Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Po odpaleniu zaraz gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj po przejechaniu 20 km zgasilem autko i po paru godzinach musialem jechac i w tym momencie zrodzil sie maly problem.

Mianowicie przy odpaleniu samochod pochodzil 3-4 s i zaraz zgasl.... Za 5 razem odpalil normalnie... Nie wiem czemu tak sie dzieje... Moze wina elektryki ze odcina zaplon poniewaz jest w nim nie oryginalny alarm ktory niby jest wyłaczony .... Olej wymienialem 2 tys km temu z filtrami .... Martwi mnie to troche... Auto ma przejechane raptem 193 tys ..... Druga sprawa:

Rano gdy odpalam auto strasznie glosno pracuje silnik .... czy da sie to jakos zlikwidowac?? w Czyms jest problem czy to normalne z rana w dieslu?? Pozdrawiam i prosze o pomoc:)

Opublikowano

a kontrolka od immo miga?

Opublikowano
  • Autor

Raczej wszystkie kontrolki byly w porzadku ale mocno to nie zwrocilem uwagi na nie .... Odczekalem 3 pikniecia i odpalilem a tu d*pa "odpalil i zaraz zgasl" ....

Opublikowano

jakie 3 piknięcia?

Opublikowano
  • Autor

Mam tak ze po przekręceniu kluczyka w stacyjce włączają się właśnie takie 3 krótkie piknięcia ... Nie wiem jak Ci to wyjaśnić. Od początku tak miałem...

Opublikowano

Kolega F16mysliwiec może mieć dobre podejrzenia, że to wina immobilizera. U mnie nieraz podobny problem istnieje z odpaleniem szczególnie jak kluczyki trzymałem razem z komórką w jednej kieszeni. Miga mi wtedy kontrolka immo i silnik po odpaleniu chodzi ze 2-3 sekundy, ale po kilku próbach odpala normalnie. Sprawdź więc kontrolkę...

Opublikowano
  • Autor

Dziś ładnie mi odpalił kontrolka normalnie świeciła .... Możliwe, że tak jak mówisz bo wczoraj nosiłem kluczyki z telefonem... Jak będzie taka syt. to będę lookał na kontrolke...

Opublikowano

Ja miałem taki sam problem po paru sekundach po odpaleniu auto gasło nieraz zapalił normalnie okazało się że imobilaizer po usunięciu usterki jest już spokój.

Opublikowano

kolego to tylko immo, on tak steruje autkiem że zaraz po odoaleniu gaśnie, z reguły towarzyszy temu mruganie kontrolki świec żarowych,albo immo. pozdro.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________pytanie do Mariusza, jak usunołeś usterke?

Opublikowano

odstawiłem autko do elektronika samochodowego i powiedział że były zimne luty i popoprawiał wszystkie i już jest spokój prawie 3 lata skasował mnie 100 zł mówił że jest to zmora w starszych dizlach.A dokładnie nie chciał mi więcej nic powiedzieć na ten temat bo mówił że mógłbym sobie to zrobić sam i on by nic nie zarobił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.