Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
no a drzwi sie dobrze deda zamukac jak nie to mozna zrobic jak na fottce kolo szyby
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
wlasnie na naszych forach jest malo informacji nikt nie daje gotowcow
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
jak dam na dach to wy ja sciagacie czy nie troche tez brzydko tak kolo slupka wyglada ja to myslalem przy tylnych drzwiach co wy na to
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
witam koledzy mam b7 i mam takie pytanie gdzie najlepiej w sedanie przymocowac antene do cb na klapie mi nie pasuje bo ciezko sie zamyka macie jakies pomysly
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
witam koledzy ktos doradzi jak wgrac automape tak jak kolega na tej aukcji przedstawil http://allegro.pl/show_item.php?item=1974288477
-
[B7 BKE] Oznaczenie na fisie komunikatu
trzeba skasowac widocznie nikt nie kasowal i doszlo do konca ja to kasuje po kazdym tankowaniu do pelna
-
[B5 AFB] Czas grzania świec
koledzy a jak jest to w blb bo mi zawsze kontrolka gasnie po 2 sekundach bardzo szybko czy zimno czy cieplo dlaczego tak jest
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
ja juz z tym walcze kolego dlugo mi oszukuje o 1.2litra i ktos pisze co to jest no tak ale po co ten fis jak on o tyle oszuka to wszystkie bledne dane podaje moim zdaniem jest to powinno byc dobrze wiec koledzy moze doradza jakie czujniki albo co wplywa na zle odczyty
-
[ALL B6/B7] pamiec fisa przejechanych kilometrow
witam koledzy moj fis sklada sie z dwoch komputerow co podaje rozne dane srednie spalanie ilosc przejechanych km itp 1 komputer po jakim czasie zaczyna liczyc km od nowa to znaczy jade gdzies robie 6 km samochod stoi np 1 godzine i jade dalej to jest doliczany dystans czyli te 6 plus nastepne km co robie a po jakim czasie nie bedzie doliczal tylko zacznie liczyc od nowa prosze o pomoc
-
[ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
wlasnie a ja szukam zeby mi wyswietlalo na fisie
-
[ALL B6/B7] Moduł do aktualizacji godziny
szukam i nic nie moge znajsc przez to pytam
-
[ALL B6/B7] Moduł do aktualizacji godziny
witam koledzy mam takie pytanie gdzie znajduje sie ten modul co aktualizuje nam godzine pokazana jest taka antenka kolo godziny kiedys ja miale i mi zanikla od tamtej pory nie mam nie wiem czy to jest jakos z radiem podlaczone bo grzebalem przy radiu czy to oddzielna instalacja jak to sprawdzic co sie stalo ze nie mam tej antenki
-
[ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
ok dzieki ale wtedy na fisie tez mi bedzie wyswietlac
-
[ALL B6/B7] podlaczenie radia pioneer avic f900bt
witam koledzy mam takie pytanie wczesniej mialem orginalne radio rns-e ale ktos go sobie zabral mam obecnie pioneer f900bt mam takie pytanie czy da sie go podlaczyc tak zeby wyswietlal mi dane na fisie tak jak rns-e
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koledzy a gdzie kupie pewny ten olej Motul 8100 x-Clean C3 5W40 mam jedna aukcje co o niej myslicie http://allegro.onet.pl/motul-8100-x-clean-c3-5w40-5l-oryginal-france-i1929005184.html moze gdzies indziej dostane
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
mozesz powiedziec gdzie dokladnie
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
to co trzeba kupic zeby ten naped przerobic na 1.9 i jest gdzies opis jak to sie robi
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
koledzy jest gdzies opis co trzeba wymienic zeby zalozyc ten naped od 1.9 chcialem wiedziec bo moze sam dalbym rade czesci kupujecie w aso
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
ok kolego ta kastracja polega na zmianie pompy z 1.9 czy trzeba cos mechanicznie przerabiac czy tylko wymienia sie naped na ten z 1.9 jak to jest
-
[ALL B7] Drgania xenona
witam koledzy zauwazylem ze drga mi prawy xenon jak dodam gazu to nie tylko na wolnych obrotach troche czesie silnikiem i przy okazji drga xenon da sie cos z tym zrobic prosze o jakas rade
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
mylisz sie bo czytalem [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 11:16_________________________________________________koledzy ja wymienialem w oplu vectra 2.0 benzynowy powiedzcie mi czy poradze sobie z blb tak samo sie ustawia na znaki czy jakos inaczej i po co te blokady kol prosze o konkretna porade bo w benzynowych wymienialem ale nie wiem czy tak samo sie wymienia w dieslach bo widzialem ze kola gorne mozna przekrecic nie jest jak w benzynowym ze kolo jest na klina wkladane powie ktos czy dobrze mysle jak sie to robi trzeba podlanczac kompa
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
koledzy a jak jest u was bo ja mam przy 100h srednie spalanie tyle pokazuje 4.6 wiec zaniza czy nie na kilometrach mnie nie oszukuje wiec co moze byc innego
-
[ALL B7] Regulacja przedniego zderzaka
witam koledzy gdzies kiedys widzialem opis jak zmiejszyc przerwe miedzy zderzakiem a maska sa jakies sruby do tej regulacji moze ktos powiedziec jak to zrobic i jakim kluczem[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 19:57_________________________________________________kto pomoze
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
nie zawyza a zaniza pomylilem sie przepraszam widze ze nikt mi nie pomoze kazdy tylko jakies wnioski wyciaga ja wiem tyle po to to jest zeby pokazywalo dokladnie
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
tyle pokazuje 4.6