Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Chciałem wam przedstawić moje wozidelko na ktorego przesiadlem sie po sprzedaniu poczciwego golfa 3. :> Teraz juz wiem ze Audi i tylko Audi. narazie seria ale powoli bedzie sie cos zmieniac :>

Wyposażenie:

- ABS

- wspomaganie kierownicy

- 2 poduszki powietrzne

- 2 elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- klimatyzacja

- imobilliser

- Na lato felgi 17 BBs opony 225/45 zima 15 stalowe 205/60

- Radio Panasonik

-tempomat

W planach:

- 17" calowe alufelgi z wersji s-line lub jakies ladne Rh z rantem

- nowy mieszek

- lampy soczewkowe(zrobione)

-zenonek(zrobione)

- skrzynka do bagaznika, wzamacniacz i głośniki na przód(zrobione)

-przyciemnic szybki(zrobione)

-zmiana kierunklow na biale(zrobione)http:

-zawiasik jakis -35(zrobione)

-moze cos przy silniku

-czujniki parkowania i to chyba tyle chyba ze macie jakies pomysly

Sorki za jakos zdjec robione na szybko jeszce przed przyciemnieniem auta pozdrawiam i czekam na sugestie wobec zmian w moim aucie

24547250.jpg

76376685.jpg

64932736.jpg

55692173.jpg

Opublikowano

Elegancka furka :> :naughty::kox:. Wystarczy, że zrobisz to co masz w planach i będzie furka nie do poznania :naughty::kox::good:. Jeszcze możesz tylnie lampy zmienić na II lift :> i do tego jakiś chip na 130 KM :kox:. Szkoda, że nie ma Quattro, ale wszystkiego mieć nie można :(.

Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

kolego Skyliner89 a jak wygladaja te lampy tylne po lifcie pozdrawiam

Opublikowano
24cchtw.jpg
Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki kolego faktycznie te lampki po lifcie ladniesze :>

Opublikowano

ogólnie ładna tylko... który rok? :mysli: :gwizdanie:

ładny kombi$ :decayed:

Opublikowano

auto niczego sobie :wink4: ale pokaż jeszcze środek :naughty:

plany na mody :naughty: też zacne :good: oby wszystkie przeszły do realizacji i fura bedzie :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy rok to 98 teraz najwazniejszy plan zrobic rozrzad i oleje no i cb to podstawa na lato sprezynki -35i zalozenie 17 powoli do przodu pozdrawiam :>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 04:33_________________________________________________mala aktualizacja :> do audicy doszedl nowy olej i wszystkie filterki,zakupilem takze cb unidena 520 zamontowalem go tak jak wiekszasc z was w lewej polce.Dolozylem takze sprzet skrzynie z jbl http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=580946127 wzmak 4kanalowy mac audio na dniach radio alpine i wygluszenie przednich drzwi glosniki beda raczej pb ale 13 No i najwazniejszy zakup co by audica odmodniala kupilem kaplet lamp po II lifcie orginalne z valeo czekaja na xenon i mataz sesja za kilka dni jak sie ociepli i bede mogl zalozyc aluski pozniej juz tylko gleba i jakis program.Koledzy mam pytanie gdzie macie zamontowane wzmaki bo wlasnie zastanawiam sie gdzie swoj zamontowal by w niczym mi nie przeszkadzal siedzenia odpadaja. pozdrawiam

Opublikowano

ja mam zamontowy w bagażniku, do tylnych siedzeń jest przypiety :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

koledzy mam wielka prosbe zrobi mi ktos vt mojej audicy min chodzi mi o glebe -35 i jakas wieksza i z jakas ladna felga 17 :> chcem kupic teraz felgi do audicy ale nie wiem jakie by tu ladnie pasowaly pozdrawiam.Nastala wiosna wiec czas na jakies foteczki

74758560.jpg

97821488.jpg

44043654.jpg

74446090.jpg

97821488.jpg

53926596.jpg

Opublikowano

zależy ile chcesz prznaczyć kasy na alu? jakieś lepszej jakosci czy plastelinka :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

myslalem o felgach jakis org :> np s-line lub MAM8 ciekawe jakby sie na nich moje audi prezentowalo [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:03_________________________________________________dzis autko sie troche obnizylo sprezynki -35 ale cos jest nie teges tyl siad fajnie a przod nie bardzo :embarrassed: zreszta sami ocencie zdjcie004l.jpg musze pomyslec o jakis innych sprezynach zawias mam wyciagniety z taty audicy i u niego ladniej to wygladalo pozdrawiam

Opublikowano

zawias mam wyciagniety z taty audicy i u niego ladniej to wygladalo pozdrawiam

A taty audica to benzyna czy diesel? :gwizdanie: No i jaka to audica? Tu jest ten problem :wink4: Chodzi o masę...

Ładne sreberko :good: jak każde :naughty::cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kilka foteczek po myciu Niuni juz na glebie :>58657817.jpg

110wnu.jpg

116x.jpg

1105m.jpg

118r.jpg

124l.jpg

129zxf.jpg

1100y.jpg

1101b.jpg

i jeszce kilka

:>

37592276.jpg

110gmi.jpg

116uor.jpg[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 10:53[hr

143xdt.jpg

189odq.jpg

1105.jpg

1105.jpg

1100w.jpg to na tyle reszte fot jak zrobie lampy zespolone pozniej to juz tylko moc pozdrawiam Walus851

Opublikowano

no nawet ladnie sie prezentuje po tych zmianach, jeszcze tylko przednie lampy :>

Opublikowano

po glebie autko odrazu nabrało charakteru :good::cool1:

Opublikowano
  • Autor

lampki sie pojawia jak tylko ktos pomoze mi je zalozyc :>leza na szafie i czekaja na ten dzien pozdrawiam i dziekuje za komentarze

Opublikowano

Przecież zmienić lampy to nic trudnego :) bardzo ładnie teraz wygląda obniżona :good: No i ten BBS też jest ok :>

Opublikowano
  • Autor
audica.jpg takie male vt jak wam sie podoba
Opublikowano

Ładne autko. Jeszcze jakbyś lampki przednir zmienił na zespolone. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.