Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu
a jak nie ma wyciekow to beda ok
-
[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu
koledzy temat jest o stuki z przodu a nie z tylu o to pytam[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 00:27_________________________________________________kto pomoze
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
tez tak mysle ale jak je sprawdzic i ile tych poduszek jest jaki moze byc koszt
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
koledzy jakie sa objawy zuzytych poduszek bo mi cos stuka z przodu jak ostro szarpne silnikiem
-
[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu
ale jak sprawdzic ktora to poduszka
-
[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu
Witam od jakiegos czsu pojawily mi sie dziwne stuki z przodu pod maska . Stuki pojawiaja sie jak szarpne bardzo samochodem do przodu . Podejzewam przegub, albo jakas poduszka , napewno po nie jest przegob zewnetrzny bo na zakretach nic nie slychac. Slychac tez na 1 , 2 biegu jak gwaltownie dodam gazu . Dziwne ze na wstecznym tego nie ma . Prosze was o pomoc jak sprawdzic poduszki pod silnikem , albo przegob ten przy skrzyni .[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________kto z kolegow pomoze
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
kto w moich okolicach mi to sprawdzi bo nie mam kompa
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
ile koledzy kosztuje orginalny i jaki najlepiej zalozyc
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
wlasnie dla mnie tez to bardzo dziwne
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
dzisiaj jechalem sobie moim autkiem przejechalem jakies 30 km silnik rozgrzany pomyslalem ze przegonie troche autko i dalem mu obroty tak powyzej 3 tys przejechalem tak moze ze 2km patrze a tu temperatura spadla ponizej 70 stopni zwolnilem obroty tak ok 2 tys i silnik nagrzal sie znowu do 90 stopni pomyslalem ze to ped powietrza ko tak chlodzil wie dalem 3 bieg obroty wiecej jak 3tys predkosc cos ok 90 km wiec nie tak szybko a temperatura znowu spadla ponizej 70 stopni co to sie dzieje ze jak dam wieksze obroty to spada mi temperatura silnika prosze o jakas pomoc co to moze byc moje autko to 2.0 blb
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
ty kolego robiles juz cos przy swoim autku dalej masz orginalny naped pompy oleju
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
ile zajmuje czasu rozebranie tego
-
[B7 BLB] Gdy minus 20 szarpie
ile kosztowala cie ta naprawa walkow i nowy soft
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
koledzy ja mam przebieg 156 tys i tez jest wszystko ok jak padnie mi zabierak to w tedy go bede robil a tak to smigam trzeba wiedziec ze silnik to mozemy sami uszkodzic bo jak zapali sie nam kontrolka o braku cisnienia to trzeba sie zatrzymac od razu to sie nic nie stanie a tak po zatym ile kosztuje taka naprawa i ile ona trwa
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
jak trafisz na dobry silnik to i pochodzi ja mam BLB tak wszyscy na niego narzekaja pewnie ci co nigdy go nie mieli i jezdze juz 2 lata i jest wszystko ok
-
[ALL B7] Brak spryskiwaczy szyby i ksenonow
jakos ini dowiedzieli sie o co mi chodzi tylko ty masz problem
-
[ALL B7] Brak spryskiwaczy szyby i ksenonow
kolega nie umie czytac heheeee dobrze ze juz po problemie padl bezpiecznik
-
[ALL B7] Brak spryskiwaczy szyby i ksenonow
ok zaraz bede sprawdzal ale dziwne zeby dwie pompki siadly na raz moze plyn zamarzl od spodu co wy na to
-
[ALL B7] Brak spryskiwaczy szyby i ksenonow
witam jak w temacie nie slysze zeby dzialal mi silniczek jak wlanczam spryskiwacz wczesniej myslalem ze mi plyn zamarzl bo dolalem pozno zimowy i jak zaczolem pryskac to troche polecialo i tyle ale mysle mroz to zamarzl dzisiaj wiem ze to nie to rozpiolem wezyk pod maska kolo srob od maski i proba nie leci zassalem i pociagnolem plyn wie cos z silniczkiem albo cos innego prosze was o rade jest jedna pompka do spryskiwania ksenonow i szyby i co wysowa spryskiwacze od ksenonow bo tez sie nie wysowaja jeszcze gdzie jest ta pompka bo od gory jej nie widac bardzo prosze o pomoc bo auto potrzebne a plyn nie leci ciezko dzisiaj jechac
-
[B8 CAG] Niedogrzewanie się silnika w niskich temperaturach
wlasnie bardzo dziwne to jest ze silnik nie trzyma temperatury i to ma byc audi
-
[B8 CAG] Niedogrzewanie się silnika w niskich temperaturach
witam ja wymienilem termostat i przy mrozie -19 stopni temperatura nastawiona 25 to jak jade ostrzej czyli obroty wiecej jak 2300 to trzyma 90 stopni ale jak tylko sie zatrzymam albo jabe ponizej tych obrotow to tak ma 70 stopni co o tym myslicie chyba tak musi byc mam benzyniaka i tam jak zlapie temperature to trzyma ok
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
to co wszyscy mamy termostaty do wymiany czy tak ma byc
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
czyli co ma spadac ta temperatura bo ja mam to samo
-
[B7 BLB] Zaślepienie zaworu EGR
koledzy a jak sprawdzic czy moj egr nie jest zaslepiony bo mi auto sie wolno nagrzewa dzisiaj przy -5 stopni w aucie ustawione 22 przejechalem 10 km dopiero osiagnal temperature
-
[ALL B7] Regulacja ręcznego
witam mam taki problem jak chce zaciagnac reczny to zawadza mi o podlokietnik myslalem go troche podciagnac prosze was o rade jak to zrobic mam tez takie pytanie jak hamuje z predkosci wiekszej jak 140 km to troche sa odczowalne drgania w kabinie nie na kierownicy jak jade wolniej tego nie ma co to moze byc za przyczyna