-
Montaż słupków z polift do przedlift sedan
NIE DA SIĘ ORGINALNIE ZAMONTOWAĆ BEZ ODSTAWANIA.
-
[B5 ADP] Czasami przy odpaleniu gaśnie.
SPRAWDŹ KOLEGO BATERIE W KLUCZYKU TAM JEST MOBILAJZER A JAK NIE TO PRAWDOPODOBNIE SIADA CI PRZEPŁYWOMIERZ, MOŻESZ TO SZYBKO SPRAWDZIĆ A JA CI DAM DOBRĄ RADĘ CO DALEJ MASZ ZROBIĆ. [mod]następnym razem postaraj się wyłączyć Caps lock"a -w ten sposób krzyczysz [/mod]
-
[ALL B6] Drżene kierownicy
ZAŁÓŻ Z POWROTEM TE KTÓRE MIAŁEŚ TO BĘDZIE NAJTAŃSZA PORADA I SPRAWDŻ CZY DALEJ TO SAMO CZY NIE.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:07_________________________________________________
-
[ALL B5] Łożyska wyją
TO NIEMOŻLIWE ŻEBY ŁOŻYSKA WYŁY CHYBA ZE BYŁY ŹLE ZAMONTOWANE W PIASTY ZA POMOCĄ MŁOTKA A NIE ZA POMOCĄ ŚCIĄGACZA DO ŁOŻYSK- POZDRAWIAM.
-
[B5 AFN] Dlaczego banany najszybciej padają -czy czas na lemforder?
KOLEGO POLECAM TE TAŃSZE JEŻELI MASZ TROCHĘ POJĘCIA O WYMIANIE BO Z CENĄ Lemforder PRZESADZAJĄ I TO DOBRZE A NA NASZE DROGI TO TYLKO GĄSENNCE POLECA :good:M JAK NIE PĘKNIE OGNIWO TO BĘDZIE DOBRZE.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:53_________________________________________________
-
[B5 ADR] Problemy z hamulcami
Dzięki za poradę ale to już przerabiałem i dalej to samo , czy to może być jarzmo może ktoś się orjetuję - pozdrawiam. [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:20_________________________________________________
-
[B6 AWX] Problem z wkręcaniem tłoczka w tylnym zacisku
Musisz kolego wkręcać tłoczek i jednocześnie dopychać go aż złapie gwint wewnątrz tłoczka- pozdrawiam.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:17_________________________________________________
-
Wymiana tylnej belki oraz tulei belki w Audi A4 B5
- [ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
Ten mechanik to jakiś zdziertus , daj sobie z nim spokój , chyba że mieszkasz w warszawie - pozdrawiam.[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:49_________________________________________________- [B5 ADR] Problemy z hamulcami
Mam problem z hamulcami od jakiegoś czasu a dokładnie jak zaczyna się obić ciepło, blokuję mi tylny zacisk. Robiłem już różne rzeczy i wymieniałem tłoczek i czyściłem oraz zmieniałem zestaw naprawczy, tylko nie wymieniałem jarzma czy to mogło by pomóc - oczekuję na weryfikacje. Pozdrawiam CAŁE FORUM A4. [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:40_________________________________________________- [B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
MAM TO SAMO I NIE WIEM CO ZROBIĆ Z TYM KOMUNIKATEM BRITESH LISHT ŚWIECI MI A KKIEDYŚ GASŁ CZ MOGĘ O JAKĄŚ RADĘ PROSIĆ AUDI A4 1,8 125 KM [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 16:03_________________________________________________- Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSKICH FANÓW AUDI [br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 17:12 _________________________________________________MAM PYTANKO ODNOŚNIE KASOWANIA INSPEKCJI W AUDI A4 - [ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
JACEK LUBLIN
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta