Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dansli

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego jezdziles na jednym i na drugim walku ze tryskasz madrosciami jeździłem na jednym i drugim wałku... różnicy na pierwszy rzut oka nie było znacznej. Może nie uściślilem, że wytarte były tylko krzywki i popychacze z zaworów wydechowych. ssące były ok i pewnie dlatego silnik zachowywał się normalnie. jedyne co mogę dodać to czuć było jakby większą turbo dziurę przy niskim obciążeniu pozatym ok.
  2. podpinając się do tematu. Ostatnio miałem doczynienia z samochodem ( tdi pd ARL), który jeździł normalnie moc miał wszystko OK tylko zaczęły "klepać,cykać" popychacze zaworowe. po zdjęciu pokrywy okazało się, że wałek wytarty i popychacze "zciorane" tak, że były w nich dziury.. analizując tą sprawę i kwestię wymiany wałka na inny ( z SDI) wydaje mi się, że nie ma to większego sensu. Ponieważ nawet na tak zcioranym wałku i popychaczach auto jeździło ok więc raczej wymiana na inny wałek nie przyniesie oczekiwanej poprawy. - przynajmniej nie w zadowalającym stopniu.
  3. synchronizator nie jest odpowiedzialny za trzymanie biegu i nie ma nic wspólnego z jego wypadaniem od tego jest specjalny mechanizm zapobiegający wypadnięciu biegu (przeważnie kulka ze sprężynką)
  4. Witam mam do Was koledzy i koleżanki pytanie. orientujecie się może za jakimiś noclegami w okolicach Głuchołazów , Nysy, Kłodzka lub gdzieś w tamtych rejonach?? Interesowałby mnie pobyt 2 osób na sylwestra. Może macie jakiegoś znajomego lub coś polecacie. W razie jak ktoś chętny do Wisły to służę pomocą. Liczę na pomoc i z góry dzięki
  5. ostatnia wieczerza Jezus przychodzi do apostołów patrzy a tam wszyscy pijani - Co to ma znaczyć?? skad mieliście alkohol kto jest za to wszystko odpowiedzialny?? - Judasz kupił i postawił wszystkim- odparl jeden z apostołów - Skad miał pieniądze?- pyta Jezus - A nie wiem coś podobno sprzedał...
  6. może nie bedzie tak źle ponieważ mają spaść podatki na Biopaliwa więc nadzieja jest choć znikoma tymczasem co ma być to będzie...
  7. WODA ŚWIĘCONA
  8. 4,29 w cieszynie i w żorach też
  9. jest to w tej samej kolejności jak podałeś SET- AUFN , EIN- ON, AUS- OFF , FIX -RES
  10. Opowieść kierowcy TiR-a ... - Jadę z Opola do Częstochowy i widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, ze bardzo potrzebuje podwózki i że nie ma grosza, i czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie i zaczynamy luźną rozmowę. Od słowa do słowa wychodzi na to, ze gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic mi nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie. No i jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik i mówi, ze jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł i ileś tam punktów, bo tu i tu przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu i jeszcze coś tam i jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać. Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał i nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam i tam, kiedy wysiadł wyjął portfel i daje mi 3, słownie:trzy, stówy. Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy. On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat. Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie i przecież nic Panu do tego. A on: - Chciał Pan być uprzejmy... Życzliwy.... Podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten ku... mandat Panu wypisuje... To mu zajeb... portfel!
  11. hehe cos na wesolo:D
  12. powinieneś to wrzucić do "Youtube- filmy warte obejrzenia" W aptece - Dwadzieścia prezerwatyw poproszę! - Torbę dać? - Aż taka brzydka nie jest.
  13. skoczów pogórze orlen pod bocianem na S1 ON 5,00
  14. nadszedł czas leżakowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.