Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycięce katalizatora


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, plecionka jest normalna. [ale jakie to ma znaczenie, zanim się posypie to może zdąrze zmienić bolid] Montować będe dopiero po 12 listopada bo narazie pracuje do wieczora[zbieram na b6 chociarz niewiem czy warto?] :thumbdown:jak będzie założone to napisze jak się sprawuje.[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:00_________________________________________________tom 2009 jak znajde czas to zrobie fotki i prześle na maila. podaj adres na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, plecionka jest normalna. [ale jakie to ma znaczenie, zanim się posypie to może zdąrze zmienić bolid] Montować będe dopiero po 12 listopada bo narazie pracuje do wieczora[zbieram na b6 chociarz niewiem czy warto?] :thumbdown:jak będzie założone to napisze jak się sprawuje.[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:00_________________________________________________tom 2009 jak znajde czas to zrobie fotki i prześle na maila. podaj adres na PW

Wszyscy kupują wzmocnioną plecionkę .... Napisz dlaczego wogóle chcesz to wymieniać czyli jakie masz objawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam bo piszecie że warto i czasami jak jest bardzo ciepło to mam lekkie wibracje. A co do plecionki to ori jest tez zwykła i daje rade. Ale jak pogadasz z gościem to pewnie zrobi Ci ze wzmacnianą. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam bo piszecie że warto i czasami jak jest bardzo ciepło to mam lekkie wibracje. A co do plecionki to ori jest tez zwykła i daje rade. Ale jak pogadasz z gościem to pewnie zrobi Ci ze wzmacnianą. :>

Ja też chyba zamówię bo chcę wymienić plecionkę a przy okazji kata wywale. Pewnie ciężko te śruby będzie odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje parę dni wcześniej regularnie używać WD-40 i niepowinno być problemów :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly uszczelki w komplecie?

Uszczelek nie ma ale idzie się dogadać za 160 zł + 20 wysyłka. Ja zamawiam na plecionce wzmocnionej. To co jest na aukcji to jest nie wzmocniona. Ciekawy jestem jak to spasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu wycinałem u siebie katy (miałem 2 szt.) i wstawiłem strumiennice, która ma na zew. kształt identyczny jak ori katy. Efekt: odczywalnie szybsza reakcja na gaz i fajniejszy dzwięk z wydechu, lepiej słyszany także w środku.

Dałem za robocizne plus strumienice (2 szt.) 300 zł i zajeło im to max 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez chcialbym wywalic tego kata ale niestety sam nie mam jak za bardzo chcialbym go rozbebeszyc i wstawic rurke w srodek gdzies tam wczesniej wyczytalem ze tak mozna i teraz pytanie moze ktos w okolicy Bytomia wycinal kata w jakims warsztacie i moze moglby polecic jakis niedrogi warsztat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez chcialbym wywalic tego kata ale niestety sam nie mam jak za bardzo chcialbym go rozbebeszyc i wstawic rurke w srodek gdzies tam wczesniej wyczytalem ze tak mozna i teraz pytanie moze ktos w okolicy Bytomia wycinal kata w jakims warsztacie i moze moglby polecic jakis niedrogi warsztat :hi:

Kup sobie taki zamiennik gotowy jak wyżej i zostanie ci tylko zakręcić a kata w garażu postawisz. Gość ci sprzeda za 160 zł jak powiesz że kolega na forum kupował za tyle. Znajdziesz tylko kogoś kto ci to przełoży tzn. odkręci 6 śrub i założy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :hi: Uszczelki kupiłem osobno, koszt to całe 14 złociszy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam wywalić kata bo wszyscy piszą że warto, a poza tym kolega wycioł w Pasku i jest bardzo zadowolony. VW dostał lekkiego kopa i kozacko świszcze. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały

Ja mam drgania na nadwozie jak się nagrzeje po wyżej 80 stopni i dlatego chcę plecionkę wymienić a kata przy okazji wywalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały

Ja mam drgania na nadwozie jak się nagrzeje po wyżej 80 stopni i dlatego chcę plecionkę wymienić a kata przy okazji wywalę.

odnosnie tych drgań. spytam sie tu przy okazji a nie w nowym wątku bo to niejako sie troszke z katem moze łączy :decayed:

ja tez mam drgania

dlaczego sądzisz ze to wina plecionki a nie poduszek pod silnikiem???

ja poduszki własnie wymieniałem i dalej sa jakies takie drgania ale troszke mniejsze i włąsnie nie wiem jaka przyczyna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały

Ja mam drgania na nadwozie jak się nagrzeje po wyżej 80 stopni i dlatego chcę plecionkę wymienić a kata przy okazji wywalę.

odnosnie tych drgań. spytam sie tu przy okazji a nie w nowym wątku bo to niejako sie troszke z katem moze łączy :decayed:

ja tez mam drgania

dlaczego sądzisz ze to wina plecionki a nie poduszek pod silnikiem???

ja poduszki własnie wymieniałem i dalej sa jakies takie drgania ale troszke mniejsze i włąsnie nie wiem jaka przyczyna :/

Myślę tak dlatego że drga jak się silnik zagrzeje a jak by poduchy były to by drgał chyba cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie lekko drży tylko jak jest bardzo ciepło na zewnątrz. Mechanior na przeglądzie obejrzał poduchy i mówił że są OK i prawdopodobnie to wina plecionki. Więc zamówiłem ten zamiennik i przy okazji kata będe miał z głowy. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, plecionka jest normalna. [ale jakie to ma znaczenie, zanim się posypie to może zdąrze zmienić bolid] Montować będe dopiero po 12 listopada bo narazie pracuje do wieczora[zbieram na b6 chociarz niewiem czy warto?] :thumbdown:jak będzie założone to napisze jak się sprawuje.[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:00_________________________________________________tom 2009 jak znajde czas to zrobie fotki i prześle na maila. podaj adres na PW

I jak zamontowane czy dopiero w czwartek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamontowane. I jest git, przestało drżeć. A za to słychać tylko piękny świst turbo ( radio zbędne ). :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamontowane. I jest git, przestało drżeć. A za to słychać tylko piękny świst turbo ( radio zbędne ). :good:

Tak głośno teraz chodzi czy taki miły dźwięk ? Wszystko idealnie spasowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...