-
[ALL B5] Klima się wyłącza
Jak poszukasz na forum to znajdziesz
-
[ALL B5] Klima się wyłącza
Witam. Mam a4 95r. I Problem jest taki, że klima wyłącza się dosłownie po sekundzie i juz jej nie można włączyc. Cieczy jest tyle, ile powinno byc, czujnik sprawny sprzęglo , sprężarka i ogólnie cały układ klimy jest sprawna tak ocenił fachowiec a się i tak wyłącza. Co to może byc przyczyną? Czy to może byc przekażnik??? A jak tak, to gdzie on się znajduję. Dodam, ze mam klimatronika. Dzięki z góry pozdr.
-
[B5 AFN] Skrzynka z przekaznikami - gdzie sie znajduje?
Panowie a który dokładnie przekażnik jest od klimy? W tej skrzynce za tymi pierwszymi przekażnikami?
-
[ALL B5] Nagły brak świateł mijania i drogowych - AWARIA A4
Panowie mam problem. w czasie jazdy cały czas palą mi sie światła drogowe (długie) zamiast mijania zrobiło tak się dzisiaj jak autko postało na parkingu na dużym słońcu, czy to mogło miec jakis wpływ na tą awarie?. co zrobic czy koniecznie muszę dac do elektryka czy moge jakos sam ten problem rozwiązac? pozrdrawiam
-
[B5 ADP] Czasami przy odpaleniu gaśnie.
Dzięki Jacku z Lublina. Wymieniłem baterie i teraz jest ok. Już nawet nie ma skoków na obrotomierzu, troche kosztowna ta bateryjka ale było warto. Jeszcze raz dzięki za podpowiedz i pozdrawiam.
-
[B5 ADP] Czasami przy odpaleniu gaśnie.
Witam panowie. Czasami jak odpalam moją niunie to gaśnie za pierwszym podejściem a czasami nawet dwa podejścia i to nieważne czy silnik ciepły czy zimny, a niekiedy normalnie odpala. Co to może byc? Zaczelo się to robc od zimy. Oraz są takie małe skoki na obrotomierzu
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
Ja mam ten sam problem, że wiatrak działa na krótko a na wtyczce wyłącza sie po dosłownie sekundzie. Ale naprzykład dzisiaj przysłali mi maskownice z prawej stronu, bo poprzednią zgubiłem przy holowaniu i jak ją zakładałem to troche postukałem popukałem włączyłem klime i juz wiatrak działał nie sek a około minuty i się wyłączył. Więc nie mam pojęcia nadal co to może byc
-
[ALL] [Gdańsk] Warsztat godny polecenia
a czy naprawą klimy też się zajmują?
-
[B5 ADP] Wtyczka odłączona i nie wiem od czego
dzięki kolego
-
[B5 ADP] Wtyczka odłączona i nie wiem od czego
panowie czy ktoś może wie od czego jest ta wtyczka, bo dziwnie jest rozłączona a chyba raczej tak nie powinno byc i drugiej częsci nie mogę znalezc do czego miała by byc podłączona
-
[B5 ADP] Jak się to nazywa fachowo
Panowie czy może mi ktoś powiedziec jak się ta rurka nazywa fachowo? ona jest podpięta od kolektora i przez nią odssysane są tak jakby nadmiar spalin
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
Ja mam to samo i to bez uruchamania klimy. do tej pory nie wiem co to jest
-
[ALL B5] Problem z klimatyzacją wyłącza się
A jaK ją zakodowac?
-
[ALL B5] Problem z klimatyzacją wyłącza się
Witam koledzy. Ja mam a4 95r i problem mam taki, że klimę mogę włączyc na dosłownie dwie sekundy i się wyłącza i juz jej nie mogę załączyc wogóle, chyba, że zgaszę silnik i od nowa uruchomie. Czy ktos wie co z tym zrobic? czy ktoś miał już taki problem? Byłem na napełnieniu i teraz nie wiem czy poprostu facet co to robił jej wogóle nie napełnił, czy cos jest innego?! Koleś podłączył sie pod komp, ale nic nie wkazało.Dodam tylko, że jak podłączyli na krótko,to działała.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy samochodów najlepszej marki i modelu czyli AUDI A4. Pozdrawiam.
czester29
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta