Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Łożyska wyją


kwasmrocza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małą prozbe i dylemat 8 miesięcy temu wymieniłem łożyska od koła z przodu odrazu dwa żeby mieć świety spokuj a teraz znowu jakieś wyje niedozniesienia czy jest to możliwe żeby się już skączyły :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to oponki koledze wyją? U mnie występowało huczenie podczas jazdy, tak lekko modulowanie i walę z tym do mechanika, a on mi na to: że to mogą być oponki. Okazało się, że kupiłem auto w którym mam "ząbkowany" bieżnik w oponach. Wymieniłem opony.... i błoga cisza :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 95 kupowalem Faga, wiec wydaje mi sie ze cena nie mala jaka zaplaciles. Moze zle wprasowane byly i sie rozpadly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 95 kupowalem Faga, wiec wydaje mi sie ze cena nie mala jaka zaplaciles. Moze zle wprasowane byly i sie rozpadly...

Zgadzam się z przedmówcą, 100 zł to nie mało. Może być tak że jedno było jakieś felerne albo tak jak kolega wyżej napisał sposób montażu zdecydowanie skrócił ich żywot. Kiedyś przy wymianie tylnich łożysk, oba dokręciłem z taką samą siłą a jedno z nich rozpadło sie już po 6 miechach. Musisz sprawdzić i wymienić jeżeli to naprawdę łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 8 miesięcy to można sporo przejechać :gwizdanie:

Jak sporo nalatałeś, po dziurawych drogach to niedziwne, że łożysko wyje. Zgaduję, pewnie lewe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, poza tym nie musisz krzyczeć - CAPS LOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w niebieskich opakowaniach to zapewne Optimal. Jak daleś 100zł za szt to ładnie cie oskubali :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedosyć, że dałeś 100zł to jeszcze sie najprawdopodobniej roz....sypały :confused4:

Nie przejmuj sie. Ale niestety czeka Cie rozbiórka bo co Ci innego pozostało... Niekiedy tak jest. Nawet najlepszej firmy jest coś nowe, a felerne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż łożyska firmy FAG i będziesz miał spokój :good:

ja na FAG-ach juz drugi rok latam a malo nie jezdze :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ten Optimal to nic innego jak łożyska made in China. Chińczycy robią dla Optimala łożyska, informacja na 100% pewna. Jeżeli zakładać łożyska to tylko FAG/INA, SKF lub NSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...