Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JACEK LUBLIN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. NIE DA SIĘ ORGINALNIE ZAMONTOWAĆ BEZ ODSTAWANIA.
  2. SPRAWDŹ KOLEGO BATERIE W KLUCZYKU TAM JEST MOBILAJZER A JAK NIE TO PRAWDOPODOBNIE SIADA CI PRZEPŁYWOMIERZ, MOŻESZ TO SZYBKO SPRAWDZIĆ A JA CI DAM DOBRĄ RADĘ CO DALEJ MASZ ZROBIĆ. [mod]następnym razem postaraj się wyłączyć Caps lock"a -w ten sposób krzyczysz [/mod]
  3. ZAŁÓŻ Z POWROTEM TE KTÓRE MIAŁEŚ TO BĘDZIE NAJTAŃSZA PORADA I SPRAWDŻ CZY DALEJ TO SAMO CZY NIE.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:07_________________________________________________
  4. TO NIEMOŻLIWE ŻEBY ŁOŻYSKA WYŁY CHYBA ZE BYŁY ŹLE ZAMONTOWANE W PIASTY ZA POMOCĄ MŁOTKA A NIE ZA POMOCĄ ŚCIĄGACZA DO ŁOŻYSK- POZDRAWIAM.
  5. KOLEGO POLECAM TE TAŃSZE JEŻELI MASZ TROCHĘ POJĘCIA O WYMIANIE BO Z CENĄ Lemforder PRZESADZAJĄ I TO DOBRZE A NA NASZE DROGI TO TYLKO GĄSENNCE POLECA :good:M JAK NIE PĘKNIE OGNIWO TO BĘDZIE DOBRZE.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:53_________________________________________________
  6. Dzięki za poradę ale to już przerabiałem i dalej to samo , czy to może być jarzmo może ktoś się orjetuję - pozdrawiam. [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:20_________________________________________________
  7. Musisz kolego wkręcać tłoczek i jednocześnie dopychać go aż złapie gwint wewnątrz tłoczka- pozdrawiam.[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:17_________________________________________________
  8. Ten mechanik to jakiś zdziertus , daj sobie z nim spokój , chyba że mieszkasz w warszawie - pozdrawiam.[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:49_________________________________________________
  9. Mam problem z hamulcami od jakiegoś czasu a dokładnie jak zaczyna się obić ciepło, blokuję mi tylny zacisk. Robiłem już różne rzeczy i wymieniałem tłoczek i czyściłem oraz zmieniałem zestaw naprawczy, tylko nie wymieniałem jarzma czy to mogło by pomóc - oczekuję na weryfikacje. Pozdrawiam CAŁE FORUM A4. [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:40_________________________________________________
  10. MAM TO SAMO I NIE WIEM CO ZROBIĆ Z TYM KOMUNIKATEM BRITESH LISHT ŚWIECI MI A KKIEDYŚ GASŁ CZ MOGĘ O JAKĄŚ RADĘ PROSIĆ AUDI A4 1,8 125 KM [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 16:03_________________________________________________
  11. WITAM WSZYSKICH FANÓW AUDI [br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 17:12 _________________________________________________MAM PYTANKO ODNOŚNIE KASOWANIA INSPEKCJI W AUDI A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.