Po lewej stronie zegarów. Taka ikonka silnika [br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 13:17_________________________________________________Samochód postał i przestała się palić. ( to ikona chyba CHECK ) raz na jakiś czas tak się robi...
Kiedyś na VAG miałem usterkę uszkodzony czujnik temperatury silnika czy to może być powodem ?
Ogólnie podczas jazdy gdy kontrolka się świeci nie ma zauważalnych zmian w pracy silnika. Co radzicie ?
Witam.
Właśnie zapaliła mi się kontrolka Systemu Kontroli Paliw. I co dalej robić podpiąć po Vaga pewnie. Kiedyś mi się też zapaliła ale po paru minutach zgasła. Czytam na forum, że zawór sie zacina ( ale jaki ? N75 ? )
Może wiecie gdzie można podpiąć w Warszawie ( najlepiej Tarchomin, Targówek i okolice )
pozdr.
Zygal
Witam.
Stałem się posiadaczem ( mam nadzieje, że szcześliwym ) A4 B7 1.9TDI 116 km i mam nadzieje, że bedzię OK. i Ostatnio VW Touran mnie troche zawiódł szczegolnie silnik2.0 140 km.
Marcin