Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycięce katalizatora


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a jakie jest prawdopodobieństwo że autko nie przejdzie przeglądu jak diagnosta zobaczy że nie ma kata ?? Tylko w jego miejscu jest jakaś rułka, czy strumiennica. Potem będzie trzeba na nowo wspawać kata??

Pytam, bo mi coś autko na niskich obrotach muli i może kata mam zapchanego i się zastanawiam nad wycięciem.

Może lepiej wspawać taki tłumik http://www.moto.allegro.pl/item992199973_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html zawsze będzie lepiej wyglądało jak rura czy ten okrągły tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wspawać taki tłumik http://www.moto.allegro.pl/item992199973_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html zawsze będzie lepiej wyglądało jak rura czy ten okrągły tłumik.

Rozumiem, że w miejsce kata, wspawuje ten tłumik? I co diagnosta będzie myślał że w tej puszce jest kat ? :embarrassed: Sorki, za głupie pytanie, ale serio jestem zielony w tym temacie, więc pytam :wink4: I autko zyska na mocy??

Ludzie co myślicie, żeby wstawić ten tłumik zamiast kata ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakie jest prawdopodobieństwo że autko nie przejdzie przeglądu jak diagnosta zobaczy że nie ma kata ?? Tylko w jego miejscu jest jakaś rułka, czy strumiennica. Potem będzie trzeba na nowo wspawać kata??

Pytam, bo mi coś autko na niskich obrotach muli i może kata mam zapchanego i się zastanawiam nad wycięciem.

Póki co nie robią problemów z przeglądami jak nie ma kata. Nie wiem po co kombinować z jakimiś puszkami, tłumikami i innymi dziwactwami mając nadzieje, że diagnosta nie zorientuje się że nie macie kata. Przecież oni doskonale wiedzą jak wygląda katalizator w danym aucie i widzą czy było coś kombinowane. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 13:22_________________________________________________Dodam, że jak też nie mam kata i nie miałem problemów na przeglądach, ale w razie czego mam oryginalny katalizator (cały odcinek z plecionką) w garażu jak by coś się kiedyś pozmieniało z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem nie martwić się diagnostyką, bo bedzie wszystko OK ?? :cool1:

Mi parę osób mówiło, że mogą się doczepić. Teraz sam nie wiem co robić, bo nie chciałbym sobie narobić z tego powodu jakiś problemów z powodu jakiegoś głupiego kata. Ale w razie czego tak jak Ty zostawie sobie go w garażu :rolleyes:

To teraz trzeba się tylko zorientować gdzie na śląsku takie rzeczy robią i ile to kosztuje :)

THX za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor a co wstawiłeś zamiast kata?

Któryś z wyżej wymienionych zamienników??

U mnie to jest długa historia, kiedyś wspawałem sobie rurkę zamiast kata i na przeglądzie zero problemów, diagnosta popatrzył na rurkę, uśmiechnął się i nic nie powiedział. Później koleszka chciał kupić tą rurkę z nową plecionką więc mu to sprzedałem w zamian za oryginalnego kata (cały odcinek z plecionką) plus 50zł. Miałem zamiar przerobić to drugi raz, trochę lepiej ale mi się nie chciało więc kupiłem od Pana Gruchota zamiennik z matą wygłuszającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...