Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja A4 1.9 TDi Zapraszam do oceny i sugestii Drodzy koledzy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was drodzy koledzy!!!

Dość długo zbierałem sie do tego tematu ale wkońcu myślę że nastała ta chwila, a więc dzisaj ja zapragnąłem przedstawić Wam moja Niunie :>

Chciałem mieć autko w dieslu i to 1.9TDi szukałem szukałem i to 110 KM,to był mój priorytet więc zastanawiałem się nad A4(powiem tylko że jak byłem młodszy to bardzo mi sie podobała :>) lub Passatem B5.

Wybór jak sami wiecie padł na A4 :tongue4:

Kupiłem ją rok temu w sierpniu(jest to moje pierwsze autko a co za tym idzie pierwsze Audi i pierwsza A4 więc naprawde dużo mi do szczescia nie brakowało...sami przeciez wiecie jak to jest z pierwszym samochodem) a dzisiaj autko ma przejechane niecałe 220000 km, silnik jak wcześniej mówiełem 1.9 TDi 1Z tylko że 90 KM 1996 rok ale naprawde bylem zaskoczony bo też ładnie sie zbiera.

Audiczka posiada:

-2 poduszki powietrzne

-elektrycznie sterowane lusterka

-elektrycznie sterowany dach

-oryginalne felgi 15''(chciałbym zmienić ale muszę poczekać za odpowiednim budżetem)

-oryginalne radio Audi Gamma + głośników oryginalnych(byłem zaskoczony z jakości dźwieku)

-ABS

-wspomaganie kierownicy

-elektrycznie sterowane szyby(niestety tylko przednie)

-tylna kanapa z podłokietnikiem i zagłowkami

-imobilaizer

+ inne (chyba to co jest w standardowym wyposażeniu czyli tak naprawde nic :tongue4:)

Po zakupie autka jakies 3 miesiące pozniej siadla mi skrzynia biegów, no ale co tu zrobić wymieniłem i śmigam dalej :) choć tu nic do smiechu mi wtedy bylo...

Dla innych pewnie niewiele ale mi starczyło :>

Audi to Audi taka prawda i teraz jakbym myślał nad nowym autkiem zapewne było bu to OOOO...

Jestem na forum chyba od stycznia bardzo przydatne dużo sie mozna dowiedziec co zrobić by autko ładnie wygladało dzięki Waszym opinia i sugestią więc do tago zapraszam :) jak budżet pozwoli bede sie staral :tongue4:

Zamontowałem ramki alu wokół zegarów(super efekt),ściągnełem również oznaczenia silnika z tylniej klapy bo tez to fajnie wyglada.Zamówiłem tez chromowane obwódki wokół szyb już jakiś czas temu(maj czerwiec chyba) ale nie montowałem jeszcze.

Cb radio Midland Alan 109+antena Hustler IC 100 równiez jest

Zrobiłem ścieme szyb i bardzo ładnie sie to prezentuje...

Dużo planów , dużo marzeń ale sami wiecie jak jest...wszystko zależy od budżetu...Na bieżąco bede informowaL :>

Niedawno jakis osiołek wyjechał mi i zamiast w niego przywalic wybrałem kamienie podskoczyłem i zderzak się uszkodził urwała się osłona silnika ale nic poważnego...musze wymienic go ale mysłe o tym po II lifcie bo ładnie sie prezentuje jak widziałem u Was a jak wymieniac to wymieniac na ladniejszy :> tylko nie wiem jakie tam sa z tym zagadki co pasuje a co nie wiec czekam również na podpowiedzi...

Reszta bedzie widoczna na fotkach niezbyt pewnie ładnych ale jak pogoda i czas pozwala postaram sie o coś ładniejszego :>

Zapraszam do opini oceny i pokazania co ma byc i jak :>

Teraz fotki,nie jest to żadna sesja(bo inni to naprawde kox :hi:)tylko te jakie miałem na kompie

Pozdrawiam Koledzy!!!

tO32A.jpg

tOuu9.jpg

tOEsJ.jpg

bHSJi.jpg

tP9TA.jpg

14gSNJ.jpg

tQKFi.jpg

14iszr.jpg

14iK1r.jpg

14j2ZA.jpg

tSLSA.jpg

bMgB9.jpg

Opublikowano

No ładna sztuka widać że ktoś o nią dbał środek super stanie ;)

co do zderzaka to wstaw od eSyy super wygląd xD

Opublikowano

gril poliftowy i lampki po II lifcie z przodu i bedzie pieknie

Opublikowano

Ogółem spoko:) Jak będzie troszke funduszy to mzesz lampki zmienić na jakąś ładną soczewkę, i większą felge;) będzie dobrze;)

Opublikowano

Kurde normalnie jak moja po zakupie ;) i tez mi zaraz padal skrzynia hehehe tyle za ja mialem wtedy przebieg 280tys ;/

Opublikowano
  • Autor

Dzieki bardzo koledzy bede myslal nad tym tematem i wezme wasze opinie pod szczegolna uwagę :hi: :>

Pozdrawiam

Opublikowano

a może kierę na s-linowa? b5 90 też oja pierwsza taka była :notworthy: :notworthy: :notworthy: dalej ją wspominam-jak już będzie wizualnie cudo zrób program na 115tkę(albo na początku-czuć różnicę)

powodzenia w modach :good:

Opublikowano

fajna a4 - zadbana - troszku plener nie taki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No pomysle kolego Marcinie :hi: :> bede o tym myslec i dzieki za podpowiedz :>

a plener...no tak jak pisalem fotki nie sa najciekawsze bo robione zaraz przy garazu...ale przecież tu A4 jest ważna :cool1: :>

Pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo ładna bardzo podobna do mojej wyglądem.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.