Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaakoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam taki problem kilka tygodni temu ktoś mi wjechał w tyłek. Ubezpieczalnia przyznała mi jakaś tam kwotę oczywiście ceny części w zamiennikach. Chcę się od tego odwołać. Jednak w miedzy czasie rozwaliłem swoje audi i sprzedałem wrak. Pytanie jest następujące, czy muszę być jeszcze właścicielem auta, żeby się odwoływać czy wystarczy,że byłem właścicielem do czasu przyznania kwoty odszkodowania??
  2. Wczoraj podpiąłem VAG`a, wymieniłem termostat i jest git. Dzięki. Teraz to mogę jeździć w podkoszulku.
  3. Też sobie zamówię takie ustrojstwo. Możecie mi napisać jakie uszczelki tam są potrzebne?
  4. Na pewno to jest termostat? Skąd wiesz, że nie czujnik?
  5. Witam, mam następujący problem, otóż cały czas jeżdżę na niedogrzanym silniku. Po wpisaniu w klimatroniku kodu 51 dość szybko dochodzi do 90, natomiast na liczniku pokazuje 60 -70. Po kilku kilometrach dochodzi do 80-82 i się zatrzymuje. Nawiew też nie jest najcieplejszy. Dzisiaj rano jadąc do pracy (po nocy -11 stopni) włączyłem kod 51. Przy wyłaczonym nawiewie temperatura nie rosła powyżej 5 st. Po włączeniu nawiewu zaczęła dość szybko rosnąć i po wyłączeniu nawiewu znów zaczęła spadać (na klimatroniku). Możecie mi napisać o co kaman? Czy to rozwalony termostat czy czujnik? Jest jeszcze jedna sprawa, czy te kody klimatronika działają w każdym B5 tak samo (tzn czy maja te same numery). U mnie jak włączam 28 Prędkość obrotowa silnika (RPM) to wyświelta się cały czas wartość 443. W przypadku innych kodów tez jakieś bzdury się wyświetlają. Jak włączam kod 59 Temperatura w oC, z zewnętrznego czujnika temperatury (G 17), przód to nie wyświetla mi się temp z FIS tylko o kilka stopni wyższa. Możecie coś doradzić?
  6. Klapa bagażnika sama się na nich otwiera czy musisz jej pomagać?Mają wystarczająca siłę?
  7. Witam, padły mi teleskopy i chciałbym kupić i założyć sobie nowe. Lepiej kupić gazowe czy gazowo-olejowe, tak żeby mi nie padły po 2 miesiącach. Co myślicie po tych? http://allegro.pl/item830300325_nowy_teleskop_silownik_klapy_audi_a3_a4_kombi.html
  8. Witam, czeka mnie wymiana tulei tylnej belki. Czy jest jakaś zasada, że przy tej robocie wymienia się też inne elementy? Coś mi wali z tyłu, nie chciałbym aby po wymianie tulei okazało się, że problem nie zniknął. Jakieś rady?Co tam jeszcze może walić? aha i czy po takiej wymianie powinno się robić geometrię? Pozdrawiam Zaakoo
  9. Witam, Jak w temacie. Klapa nie podnosi się sama, trzeba jej pomóc i uważać, żeby na głowę nie spadła. Jest jakiś sposób, żeby te siłowniki łatwo wymienić? Można je kupić za grosze z Allegro, pytanie jak z wymianą tego. Naprawiał już to ktoś? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
  10. Koledzy to jak brać te MS czy może lepiej Febi? Mam do wymiany górne wahacze i nie wiem na co się zdecydować?
  11. Dostałem w spadku ori spodnią osłonę silnika ponieważ dotychczas jeździłem bez niej. Jednak nie dostałem do niej zaczepów i kołków mocujących. Wiem, że w serwisie taki zestawik kosztuje ok 100. Mam pytanie czy takie kołki z Allegro od nie oryginalnych osłon będą pasować? Są znacznie tańsze. Pozdrawiam
  12. Zaakoo odpowiedział(a) na Zaakoo temat w Audi A4 B5
    tak Jest napisane RG58 coaxial. Więc to chyba antena GSM. Sprawa się rozwiązała. To znaczy, że mogę mieć zestaw głośnomówiący w samochodzie???
  13. No tak ale piszczy tylko wtedy jak dostanie wody.
  14. Witam, przyszła jesień, a wraz z nią nowe problemy. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie posiadam osłony pod silnikiem. Mam następujący problem, jak spadnie deszcz to na jałowych obrotach coś strasznie zaczyna piszczeć mi pod maską, podczas dodawania gazu przestaje piszczeć. Jak otworzę maskę to ten pisk wydobywa się tak jakby od któregoś z pasków wielorowkowych. Dobrze mi się wydaje? Czy jest to możliwe, że jak taki pasek zmoknie to zaczyna piszczeć? Jak jest sucho to wszystko chodzi elegancko i cichutko, byłem niedawno u mechanika i powiedział, że paski wizualnie wyglądają ok.Czy jest jakiś sposób żeby te paski nie piszczały, czy zalecana jest może już wymiana ? A może to coś zupełnie innego, po czym poznać np. że napinacz jest już do wymiany? Pozdrawiam Zaakoo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.