Treść opublikowana przez topskun
-
Piłka nożna
Mierdy zakontraktowały Ancelottiego. Kolejny dobry trener, który będzie musiał oglądać plecy Barcelony na każdym froncie
-
Spotkania na drodze
W sobotę 22.06 około godziny 14-14:30 widziana czarna B8 avant z rejestracją zaczynającą się od SLU przejeżdżała przez centrum Opola
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Za duży przebieg:grin: Chyba, że dokładają te Panie widoczne na zdjęciach i z ceny znika 1 i 9 to można brać
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140 Sugerowałem się ceną 458 Italii Astony mają ceny kosmiczne a i używki nie tanie, za to Ferrari bardziej "masowe" to i z drugiej ręki Italie za 140 da się wyjąć Otóż to, ceny kosmiczne bo ich mało jeździ, a dlaczego mało ich jeździ bo ceny kosmiczne i błędne koło się zamyka. Mi się zawsze Astonki podobały dlatego zasugerowałem taki zakup
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Spoko, ale to będzie kosztowało jakieś ca. 200k euro a ja myślę maksymalnie o powiedzmy 130-140 Sugerowałem się ceną 458 Italii
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeśli mogę skromnie coś od siebie dodać - Nowy Aston Martin oficjalnie! - Motoryzacja w INTERIA.PL Tylko dla Szymona pewnie trochę mało "kuniów" będzie Ale czasami "mniej" znaczy "więcej":naughty: no i Astonów u Nas deficyt
-
Passat B6 140km DPF OFF
To juz brat zdecyduje co z tym robic. Ja sie jednak przekonalem, ze wole sie przejechac te 100kilometrow do ECU Project i miec spokojna glowe oddajac fur w sprawdzone rece
-
Passat B6 140km DPF OFF
Tak
-
Passat B6 140km DPF OFF
Tez mi od poczatku cos to niewiarygodne sie wydawalo. Sam sie dzis tym bujne to bede wiedzial wiecej. Turbo wstaje od 2200 wiec tez niewesolo. Przeciez seria 170km takie wyniki osiaga a tu mamy wersje 140km. a powiem Wam jeszcze ciekawsza rzecz. 1pomiar wyszlo nawet 215kucy:grin: przeciez to jakas paranoja
-
Passat B6 140km DPF OFF
Panowie braciak wycinał dpf-a w swoim passacie b6 dodatkowo zrobił remap. Jak to oceniacie, bo mają dobrą cenę do mojej B8 na chipsa, a miałem już śmigać do Wrocka i ECUProject:naughty:
-
Piłka nożna
Zgodzę się, że na razie to więcej udziela się marketingowo niż piłkarsko. Jeśli Blaugrana zdusi jego maniery to będzie z niego pożytek
-
Piłka nożna
Neymar Fichado! No to mamy pierwszy transfer w Barcelonie i to od razu z najwyższej półki. Najlepsze były słowa ojca Neymara kwitujące decyzję o transferze.: "Mój syn wolałby zagrać jeden mecz z Messim niż cały sezon przy boku Cristiano Ronaldo" Lewy jednak zostanie helmutem z FC Hollywood
-
Piłka nożna
Telenowela p.t. "Neymar w Barcelonie" trwa w najlepsze Tymczasem MOnaco się zbroi i klepnęli Moutinho i Rodrigueza z Porto.
-
Piłka nożna
Z Zidanem było podobnie, nic nie trwa wiecznie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wczoraj u mnie w mieście śmigał srebrny CLS AMG po lifcie na tablicach DW chyba jakiś testowy bo oklejony nazwą dealera. Szału nie robił bo już dawno mamy białego ale kupę śmiechu mieliśmy z kumplami z kierownika i jego pilota którzy uważali się za kij wie kogo
-
Piłka nożna
Podobno w niedziele po meczu Santosu będzie konferencja na której zostanie podana informacja, że Neymar przechodzi do Barcy Wczoraj odbyło się spotkanie między przedstawicielami obu klubów. Blaugrana była zdeterminowana by jak najszybciej dopiąć ten transfer z wiadomych przyczyn o których pisałem wyżej:wink:
-
Piłka nożna
Przecież sprawa się wyjaśniła Franek Gepard przedłuży kontrakt Robi się gorąco wokół Neymara. Przedstawiciele Barcy polecieli już do Brazylii bo chcą jak najszybciej dopiąć ten transfer 50-60baniek. Fioro Perez nie śpi i chce wyłożyć 120baniek (80dla Santosu i 40 dla Blaugrany w ramach odszkodowania) ech jak pies z kotem jednym słowem
-
Piłka nożna
To przez ten skurcz przy karnym Cahill nogę włożył i dzięki temu skończyło się tak nie inaczej a szkoda:kwasny: ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- Gonzo z włoskiej mafii bo tak wygląda Rafa z tą bródką już na samym początku zapowiedział, że przychodzi na stamford bridge żeby odejść z końcem sezonu mi to tito nie lubię the blues i Pana Beniteza.Kolejne ploty Villa ----> Tottenham
-
Piłka nożna
Mi też coś świta ale nieważne:decayed: W tej Ligue1 się bawią Monaco już skusiło El Tigre teraz czytam, że Valdes i D. Alves też na ich celowniku, a PetroParyżanie za CR7 wykładają 100baniek i wtedy Ancelotti przenosi się do Mierdów Cyrk się zaczął
-
Piłka nożna
Hulk wylądował w Zenicie 3września czyli kilka dni po zamknięciu letniego okienka transferowego
-
Piłka nożna
mnie to w letnim okienku wkurza najbardziej jego termin (czasokres) bo jak dobrze kojarzę, to handlują piłkarzami go końca sierpnia liga, przynajmniej EPL, rusza w połowie sierpnia i teraz jest cyrk niektórzy piłkarze (Modric?) wręcz nie chcą grać w swoich zespołach, bo do końca liczą na transfer i bajeczne zarobki wiadomo o co kaman na moje, to jest po prostu za długo po uja to tyle trwa, nie mam pojęcia powinno być odgórnie (UEFA) ustalone do kiedy zamykamy temat i już, bawta się rebjata efekt jaki jest - każdy widzi .... żenada U Nas i chyba na rynku Wschodnim o ile dobrze kojarzę też jest burdel z tymi transferami. Największy w zimie gdzie najsilniejsze ligi kupują/sprzedają do końca stycznia a w Polsce dopiero jakieś ruchy można 1lutego wykonać
-
Piłka nożna
Helmuty już to zdementowali. Ja na takie info się nie podpalam, bo ktoś gdzieś coś rzuci źle usłyszy i zaczyna się pompowanie balonika. Barca podobno zapłaciła już wstępnie 10baniek za Neymara i wykupiła mu ubezpieczenie ale to też trzeba zweryfikować. Przed nami jeszcze dwa rozstrzygnięcia jutro Liga Europejska i 25-go Liga MIstrzów. Później przyjdzie czas na ekscytacje rynkiem transferowym
-
Sezon Rowerowy 2016
No i dotarł do mnie w zeszły czwartek, nowy środek lokomocji:decayed: Pogody trochę brakowało jak na złość ale jak tylko jest okazja to docieram i pierwsze 100km pękło
-
Piłka nożna
To nie koniec świata, kiedyś musiało to nastąpić. Fakt faktem, decyzja trochę niespodziewana, ale widocznie tak miało być
-
Sezon Rowerowy 2016
zależy gdzie jeździsz. jeśli typowy teren to żaden błotnik Ci nie pomoże w mieście gdzie są dobre ścieżki i odprowadzanie wody to da radę śmigać na "golasa" w sensie bez błotników