Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy zapowiada się jakiś grupowy tuning w Compsporcie ,Bielsko lub Kraków ?

fafiks

Opublikowano

na razie się chyba nie zapowiada ale ja jestem chętny jak coś :D!! może otworzymy listę jest już nas 2 :D

Opublikowano
  • Autor

ja jestem chętny :) nie wiem czy compsport robic wogóle takie akcje ale na innych forach czytałem że tak

Opublikowano

ja tam kiedyś dzwoniłem do krakowa i robią :) tylko trzeba nam jeszcze 7 osób

Opublikowano
  • Autor

Kto sie jeszcze zapisuje ?:wink:

A wiesz może jakie warunki cenowe były przy 10 autach?

Opublikowano

z tego co pamiętam chyba 1000zł :P czy 800 :P trzeba było by dzwonić :_)

Opublikowano
  • Autor

to chyba przy 10 autach, bo pojedynczo dużo więcej. Nie chcę się wygłupić ale chyba między 1500-2000:kwasny:

Opublikowano

tak mówię o grupowym ,że tyle kosztuje 800-1000 a normalnie mi powiedzieli 2500zł ; P

Opublikowano
  • Autor

ok, więc jest nas 3 :facepalm: , brakuje tylko siedmiu :wink:

Opublikowano

słabo to idzie :/

Opublikowano
  • Autor

troszke :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

może na 3 też dostaniemy zniżke

Opublikowano

Przy grupowym chipie za B8 zapłacisz znacznie więcej niż 1k zł ale i tak sporo zaoszczędzisz. Zadzwońcie najpierw i zapytajcie o ceny. Też byłem zapisany na grupowy chip w Dynosofcie ale nic z tego nie wyszło więc jestem umówiony indywidualnie na przyszłą środę.

Opublikowano

no panowie jak cos to ja sie poki co pisze na malopolski tuning. zalalezy mi na tym jak pisza koledzy indywdualny program pod stan motoru.:) no i hamownia na Q

Opublikowano

wiadomo ,że mi powiedzą więcej niż 1000 ale zawsze to zniżka na razie trzeba zebrać osoby aby można było tam dzwonić i co kolwiek ustalać... ja też będę dać skłonny 2500zł za chipa wezmę na fakturę i mi wyjdzie ok.2000tyś po odbiciu vatu ale jeszcze zaczekam może osoby się zbiorą na chipa mimo pytałem czy były by zniżki jakby się podjechało dwoma czy 3 samochodami to są wstanie coś obniżyć nawet 100zł czy 200 zawsze to coś :P!

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, dobra i mucha jak wpadnie do brzucha :decayed:

Opublikowano

także jak coś możemy się zgadać pod koniec lipca jak się nie zbiorą osoby zadzwonić ,że podjadą trzy furacze i żeby coś spuścili nawet symbolicznie 100 czy 200 wydaje mi się ,ze na pewno coś się urwie :D

Opublikowano

Za AVF Wojtek powiedział 1200zł indywidualnie.

Opublikowano
  • Autor

zróbmy może liste :naughty:

Opublikowano

no to robimy :D kto się zajmie listą ? ja mówię od razu ,że nie mam do tego ręki :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.