Treść opublikowana przez mich24
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
http://www.tesam.pl/product_info.php?products_id=6020
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
Witam też miałem problem z tej śruby ciekło musisz mieć oring i ten klucz
-
[B5 AFN] Problemy przy rozruchu
Witam. Podczas odpalania, zaraz gdy silnik tylko zalapie obroty wkrecaja sie jak szalone do gory, a po paru sekundach wszystko wraca do normy i silnik pracuje normalnie. Objaw ten nie wystepuje za kazdym odpalaniem, problem pojawia się co jakiś czas. Występuje przy zimnym jak i goracym silniku. Co go moze meczyć? Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
według mnie turbo w dobrym stanie prawie żadnych luzów kierowniczki nie wyrobione dodam że jak gruszka pociągnie maksymalnie sztangę do góry przez podłączenie na krótko z vacum to doładowanie jest od ok1900 rpm a gdy normalnie jest wszystko połączone wężyki do i od n75 sztanga nie jest maksymalnie w górze
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Witam poprawiłem logi i wklejam nowe dodam że turbo wyczyszczone kat wywalony lecz dalej problem z turbo za pózno wstaje lecz gdy podłącze wężykiem bezpośrednio z wyjścia z wacum do gruszki to ciągnie tak jak ma tylko że pózniej przeładowanie i tryb awaryjny oto logi Statyczne 000 001 003 004 007 013 018 023 Statyczne b.s 000 003 004 011 Dynamiczne 000 001 003 004 008 010 011
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam mam pytanie odnośnie tego oleju MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 obojetnie gdzie się pytam w sklepach motoryzacyjnych to nie chwalą tego oleju krytykują że to jakiś wynalazek co wy myślicie bo chce kupić ten olej gdyż na forum go chwalą bo aktalnie leje mobila 10w40 bo nie wiem co wcześniej było lane a teraz chce go zalać czymś dużo lepszym
-
[B5 AFN] Ciśnienie 15MPa - to możliwe?
Witam .Czy próbę olejową mechanik też wykonał możliwe że gniazda zaworowe są wyrobione lub powypalane bo przy takim ciśnieniu miałbyś duże kłopoty zapalić w duże mrozy
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy
Witam tu jest link ja tam zamówiłem http://www.diesel-pol.pl/diesel_sklep/product_info.php?products_id=32&osCsid=f750f82e63f61132a4256662858a16d7
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy
Witam problem rozwiązany zakupiłem klucz i komplet uszczelek i wymieniłem ten oring czas wymiany ok 30 minut chciałem oddać do warsztatu ale chcieli 100-150 zł a tak za 100 zł mam kpl uszczelek i klucz
-
[B5 AFN] Jak rozebrać i złożyć pompę wtryskową vp- 37
Witam miałem kiedyś golfa 1 z 1.5 diesel robiłem w nim remont silnika szlif wału i bloku nowe tłoki głowica itp tam także rozbierałem pompę bo z niej ciekło i uszczelniłem wystarczyło tylko dobrze zapamiętać jak to było poskładane potem ustawić czujnikiem zegarowym początek wtrysku i git po takim remoncie silnik chodził jak zegarek lecz gdy tłoko-rozdzielacz nie domaga lub parę innych rzeczy to się zgadzam że bez profesjonalnego sprzętu się nie obejdzie
-
[B5 AFN] Nietypowy klucz
Witam wielkie dzięki za link
-
[B5 AFN] Jak rozebrać i złożyć pompę wtryskową vp- 37
Witam wszystkich szukam jakieś fotostory rozbiórki i składania pompy vp -37
-
[B5 AFN] Nietypowy klucz
ten energetyczny to raczej do nastawnika. A ten jest większy
-
[B5 AFN] Nietypowy klucz
Witam wszystkich mam pytanie potrzebuje klucza aby odkręcić tą śrube w pompie wtryskowej vp-37 co na czerwono zaznaczyłem gdyż oring chyba padł i jest wyciek lecz nie moge znaleść takiego klucza nawet w necie
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy
Witam znacie może jakiegoś dobrego pompiarza z okolic Rybnika lub Wodzisławia śląskiego [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:13_________________________________________________Witam mam pytanie czy w pompie wtryskowej vp-37 jest możliwość odkręcenia tej dużej śruby bo prawdopodobnie z niej cieknie i czy nie wyskoczy ze środka jakaś sprężyna
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy
czy jest tam jakaś uszczelka oring itp
-
[B5 AFN] Wyciek z pompy
Witam ostatnio przy sprawdzaniu poziomu oleju zobaczyłem że mi na pompie się poci więc wymyłem to rozpuszczalnikiem i wytarłem żeby było sucho na drugi dzień znów mokro od paliwa oto fotka z którego kapie może coś poradzicie
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
a jak to sprawdzić czy pompa podaje jadnakowe ciśnienie paliwa na cylindry
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Lecz ciągle ciężko pali rano świece grzeją bo wykręcałem i sprawdzałem i dymi zapach jakby niespalonego paliwa
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Witam czy z tego logu 000 można odczytać czy kąt wtrysku jest ok czy coś jest nie tak
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
Witam dziś zrobiłem log na zimnym 013 czemu taki różnice w porównaniu z logami robionymi na ciepłym silniku
-
[B5 AFN] poprawne utawienie znaku na kole
Witam dołączę się do wątku ustawienia wału bo czytając różne fora już sam nie wiem jak to ma być ustawione bo ja mam ustawione jak na obrazku 2 a znalazłem na forum że powinno być ustawione jak na obrazku 1 tylko jak ta kreska się tylko schowie kręcąc wałem w prawo jak to ma być ustawione
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
tam w 5 kanale jest fabryczne 32768 dałem na max wyszło 32600 więcej się nie da
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
żadnych błędów nie ma a oto log 001
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
kąt wtrysku 47-53 świece wszystkie wyjęte sprawdzone świecą na biało chyba że paliwo się cofa bo przy odpalaniu tak dziwnie kuca lecz nie zapala od razu tylko trzeba chwile kręcić