Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląsk, chip starego AEB'a


Mariusz90r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie może czy ktoś dobry i godny polecenia na Śląsku ogarnia chip do AEB'a? Fajnie jakby zrobił to bez narzekania, że biorąc ode mnie kasę która starczy mu pewnie na kilka dniówek, musi się tak namęczyć z mechaniczną przepustnicą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie może czy ktoś dobry i godny polecenia na Śląsku ogarnia chip do AEB'a? Fajnie jakby zrobił to bez narzekania, że biorąc ode mnie kasę która starczy mu pewnie na kilka dniówek, musi się tak namęczyć z mechaniczną przepustnicą ;)

Obawiam się, że problem nie tkwi w przepustnicy tylko w kwestii zabawy w lutowanie.Sam jestem chętny na program w swoim AEB.Może mała grupówkę byśmy ogarnęli.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info panowie, już poszedł mail do Digitun'u :)

@SebolA4

Z mojej perspektywy wygląda to tak że na 100% jadę na program po powrocie z wakacji, czyli w okolicach końcówki lipca/początku sierpnia. Więc jeśli Ci się nie pali i zaczekasz do tego czasu to już mamy dwuosobową listę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny.Czekam na odp digitunu czy się podejmą wielkiego wyzwania jakim jest AEB:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, miejmy nadzieje że tak,

SebolA4 może troche głupie pytanie, ale nie kupowałem przypadkiem od Ciebie 16calowych felg dla ojca na M1 w Zabrzu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiecie może czy ktoś dobry i godny polecenia na Śląsku ogarnia chip do AEB'a? Fajnie jakby zrobił to bez narzekania, że biorąc ode mnie kasę która starczy mu pewnie na kilka dniówek, musi się tak namęczyć z mechaniczną przepustnicą ;)

Obawiam się, że problem nie tkwi w przepustnicy tylko w kwestii zabawy w lutowanie.Sam jestem chętny na program w swoim AEB.Może mała grupówkę byśmy ogarnęli.:wink:

Nie jest żadnym problemem lutowanie w tym sterowniku. Wręcz sterowniki w AEB te pierwsze na 5 wtyczek są bardzo fajne i nawet proste, jeśli w grę wchodzi modyfikacja samego programu bez wymiany żadnych gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny.Czekam na odp digitunu czy się podejmą wielkiego wyzwania jakim jest AEB:tongue:

spokojnie, GTO z Digitun bez problemu radzi sobie z AEB

polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Digitun koszt programu to 1200zł, z tym że jest to cena tylko dla mnie, nie wspominałem nic o tym że być może będzie jeszcze 5 AEB'ów :D Więc myślę że można by zrobić jakąś wstępną listę, ustalić termin, który większości spasuje i napiszemy do Digitunu, jak będzie wyglądała oferta i logistyka tego wszystkiego.

1. Mariusz90r pewny na 100% (pasuje mi termin: od połowy lipca do końca sierpnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to wiedziałem pół roku temu :decayed: 1200zł normalnie, 1000zł po znajomości :naughty: i pewnie nie ma znaczenie ile aut będzie. Mi też pasuje w lipcu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze tez bylbym chetny na chipsa jak wroce i odbiore auto od mechanika termin czerwiec lipiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...