-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
topor w tym roku też uderzasz do Rothenburga? :> Trzeba Mekta namówić, żeby swoją niunią jechał
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Lepiej się pochwal co na wiosnę planujesz, a nie ciągle te opony pokazujesz :>
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Ale za to dobrze zapłacił :>
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Kompetyszyn super się prezentują na niuni
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
No i się dziad grilla dorobił.. A fot dalej nie wrzucił.. Ja już widziałem i powiem, że jest piknie :>
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ja się chętnie zamienie za Twoje felgi :> tylko, że u mnie nie ma takiego parapetu.. Szukasz zw1 lub zw3 w 18 calach?
-
Spoty wrocławskie
christ-off dokładnie dwa tygodnie temu miałem to samo.. Podjedź do InterCarsu mają wkłądy po ok 50-60zl.
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Bardzo ładna audiolka.. Chciałbym mieć u siebie tylną klapę z usa, ale wiem że to ciężki temat :>
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
f16mysliwiec zawieszenie już sprzedane. raggaman ciemne środki spowodują, że felga będzie optycznie mniejsza - przerabiałem już ten temat w innym aucie :> No i jest w końcu nowa kiera fotka na szybko po montażu:
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
Przecież zmienić lampy to nic trudnego bardzo ładnie teraz wygląda obniżona No i ten BBS też jest ok :>
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Też miałem u siebie robić wysuwane - już miałem zakupione, ale okazało się, że jest dość dużo roboty przy tym, więc zamontowałem mocowane na zderzaku gdyby ktoś był chętny, to mam na sprzedaż swoje stare zawieszenie 1BE -20mm..
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dibo dzięki wielkie :> zobaczymy co z tego wyjdzie A co do jasnej skóry.. Ja bym zostawił tak jak jest
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Wnętrze masz przepiękne.. Tylko pozazdrościć.. Chętnie bym przygarnął takie foteliki :> no i wiadomo kierownica - fajny "gadżet" :> pozdrawiam i do zobaczenia na drogach, bądź spotach na podkarpaciu.
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
Dibo dzięki za zaproszenie ale na podkarpaciu będę dopiero w lipcu.. Na codzień stacjonuje we Wrocławiu.
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
W końcu umyłem autko i zrobiłem jakieś tam fotki:
BLIND
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta