze ci powiedzieć ze duuuużo osób z forum jeździ na MS i nie narzeka.

ZASADA W B5 JEST TAKA ZE JAK JUZ WYMIENISZ WAHACZE PO RAZ PIERWSZY TO CZEKA CIE WYMIANA PRAKTYCZNIE CO ROKU :wink4:

Jeździłem na MS i dopóki nie rozbili mi auta to nic sie nie działo , osobiście wole kupić 3kpl MS niz jeden Lemków , napewno dłużej pojeżdże , zwłaszcza ze mozna zawieszenie wymienić samodzielnie pod blokiem wypijając w międzyczasie na lajcie 6 bronków :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam na takie zabawy czasu dlatego wole wymienić raz i mam spokój ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam na takie zabawy czasu dlatego wole wymienić raz i mam spokój ale jak kto woli.

bardziej mi chodzi o to że mozna trafić podróbki Lemków a jest ich bardzo duzo , nawet w "pewnych" hurtowniach , i przykro byłoby wywalić 1700pln a dostać coś słabszego od MS za 550pln :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się jeszcze w IC podróbek nie udało kupić dlatego nic i nikt nie jest w stanie mnie przekonać do kupna tańszego zawieszenia no chyba że zobaczę na własne oczy że wytrzymało tyle co mój Lem to się wtedy będę zastanawiał a jak narazie to nie ma czego porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem wahacz teraz na ori (góra). okazalo sie ze mam wszystkie ori jeszcze :blink:.

Dzik ma ori Lema w bdb cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto 3 lata temu, pojeździłem rok i zawieszenie sie zaczelo odzywać. Okazało sie,że wszystko jeszczd oryginalne czyli zrobilo w niemczech niecałe 200tys. wymienilem częsc 2 lata temu, teraz reszte na LEMY oczywsićie. Jasne, że zaplaciłem swoje ale wiem co mam (albo bynajmniej tak mysle :gwizdanie:) Co oryginal to oryginal i tez nie widzi mi sie wymienianie co chwile tanszego. Raz i porzadnie. To moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Allegro LMO z znaczkami audi gość się zaklinał że ORYGINAŁ a po przejechaniu 5 tyś km padły dwa dolne proste a po przejechaniu 15 tyś km padła reszta gość wymienił mi tylko te dolne proste które padły mi w tamtym roku a teraz jak padła reszta to odmówił wymiany NIE KUPUJCIE NA ALLEGRO tych PODRÓB LEMFORDERA............ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie to na co macie ochote, żeby nie było płaczu bo ktoś źle mi polecił.

Ja osobiście kupiłem autko z przebiegiem 260tyś B5, AFN na zawieszenie 1BE + 17" jeździłem 3 lata, w trakcie czego padł mi o zgrozo aż 1 łącznik stabilizatora. wyciągnąłem go i to był lemforder, rok produkcji 1999. (data wymiany 2008). kupiłem taki sam, za około 80-90zł. Pojeździłem rok autko sprzedałem, zawiecha chodziła perfekcyjnie. A przez 3 lata zrobiłem ponad 60tyś km. A ile auto zrobiło poprzednio? Bo w Polsce w sumie było 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to co uważa za stosowne i na co go stać ja nie dawno założyłem MS jak mi wytrzymają dwa lata to będe zadowolony na nasze drogi nie ma bata a co do gwarancji wahaczy to jest tam taki punkt w którym jest jest napisane że muszą być zamontowane w serwisie inaczej tą gwarancje można sobie w buty wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,a wahacze Febi są sporo słabasze od Lemów??? czytałem wiele pozytywnych oponi o wahaczach MS,firma niby niemiecka, ale sam nie wiem czy za 600PLN to będzie coś co chociaż 30k km przejedzie :mysli: Nie jeżdżę dużo (max 15kkm rocznie) więc teoretycznie wywalenie 600PLN raz na dwa lata wedlug mnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat MS widze duzo roznych opini,bardziej tych zlych niestety.czy ktos moze cos powiedziec na temat tego kompletu??,zdaje mi sie ze beda lepsze i to duzo niz te MS.juz prawie jestem na kupnie.moze ktos juz zakladal takie??

http://www.allegro.pl/item1026692415_komplet_zawieszenia_audi_a4_a6_passat_b5_b6_gwar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na FEBIM zrobiłem 80 tyś km a na LMO Pierwsze sztuki padły po 5 tyś km a cała reszta po 15 tyś km.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...