Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak naprawiles?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hihi mialem tak samo jak przelozylem licznik z beznyny do diesla ;/
-
Info RDS z RADIA + FIS
Kurde ale jak mialem zegarki od beznyzy to mialem i fis i kodowanie 22340
-
Info RDS z RADIA + FIS
Dobra po zmianie kodowania na 22140 na concercie 1 dziala fis ale na symphony II plus adapter nowy fis niedziala ;/ musze poszuakc teraz kogos z radiem z canem to zobacze czy to radio czy adapter
-
Info RDS z RADIA + FIS
no może to symhony 2 przekoduje, ale tak jak pisalem wczesniej podlanczalem radio kolegi Kali kturemu w s4 dziala fisa mi nie czyli mam cos z kodowaniem zegarów ;/ jak sie wybierze w instrument recode to tam sa 2 kodowania jedno sofweare i jakies drugie ?? moze to drugie?
-
Info RDS z RADIA + FIS
ele powiem ci ze jak mialem symphony 1 to mialem kodowanie 00340 i mi fis dzialal bo jak masz 3 to masz gong po otwrciu drzwi
-
Info RDS z RADIA + FIS
ups a bylem przekonany ze tylko po can sie da ;/ Jesli chodzi o mnie to podlaczylem radio concert 1 od Kali i tez nic wiec mam cos z podlaczeniem kabelkow w kostce licznika[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:11_________________________________________________dziś sprawdziłem połączenie kostka fis a kostka iso i wszytko jest ok fis 15 do kostka 10 , 9 13 , 8 12, Kurde wcześniej jak miałem symphony 1 to działał mi fis po zmianie na symphony 2 juz nie działał wiadomo can, i teraz na concercie 1 od kali-ego tez nie działa a powinien bo na symphony 1 działał, może jeszcze to cos z kodowaniem zegarów hmmmmm bo zegary tez w tym czasie zmieniałem , co jeszcze w zegarach z kodowanie można zmienić ???
-
Info RDS z RADIA + FIS
kup koncert 2 albo symphony 2 coś z 2 na końcu
-
Info RDS z RADIA + FIS
ty musisz miec symphony 2 lub concert 2 i lecisz po canie 2 przewody a nie 3 !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto ma któreś z tych radi ??? CHORUS2 SYMPHONY2 CONCERT2 potrzebuje pomocy ponieważ nie wyświetlań mi na fisie informacji ;/ czy byłby ktoś chętny pomoc , przełożylibyśmy radio do mnie i sprawdzilic czy to wina radia czy zegarów ;/
-
Info RDS z RADIA + FIS
Kodowanie zmienilem i d*pa a moze trzeba radio przekodowac?
-
Info RDS z RADIA + FIS
kurde mam ten can adapter z fis, i nie wyświetla mi ;/ co może być nie tak kodowanie zegarów mam : 22340 , a radio to symphony 2 , poza tym radio nie uruchamia się po przekręceniu kluczyka , tylko samemu muszę
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Lusterka smigaja oba mam duze oba skladane oba podgrzewane normalnie juz mam a4 full xox wypasiorzysty wypasior
-
[B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
narazei zorbielm ze tym przelacznikiem sie skladaja poprzez przekaznik, a niewiesz jak zrobic zeby albo z alarmu sie skladaly albo po wyjeciu kluczyka??
-
[B5 1Z] Schemat składanych lusterek ?? B5
Więc tak !!! ja u siebie założyłem i śmiga kozacko Jeśli chodzi o włącznik to nie trzeba kupować drugiego !!!!!!!! Oryginalny jest przygotowany tylko trzeba go rozebrać zdrapać izolacje w środku z płytki i wsadzić drucik w pin1 !!!!! i to wszystko [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 18:31_________________________________________________ale jesli bys chcial kupic to pasuje od a8 i a6
-
[B5 AFN] Jaka dawka startowa
wszystko jest ok
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
heheh mam tak samo hehhe
-
Info RDS z RADIA + FIS
a ja mam emulator pccm bez fisa , wiecie moze jak go przerobic??
-
Montaż tempomatu A4 B5
a ja mailem kabelki wpiete i sie dolutowywalem ;p
-
Montaż tempomatu A4 B5
hehheehheheheh albo masz wolne miejsca albo masz kabelki hehehehehhe !!!!!!!!!
-
[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
ahah zrob fote jak wyjmiesz radio u mnie etz jest pod radiem ten czujnik
-
[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
zdjecia jak klimatronik jaka kieszen itp zdjecia srodka o wyjeciu radia
-
[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
Eno Eno :kox: Kurde blade ja cie kręcę )) sam bym tak chciał [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:32_________________________________________________daj fotki jak to poukaldales w srodku ok ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Taaaaakk "wystraczy tylko poprzekaldac piny ;/" a do tego trzeba wlutowac sie w imo zeby pokazywalo jak oryginalnie !!! bo w nwoszych ejstw zegarach , do tego ejszcze trzeba kupic kostki nowe pobawic sie z kabelkami w przekaldanie z ajdnych do drugich \a imo ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale szczerze co odradzam lixbnik z benzynki !!! jesli miales wczesniejszy licznik UKNSI!!! bedzie ci swiecic calyczas kontrolka airbag[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________Pozatym juz wczesniej kolega ci odpisal ze : Żeby zmienić kodowanie wchodzisz w 17-Instruments (w polu soft coding wyświetli się obecne kodowanie)następnie 7-recode i w wpisujesz nowe kodowanie możesz wpisać to samo które masz obecnie w swoim liczniku. Generalnie cyfra na trzeciej pozycji odpowiada za kraj. Jeżeli niemasz kontroli zużycia klocków, kontrolki niezapiętych pasów i czujnika poziomu płynu spryskiwaczy to kodowanie powinno być 00140