Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzego2409

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam wszystkich prosze o ocena kata wtrysku. Dokładnie mowie o grupie 004 pole 2 nie odpowiada 3 dlaczego tak jest oto logi http://vaglog.rtnet.pl/grzego2409_35830.html http://vaglog.rtnet.pl/grzego2409_35831.html http://vaglog.rtnet.pl/grzego2409_35828.html
  2. Ale jak to zrobic w grupie 004 ustawiam tak aby sie zgadzaly wartosci poprzez przestawinie pompy wtryskowej
  3. Witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawinia kata wtrysku w grupie 004 ustawilem tak aby obie te wartosci sie pokrywaly ale wtedy w grupie 000 poz 2 mam same zera. A jesli ustawie w grupie 000 poz 2 wartosci 49-51 to w grupie 004 pozycja nr2 wynosi 1.3przed gpz, a pozycja nr3 1.8 po gpz dlaczego tak jest prosze o pomoc
  4. małe sprostowanie numer czesci 028130795 czy to jest zawór??
  5. ten do ktorego przykrecamy przewody wysokiego cisnienia paliwa numer bosch 2 463 370 012
  6. Witam wszystkich mam pytanie czy po odkręceniu przewodów wysokiego ciśnienia powinno kapać paliwo z zaworu redukcyjnego
  7. Niestety nastawnik wyczyszczony wiec odpada
  8. niestety odpada sprawdzone [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 15:09_________________________________________________niestety odpada sprawdzone
  9. Panowie błędów żadnych nie ma kodowanie jest ok zastanawiam się jednak czy to może być wina wtrysków niby korekcje są ok ale może któryś na wyższych obrotach niedomaga. Korekcje sprawdzałem na wolnych obrotach.
  10. witam wszystkich jestem posiadaczem vw golfa IV 1.9 TDI silnik ahf. Problem polega na szarpaniu silnikiem podczas dodawania gazu tak do 1200- 1300 obr/min i puszczeniu gazu silnik mocno szarpnie. Dziękuje z góry za pomoc
  11. dzięki jutro wrzucę na forum i zobaczymy tylko to trochę dziwne ze dwa dni i znowu coś nie tak
  12. Witam wszystkich mam mały problem z przepływomierzem wyskakuje błąd przepływki po wykasowaniu wszystko jest ok mija dwa dni i znów to samo przy tym strasznie kopci i brakuje mocy z góry dziękuje za odpowiedz[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:22_________________________________________________doda iż przepływomierz to bosch prosiłbym o rozpiskę pinów jak go sprawdzić
  13. Dzieki kolego mam pytanie przepływomierz do czyszczenia czy di wymiany?
  14. http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3188.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3189.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3190.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3191.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3192.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3193.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3194.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3195.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3196.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3197.html http://rtnet.pl/vaglog/grzego2409_3198.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.