-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Też bym komuś najchętniej to zlecił
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Też od jakiegoś czasu chce sobie zrobić halo do przedlifta Więc z niecierpliwością czekamy na nowe pomysły Pzdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok, zabieram dupe i jade na tego spota Ileż można siedzieć w tej robocie Macie tam jakieś miejsce ugadane na tym parkingu? Bo nie wiem za bardzo w którym miejscu będziecie, a tłumu aut się nie spodziewam, heh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za kebabem jestem "ZA", będę po robocie to chętnie coś wszamam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie raz się wybierałem na tego spota i jakoś nigdy nie potrafiłem dojechać :/ Dzisiaj zepne poślady, urwę się z roboty wcześniej i wpadnę Mam nadzieje, że tam was dzisiaj jakoś znajdę
-
Śląsk, chip starego AEB'a
Jade z Tobą W końcu ktoś konkretny
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dokładnie jak napisałeś - poszły bezpieczniki Wymieniłem i jest OK
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Popodpinałem wszystko i śmiga Ale przestały mi świecić światła pozycyjne z tyłu :/
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ok, fotki wrzuciłem poprawnie. Wcześniej wysłałem linki do pobrania, bo były w dużo lepszej jakości. Ale jak tak wam lepiej, to nie ma problemu
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam Ja właśnie wczoraj zakończyłem rezanko swoich Bixów Wszystko szło tak jak w 1 poście, bezproblemowo - ale do czasu... Błotniki wycięte, pomalowane, lampy pasują idealnie i wszystko pięknie Problem się zaczął jak przyszło do lutowania kabelków :/ W starej wtyczce mam 5 kabli a w nowej jest ich pełno :/ Według schematu powinienem pin 1 połączyć z 4, ale u mnie jest to ze starej wtyczki gruby kabel, a w nowej cienki i domyślam się, że tego nie mogę tak przylutować :/ 100 razy czytałem schemat, przeglądałem i nic - nie mam pomysłu. Porobiłem zdjęcia kabli w starych wtyczkach i nowych. Byłbym bardzo wdzięczy jakby ktoś mi pomógł to jakoś połączyć, co do czego itp. Stare wtyczki: PIN1 - szary z czerwonym paskiem PIN2 - brązowy kabel PIN3 - biały z zielonym paskiem PIN4 - biały z żółtym paskiem PIN5 - żółty kabel Nowe wtyczki: PIN1 - czerwony z szarym paskiem PIN2 - biały z żółtym paskiem PIN3 - biały z czarnym paskiem PIN4 - biały z fioletowym paskiem PIN5 - czarny kabel PIN6 - brązowy kabel PIN7 - czerwony z zielonym PIN8 - zielony kabel Dla niektórych to się wydaje banalnie proste - niestety nie dla wszystkich :/ Pozdrawiam serdecznie, Marcin
-
Grupowy tuning
Pretor daj znać ile Cię indywidualnie skasowali
-
Śląsk, chip starego AEB'a
No to jak coś to dawaj mi znać, to we 2-óch pojedziemy Im szybciej tym lepiej W takim razie czekam na jakies info od Ciebie. Dobrze by było uzbierać z 10 aut, może by jakąś zniżkę udało sie wynegocjować. Pozdrawiam.
-
Śląsk, chip starego AEB'a
Panowie ja też się pisze na ten grupowy chips Termin lipiec i sierpień mi jak najbardziej pasuje Im szybciej, tym lepiej, bo kase jeszcze mam
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Tak jak mówisz, co do lamp, to kwestia gustu. Jednym się podobają, drugim nie muszą Ja 2 lata jeździłem na sonarach, dalej je mam założone, ale są na sprzedaż Troche się naczytałem, nagolądałem zdjęć i uważam, że jednak polifty o niebo lepsze i do tego odmładzają auto Właśnie jestem przed kupnem, albo ori valeo używek, albo nowe depo Zapraszamy na spota, to sobie porównasz i zobaczysz co jak wygląda
-
[ALL B5] Moja A4
Furka fajna Oby sie dobrze jeździło Co do zmian, to sugerowałbym jak większośc tutaj - zdjąć ten chrom, tak samo te kratki w zderzaku Jakieś fajne końcówki wydechu, większa fela, ale na zime zostaw sobie te Przyglebiony to on już chyba jest, więc nie bede nic proponował Przydały by się też fotki wnętrza autka