Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
koledzy chcialem uruchomic sobie tempomat i nie wiem czy przez pomylke nie wylaczylem manetki od fisa bo nie dziala wycieraczki dzialaja a sterowanie komputerem nie mam taki blad 18107 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Steering Wheel Electronics P1699 - 000 - - Freeze Frame RPM: 882 /min Torque: 34.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11001000 Bin. Bits: 00000000 (no units): 1.0
-
[ALL B6/B7] Pomoc przy logach ciężki start po ok 10 godz postoju na mrozie
dzieki kolego to co proponujesz wyczyscic egr . powiedz jeszcze czy zabrudzony egr ma wplyw na odpal w duze mrozy[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 00:21_________________________________________________up[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 10:24_________________________________________________up
-
[B7 BLB] problem z katem synchronizacji
tak pisales o skutkach ubocznych ale nie wiesz ze ja mialem zle a teraz mam dorze i pytam sie co moglo sie zmienic wiem ze silnik lzej odpala wieksze mam spalanie na fisie dla tego pytam
-
[B7 BLB] problem z katem synchronizacji
ma ale ponoc na jednym sie przestawia na ssacym[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:20_________________________________________________wiec jak to jest na co ma wplyw zmiana kata o taka wartosc na plus
-
[B7 BLB] problem z katem synchronizacji
witam koledzy mam taki problem . mialem ustawiony kat na -6 , poprawilem go na 0 ,teraz mam takie pytanie co sie zmienia jak przeztawie o tyle kat. ma to jakis wplyw na silnik bo mam problem z odpalem jak auto stoi w temp. -20 ta ponad 8 godzin
-
[ALL B6/B7] Pomoc przy logach ciężki start po ok 10 godz postoju na mrozie
koledzy prosze o analize logow . mam problem z odpalaniem . samochod stoi tak ponad 8 godzin w np -15 ciezko pali , samochod stoi w -15 tak 4 godziny pali ok cos jest nie tak . prosze was co jeszcze moge sprawdzic http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72089.html http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72091.html http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72092.html http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72093.html http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72094.html http://vaglog.rtnet.pl/rakud_72095.html mialem jeszcze taki blad podaje caly odczyt z kompa Sunday,12,February,2012,09:03:16:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Data version: 20100630 Chassis Type: 8E - Audi A4 B6/B7 Scan: 01 02 03 08 09 0F 11 15 16 17 18 36 37 45 46 55 56 57 65 67 69 75 76 77 VIN: WAUZZZ8E25A491901 Mileage: 173920km/108068miles ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BLB.lbl Part No SW: 03G 906 016 GN HW: 028 101 211 3 Component: R4 2,0L EDC 0000SG 9618 Revision: 12345678 Serial number: Coding: 0000072 Shop #: WSC 22691 146 87427 VCID: 75EAE38A239B20B4 No fault code found. Readiness: 0 0 0 0 0 ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl Part No SW: 8E0 910 517 B HW: 8E0 614 517 AT Component: ESP8 front H04 0180 Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000 Coding: 0004401 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 2648F4C6AEBD1B2C No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl Part No: 8E0 820 043 AL Component: A4 Klimaautomat 2731 Coding: 00000 Shop #: WSC 00000 VCID: 6BDEC5F275DFE644 1 Fault Found 00532 - Supply Voltage B+ 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 09: Cent. Elect. Labels: 8E0-907-279-8EC.lbl Part No: 8E0 907 279 J Component: int. Lastmodul ECE 0503 Coding: 00021 Shop #: WSC 06335 VCID: 39722FBA4F0384D4 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 15: Airbags Labels: 8E0-959-655-94.lbl Part No SW: 8E0 959 655 G HW: 8E0 959 655 G Component: Airbag 9.41 H10 3230 Revision: 91H10323 Serial number: 0036M002EVPH Coding: 0033622 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 3B7E35B2453FB6C4 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 16: Steering wheel Labels: 8E0-953-549.lbl Part No: 8E0 953 549 S Component: Lenksáulenmodul 0611 Coding: 00011 Shop #: WSC 06335 VCID: 438E4D523DCFCE04 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8EC.lbl Part No SW: 8E0 920 931 D HW: 8E0 920 931 D Component: KOMBI+WFS 4 H12 0040 Revision: 0040 Serial number: 00000000000000 Coding: 0006041 Shop #: WSC 55521 123 92159 VCID: 2952FFFABFA33454 2 Faults Found 01304 - Radio 004 - No Signal/Communication 01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401) 004 - No Signal/Communication ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.lbl Part No: 8E0 959 433 BG Component: Komfortgerát T85 2431 Coding: 06768 Shop #: WSC 06335 VCID: 77F6E982399752A4 Part No: 8E1959801B Component: Tőrsteuer.FS BRM 0205 Part No: 8E1959802B Component: Tőrsteuer.BF BRM 0205 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 55: Xenon Range Labels: 8P0-907-357.lbl Part No: 8P0 907 357 B Component: Dynamische LWR H01 0020 Revision: 00000001 Serial number: Coding: 0000005 Shop #: WSC 22691 146 87427 VCID: 39722FBA4F0384D4 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 76: Park Assist Labels: 8E0-919-283-8EC.lbl Part No SW: 8E0 919 283 B HW: 8E0 919 283 B Component: Parkhilfe 4-Kan H06 0020 Revision: 00H06000 Serial number: 00067802030503 Coding: 0000004 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 2F6611E281475A64 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 77: Telephone Labels: 8P0-862-335.lbl Part No SW: 8P0 862 335 D HW: 8P0 862 335 D Component: FSE_255x BT H18 0050 Revision: 00000001 Serial number: 00000000180943 Coding: 0000711 Shop #: WSC 06335 000 00000 VCID: 37762982791792A4 1 Fault Found 01304 - Radio 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 150 End --------------------------------------------------------------------- bardzo wszystkich prosze o pomoc bo ja juz nie wiem co moze byc . przepraszam za takie wklejanie , ale to moje 1 logi , jak cos brakuje prosze pisac [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 10:01_________________________________________________koledzy i co wy na to[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:13_________________________________________________prosze o ocene logow co jest nie tak[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 18:15_________________________________________________UP
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
kolego mnie tez to boli na mrozie postoi ok 4 godzin odpala ok a postoi tak z 10 godzin na mrozie i juz ciezko pali o co chodzi
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
ten co mi robil to jest pewny tylko chodzi mi teraz kiedy sie ten kat tak przestawil zobacze co mi napisze znam goscia wiec jest ok [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 22:19_________________________________________________powiedz jeszcze co sie moze dziac jak ten walek na wydech troche ruszylem ale bardzo malo
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
no to mi dales do myslenia teraz co robic napisze do niego i sie zapytam ale auto chodzi dobrze
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
to moze byc zle ten chip zrobiony co sie moze dziac
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
a co myslicie o tym chipie
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
niby jest wszystko ok to tak zostawie a co do tego chipa to co myslicie nic sie teraz nie bedzie dzialo
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
to ja przesunolem delikatnie ssacy a pozniej troche prawy
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
byl po czyli chyba juz byl zly kat
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
byl zgrywany program i go przerabial
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
a ktory ten walek sie przestawia jak stojr przodem do auta i co dalo by sprawdzenie kata przed chipem inaczej sie go chyba nie robi
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
kolego dwa walki przesunolem delikatnie tak samo a co jeden powinno sie przestawiac
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
kolego mam chipa nie ma to wplywu na te ronice jeszcz co do konta synchronizacji to tez chyba bardzo zle bylo mogo miec to wplyw na odpal
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
chodzi mi czy ten kat synchronizacji mial wplyw na poranny odpal bo mialem az na -6 a teraz mam 0 tak gdzies dziwnie trafilem bo za 1 razem powiedz kolego jeszcze cos moze sie stac z pompkami jak mam az na - 70/78 i czy ten srodek co wlalem jest ok
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
kolego wlalem teraz stp i przejechalem juz 500 km na tym srodku paliwo wlane na orlen to lepsze co moze sie stac w moim przypadku powiem tak kat synchronizacji miale na -6 dopiero teraz poprawilem tylko dziwi mnie bo ruszylem na ok 2 walki w lewo i za pierwszym razem po odpaleniu mialem 0 i tak czyma po tej regulacji ustaly drgania na biegu jalowym wiec nie wiem jak dlugo postoi to w te mrozy mial ciezki rozroch zobaczymy jak bedzie teraz[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 20:20_________________________________________________co koledzy poradzicie
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
koledzy w grupie 023 mam -70 do -78 co jest nie tak grupa 018 same zera tak jak ma byc
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
jak kolego vagiem sprawdzic kont wtrysku
-
[ALL B6/B7] Kontrolka econ
koledzy slyszalem ze sa jakies swiece co podgrzewaja plyn jak auto jest zimne szybciej leci cieple powietrze powiedzcie mi czy jak ja wcisne to juz to podgrzewanie nie dziala jak to jest
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
ok bo ja te sprawdzalem na grupie pomiarowej 13 tak na wolnych obrotach [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:12_________________________________________________wiec jak to jest koledzy co nam pokazuje grupa 04 a 13 bo ja sprawdzalem na 13
-
[ALL B6/B7] Jakie powinny być korekcje na pompkach
pelna diagnostyke czyli logi mozesz powiedziec jakie korekcje sa niepokojace