Treść opublikowana przez rakud29
-
blad 1794
kontrolka nie swieci i nic nie grzebalem wykasuje ten blad i za jakis czas znowu jest ---------- Post dopisany 15-02-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 16:50 ---------- kto mi wyjasni dlaczego sie tak dzieje
-
Wyciek z poduszek silnika
Patrzyłem na allegro i nie widzę nowych w serwisie drogie będą ---------- Post dopisany 15-02-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 04:16 ---------- kto pomoze wyjasnic bardziej
-
Wyciek z poduszek silnika
to jakiej firmy polecicie
-
Wyciek z poduszek silnika
a b7 ile moze kosztowac
-
Wyciek z poduszek silnika
wie ktos jaki koszt
-
blad 1794
witam koledzy mam taki blad 01794 - Control Module - Incorrect Chassis (VIN) Number 000 - - - Intermittent. kasuje go i jest jakis czas spokuj , ale po jakims czasie znowu sie pojawia , co jest nie tak
-
Wyciek z poduszek silnika
witam koledzy dzisiaj zauwazylem , ze zaczyna sie mi maly wyciek z poduszek silnika. Bledow zadnych nie mam , prosze was o rade czy trzeba juz sie martwic czy jeszcze mozna jezdzic .
-
Poduszki silnika
co sie dzieje kolego ze chcesz wymieniac
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
koledzy a w b7 tez trzeba przeprowadzić adaptacje bo ja kupiłem trochę mniejszy jak byl
-
Uszkodzona świeca żarowa
mam takie pytanie bo widzialem na allegro ze sa siece co maja napiecie na 4.4 v i 7v czym one sie roznia niby pasuja do tego auta
-
spryskiwacze reflektorow
czyli od tylu tez sa jakies oringi ja wymienilem tylko ten z przodu
-
spryskiwacze reflektorow
koledzy dzisiaj wymienilem oring ktory jest na samym przodzie jak sciagnie sie ten sam sprysk do tego wymienilem opaski na wezach podlaczonych do spryskiwaczy zobaczymy jak bedzie ale co do rozbierania to faktycznie od tylu sie nie da ale przod tak to co pisalem co myslicie o tym
-
spryskiwacze reflektorow
witam ciekna mi spryskiwacze reflektorow wiem ze trzeba wymienic jakies oringi prosze napisac ile i jakie tam ida i czy jest gdzies opis jak to zrobic ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 16:49 ---------- kto z kolegów coś doradzi
-
Uszkodzona świeca żarowa
japonska to byla ta co ja kupilem prosze kogos o rade jakie wybrac zeby byly nie drogie a dobre
-
Uszkodzona świeca żarowa
ok to swiece sprawdze a przez ile czasu swiece powinny grzac to wlacze zaplon i sprawdze czy dochodzi napiecie do swiecy bo raczej innych powodow ze tak szybko siadla sieca to nie ma tylko zbieg okolicznosci . zastanawiam sie na swiecach boscha ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 20:04 ---------- kto cos poradzi
-
problem z temperatura
dzięki kolego super to opisałeś taka pomoc dużo daje
-
problem z temperatura
dzieki za podpowiedz mozesz napisac w jakich blokach to sprawdzic
-
Uszkodzona świeca żarowa
witam mam takie pytanie , czy po roku mogla pasc swieca . wymienialem swiece nie caly rok temu . kupilem firmy denso i teraz znowu pokazuje mi ze ta swieca jest uszkodzona , dodam ze po wymianie w tamtej zimy bylo ok
-
problem z temperatura
witam posiadam kabel i program vcds 10.6 mam taki problem silnik nie lapie mi temperatury nagrzewa sie do 70 stopni i tyle podejzewam ze mogl sie uszkodzic czujnik ten co pokazuje temperature na zegarach . mam takie pytanie moge za pomoca tego programu sprawdzic czy ten czujnik dobrze pokazuje temperature .
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
normalnie czyli jak
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
nikt z kloegow nie odpowiedzial na moje pytnie czy jest mozliwosc ustawienia zeby po kazdym zalaczeniu zaplonu pokazywalo ile zostalo do wymiany oleju
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
czyli kolego po pwlaczeniu zaplonu za kazdym razem pokazuje ci ile zostalo jeszcze dni czy km do wymiany czy dopiero przed sama wymiana bo ja o to pytam
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
kto doradzi czy tak trzeba zrobić jak kolega napisał i czy w b7 robi się tak samo
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
czyli moze da sie to jakos ustawic
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
to da sie tak zrobic zeby informacja ile zostalo do wymiany pokazywala sie po kazdym przekreceniu kluczyka a nie jak juz zbliza sie czas do wymiany