Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mich24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mich24 odpowiedział(a) na GerabbkA temat w 1.9TDI
    http://www.tesam.pl/product_info.php?products_id=6020
  2. mich24 odpowiedział(a) na GerabbkA temat w 1.9TDI
    Witam też miałem problem z tej śruby ciekło musisz mieć oring i ten klucz
  3. Witam. Podczas odpalania, zaraz gdy silnik tylko zalapie obroty wkrecaja sie jak szalone do gory, a po paru sekundach wszystko wraca do normy i silnik pracuje normalnie. Objaw ten nie wystepuje za kazdym odpalaniem, problem pojawia się co jakiś czas. Występuje przy zimnym jak i goracym silniku. Co go moze meczyć? Pozdrawiam.
  4. według mnie turbo w dobrym stanie prawie żadnych luzów kierowniczki nie wyrobione dodam że jak gruszka pociągnie maksymalnie sztangę do góry przez podłączenie na krótko z vacum to doładowanie jest od ok1900 rpm a gdy normalnie jest wszystko połączone wężyki do i od n75 sztanga nie jest maksymalnie w górze
  5. Witam poprawiłem logi i wklejam nowe dodam że turbo wyczyszczone kat wywalony lecz dalej problem z turbo za pózno wstaje lecz gdy podłącze wężykiem bezpośrednio z wyjścia z wacum do gruszki to ciągnie tak jak ma tylko że pózniej przeładowanie i tryb awaryjny oto logi Statyczne 000 001 003 004 007 013 018 023 Statyczne b.s 000 003 004 011 Dynamiczne 000 001 003 004 008 010 011
  6. Witam mam pytanie odnośnie tego oleju MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 obojetnie gdzie się pytam w sklepach motoryzacyjnych to nie chwalą tego oleju krytykują że to jakiś wynalazek co wy myślicie bo chce kupić ten olej gdyż na forum go chwalą bo aktalnie leje mobila 10w40 bo nie wiem co wcześniej było lane a teraz chce go zalać czymś dużo lepszym
  7. Witam .Czy próbę olejową mechanik też wykonał możliwe że gniazda zaworowe są wyrobione lub powypalane bo przy takim ciśnieniu miałbyś duże kłopoty zapalić w duże mrozy
  8. mich24 odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Witam tu jest link ja tam zamówiłem http://www.diesel-pol.pl/diesel_sklep/product_info.php?products_id=32&osCsid=f750f82e63f61132a4256662858a16d7
  9. mich24 odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Witam problem rozwiązany zakupiłem klucz i komplet uszczelek i wymieniłem ten oring czas wymiany ok 30 minut chciałem oddać do warsztatu ale chcieli 100-150 zł a tak za 100 zł mam kpl uszczelek i klucz
  10. Witam miałem kiedyś golfa 1 z 1.5 diesel robiłem w nim remont silnika szlif wału i bloku nowe tłoki głowica itp tam także rozbierałem pompę bo z niej ciekło i uszczelniłem wystarczyło tylko dobrze zapamiętać jak to było poskładane potem ustawić czujnikiem zegarowym początek wtrysku i git po takim remoncie silnik chodził jak zegarek lecz gdy tłoko-rozdzielacz nie domaga lub parę innych rzeczy to się zgadzam że bez profesjonalnego sprzętu się nie obejdzie
  11. mich24 odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Witam wielkie dzięki za link
  12. Witam wszystkich szukam jakieś fotostory rozbiórki i składania pompy vp -37
  13. mich24 odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    ten energetyczny to raczej do nastawnika. A ten jest większy
  14. mich24 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich mam pytanie potrzebuje klucza aby odkręcić tą śrube w pompie wtryskowej vp-37 co na czerwono zaznaczyłem gdyż oring chyba padł i jest wyciek lecz nie moge znaleść takiego klucza nawet w necie
  15. mich24 odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.