Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycięce katalizatora


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z gościem i zrobi mi mały rabacik.[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 21:27_________________________________________________Dużo taniej nie będzie. Koszt samych części z allegro wychodzi ok 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem i zrobi mi mały rabacik.[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 21:27_________________________________________________Dużo taniej nie będzie. Koszt samych części z allegro wychodzi ok 120 zł.

Dokładnie bo pytałem w 2 warsztatach i wołają około 300 zł za taką robotę. [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 16:57_________________________________________________lub strumiennica:

http://allegro.pl/item793895309_katalizator_strumienica_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

o strumienicach już był miliard razy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak myślicie? warto?

nie...można to zrobić o wiele taniej..

pomyślałem ze się wtrącę... mi ostatnio krzyknęli 250zł za wycięcie katalizatora (bo że niby dojście nieciekawe) i wstawienie rurki więc jak ktoś to wypróbuje to proszę opisać - pewnie się skuszę ... tym bardziej że tu plecionka nowa :wink4:

jak dla mnie bomba...[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 18:48_________________________________________________

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

o strumienicach już był miliard razy :cool1:

tym bardziej że to nie strumienica... (o pierwszy link mi chodzi) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem. Jak dojedzie to dam znać jak jakość. a pozatym to bardzo fajny kontakt ze sprzedającym, i utargować ciś można. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem. Jak dojedzie to dam znać jak jakość. a pozatym to bardzo fajny kontakt ze sprzedającym, i utargować ciś można. :good:

Czyli za ile kupiłeś ? Pytałeś czy ta plecionka jest wzmocniona może ? Uszczelki są w kpl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 zl za zamiennik to moim zdaniem nie wiele ...

tydzien temu wstawilem do mojej zamiennik firmy THS za ktory dalem 350 zl + 100 za robote bo sam nie mam kanalu :wallbash:

no fakt faktem ze u mnie jest ze stali polerowanej a ten o ile dobrze widze jest malowany...

no ale przeciez i tak tego nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:. Dzisiaj odebrałem zamiennik, musze powiedzieć że wykonanie konkret. wszystko spawane gazowo, czyli moge polecić zainteresowanym. Cena 160 więc uważam że nie jest kosmiczna. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:. Dzisiaj odebrałem zamiennik, musze powiedzieć że wykonanie konkret. wszystko spawane gazowo, czyli moge polecić zainteresowanym. Cena 160 więc uważam że nie jest kosmiczna. :good:

Jak zamontujesz to napisz czy pasuje wszystko i jak na tym chodzi ? Napisałem do tego kolesia ale chyba ta plecionka nie jest wzmocniona bo otrzymałem odpowiedx na moje pytanie ze - "tak jak na foto" ???

Możesz napisac czy to złącze elastyczne jest wzmacniane jak na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item770636375_zlacze_elastyczne_55x120_55na120_passat_a4_tdi.html

Może daj jakieś duże zdjęcia bo na tamtych z aukcji nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...