Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy tuning


A4B9

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Pana Macieja z Balickiej, więcej info na priva bo nie chcę bana od moda, od kilkunastu lat siedzi w chipowaniu i mechanice audi, pisze indywidualne programy pod auta, jak również naprawia. Zresztą u mnie napisał indywidualny program i moje a4 może spokojnie stanąć w konkury z a6 c6 225KM:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ciekawe ile to wytrzyma u Ciebie :P ale tak z serii tyle wyciągnął Ci bez turbiny i wgl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mi pisał ,że ten dziadek kasuje 2000tyś zł za chipa pracuje w serwisie forda i zna się bardzo dobrze na audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chłop z balickiej to jakieś kpiny, dzwoniłem to mi powiedział za paska avf 1.9tdi 2003 rok 2tyś zł :grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

jak ktoś jest zainteresowany to po około 800zł/ program w TTC u Daniela Poznańskiego w krakowie na biskupińskiej, hamownia w niepołomicach, ja jadę do niego jutro na wirus. Jak by było kilka osób zainteresowanych było by może taniej. Pisać kto byłby zainteresowany

Wstępnie poniedziałek:

-nex

-boseron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satikrk na 11 godzinę wstępnie, rano zadzwonię tylko spytać czy nic się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dzwonie i umawiam się w comsport na chipa indywidualnego bo grupy to tutaj raczej nie stworzy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było z nami jechać jak Ci pisałem, miał byś za***isty program za 700zł z hamownią, jak wolisz bulić 2x tyle to płać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał na grupowy tunning ale do ECUProject Wrocław, dzwoniłem to indywidualnie mi powiedzieli 1800zł pełna diagnostyka, hamownia itd. a jak sterownik ma zabezpieczenia fabryczne to już sobie życzą 2tyś. :kwasny: i 4h roboty z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

koelga ostatnio robil b6 w ecuproject i jest mega zadowolony ja dzwonilem do nich podalem dane auta tj 1.9tdi 110km 1999r, podali cene 1000zl ( 900 program 100 hamownia ) jak ktos chetny to mozna zrobic liste i moze dadza jakis rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem bardzo dobre opinie o ECUProject dlatego tam zamierzam robić wirusa. Nie mam zbytnio czasu żeby jeździć do KRK albo Katowic, Wrocław wydaje się być odpowiedni. Ja się piszę na grupowy do ECUProject dobre jak i parę stówek w kieszeni zostanie :wink: jak nie wypali to trzeba będzie się nagiąć na te 2tyś. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku znajomych innymi autami tez tam robili program i sa zadowoleni takze jakby byla ekipa i da sie zejsc z 900zl w dol to mysle ze moze tez bym sie skusil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...