Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich oto moje Audi. Zgodnie z obietnicą w wolnej chwili miałem dodać opis. Więc:

Auto sprowadzone z Niemiec, A4 1.9 TDI 90 PS, na wyposażeniu klimatronic, 2xairbag, abs, alarm, centralny zamek. wspomaganie, el. szyby przód, el. lustra, el. szyberdach, radio Mp3. Kolor ciemny granat jak widać i alu 16' z oponami 205/50/16. Posiada komplet książek z niemiec, ostatni wpis w maju 2009 roku przy przebiegu 201.000km, w chwili zakupu miesiąc temu miała 215.000km teraz już prawie 218 tys.km.

Modyfikacji narazie brak. Na wiosnę w planie przede wszystkim

- gleba,

- xenon 6000k,

- jakiś virusik co by było ok 110 koni,

- białe kierunki w błotnik

- wymiany olejów filtrów itd. W dalszym planie lampy tył od wersji lift lub cleary biało czerwone, kiera s line, przód soczewki od s4 z kierunkiem osobno, może zderzaki od s4. Może jeszcze ogarnąć jakoś środek i wrzucić podgrzewane krzesła.Ale najważniejsze to gleba i doprowadzenie do idealnego stanu technicznego ponieważ mam zamiar chociaż z 2 lata polatać nią.

1AQ_Si.jpg

1TRtxr.jpg

10M74A.jpg

10Mc3S.jpg

1AR7lJ.jpg

1oukIi.jpg

3ZAL0.jpg

1K8b4J.jpg

1K8A19.jpg

1K8Cwi.jpg

1ov2BS.jpg

3ZUI9.jpg

1ov7B9.jpg

1K9Jmi.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich oto moje Audi. Więcej zdjęć i opis dodam w wolnej chwili

1AQ_Si.jpg

1TRtxr.jpg

10M74A.jpg

10Mc3S.jpg

1AR7lJ.jpg

ladna sztuka, wyglada na zadbana :good:

Ale AFF+automat+16'' :decayed:

babcie idace w niedziele na msze Cie nie wyprzedzaja? :> :>

Opublikowano
  • Autor

nie. wystarcza mi ten silnik, może ewentualnie wiosną jakiego virusika wgram żeby bylo 110 koni i tyle

Opublikowano

ładne autko :good: plany jakies masz juz konkretne co do modyfikacji autka :decayed:

Opublikowano

autko fajne. Tylko silnik slabiutki :gwizdanie:

no i bez turbo w dodatku :mysli:

dawids212 jak bym Ci zrobil dziurę w dolocie to tez byś zszedł do tej ilości źrebaczków :polew: :polew:

Opublikowano

Ładna ;) bo wyglada jak moja przy zakupie ;)

Opublikowano

autko fajne. Tylko silnik slabiutki :gwizdanie:

no i bez turbo w dodatku :mysli:

dawids212 jak bym Ci zrobil dziurę w dolocie to tez byś zszedł do tej ilości źrebaczków :polew: :polew:

Te silniki maja turbo po mimo tylko 75 koni :tongue4:
Opublikowano

Gratulacje przede wszystkim że postawiłeś na markę Audi. A co do silnika jest możliwość dodania kilku kucyków więc jest dobrze. Zyczę powodzenia w modach. Pozdro

Opublikowano

Napewno lepiej AFF 75KM TDI niz 1.6 101KM, bo żeby zrobić z tych 75KM =>140KM masz droge otwartą ;)

Opublikowano

autko fajne. Tylko silnik slabiutki :gwizdanie:

no i bez turbo w dodatku :mysli:

co za glupoty wygadujesz po nocy?

Opublikowano

autko fajne. Tylko silnik slabiutki :gwizdanie:

no i bez turbo w dodatku :mysli:

co za glupoty wygadujesz po nocy?

może i masz racje cos mi sie pomyliło :embarrassed:
Opublikowano

Bardzo ładna :) podobna do mojej, ta sama felga, chyba ten sam kolor, tylko że ja mam manuala :)

Opublikowano
  • Autor

chłopaki więc bardzo was przepraszam za nieznajomość tematu, chyba mój silnik to nie 1Z, mam 90 koni w niej więc? co to za symbol silnika? :wallbash:

Opublikowano

1z to 90km , a AFF to 75kM , wiec musisz miec 1z bo w tym roczniku niebylo chyba AHU

Opublikowano
  • Autor

ok w wolnej chwili zajrzę do książki serwisowej i sprawdzę dokładnie. dzięki za podpowiedź

Opublikowano

fajna furka dobra pod mody :) silnik zawsze idzie reznac :D jakis virus i bydzie mocniejszo :D

Opublikowano

fajna furka :wink4: to 4 biegowy automat ? Ile Ci to pali średnio ? :mysli:

Opublikowano

fajna furka :wink4: to 4 biegowy automat ? Ile Ci to pali średnio ? :mysli:

tak to 4o biegowy automat DMX

Opublikowano
  • Autor

wczoraj i dzisiaj jechałem na uczelnię do szczecina, zalałem za 100zł = 25,7 litra i zrobiłem na tym 440 km, więc spalanie około 5,9 i jechałem szybciej niż powiada przepis :gwizdanie:

pytanie czy sprężyny sportowe z kombi będą pasować do sedana?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.