Treść opublikowana przez rakud29
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
ok jutro zrobie zdiecia powiem ci ze wczesniej w serwisie w niemczech zmieniali rozrzad i glowica tez byla zmieniana na gwarancji i tak zlozyli pasek to napinacz prowadzi tylko mam firmy ina czyli taki jak byl ---------- Post dopisany 11-04-2014 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 23:48 ---------- prosze pardzo kolegow o rade dlaczego ten pasek tak idzie po bloku wczesniej tez tak szedl ale ok 2 mm bylo luzu a teraz prawie po samym bloku co moze byc nie tak dodam tylko ze jak zaloze pasek i krece recznie to jest dobrze odpale auto i od razu przesowa sie bardziej do bloku i tak zostaje
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
kolego i tu sie mylisz nie wiem kto grzebal w moim aucie ale na blokady nie pasuje tak jak by kola byly w dol zamiast do gory zlozylem na swoje znaki i auto chodzi tak jak chodzilo mysle ze ktos kola odwrotnie zalozyl ale po co to nie wiem wiem ze na blokady teraz nie ustawie mam takie pytanie czy ktos spotkal sie bo pasek od rozrzadu bardzo idzie po bloku jest jakas mozliwosc to zmienic tamten tak nie kodzil byla mala przerwa ---------- Post dopisany 10-04-2014 at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 23:31 ---------- prosze kogos o rade
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
kolego to u mnie jest cos nie tak ja kustawie rozrzad tak jak byl dodam ze auto pali od tyku bo sprawdzilem to tlok 1 jest u gory ale walki na blokady nie pasuja sa zamiast do gory to w dol skierowane wiec moze ktos doradzic jakie ma byc polozenie tloka jak walki sa na blokadach ma byc u samej gory powiem ze umnie byla glowica wymieniana moze ktos to inaczej zlozyl
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
OK ale jak z rozrządem jak 1 tłok jest u góry to wtedy walki powinny być na blokadach i wal na znaku dobrze to myślę czy może być inaczej
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
klolego a powiedz mi jak ustawic walki rozrzadu maja jakies znaki bo te blokady to wchodza w to co jest za walkiem ale to sie razem kreci skad wiadomo ze walek jest w dobrej pozycji jak mozesz to powiedz mi terza czy nie dam rady zlozyc tej pompy bez tych blokad jak sobie nie zaznaczylem polozenia ---------- Post dopisany 08-04-2014 at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 20:52 ---------- Mam takie pytanie jeszcze w jakim położeniu będzie tłok 1 od rozrządu jak walki będą na blokadach bo jak zawsze wymieniałem rozrząd w benzynowym silniku to tłok był u góry po tym można było sprawdzić czy wszystko jest dobrze
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
to sa jakies znaki do tego jak to zlozyc
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
koledzy mam takie pytanie czy jak wyciagne pompe olejowa ro jak będę później montowal to ważne jest ustawienie walkow czy nie ma to wpływu ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- prosze kogos o pomoc auto stoi ROZEBRANE
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
witam robie wlasnie wymiane rozrzadu i mam takie pytanie odkrecilem weza od chlodnicy powietrza i wylecialo mi troche oleju jest to normalne czy turbo juz puszcza
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
Jakie dobry zestaw kupić na allegro chodzi mi też o wymianę pompy ktoś coś polecić dobrego
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
witam bede wymienial teraz rozrzad mam zamiar robic to sam jest moze jakis opis ustawien i sposob wymiany chcialbym tez przy okazji jak bedzie przod rozebrany sprawdzic zabierak i gniazdo mysle ze jak gniazdo bedzie dobre wymienie sam zabierak ale jak nie bedzie dobre chcialbym oddac ta pompe do regeneracji gniazda moze ktos poleci dobra firme co to robi chcialbym to zrobic wmiare szybko bo auto mi jest potrzebne na codziem prosze o kazda pomoc moj silnik 2.0 BLB
-
Sredbica piasty przod
witam jaka jest srednica piasty przod audi a4 b7 2.0 tdi BLB 2005 bo tarcze sa na 68 a pierscien centrujacy od felgi mam 57 dziwne to takie prosze o pomoc
-
Wylaczenie komunikatu przepalonej zarowki
witam czy jest mozliwosc za pomoca kabla do diagnostyki wylaczyc komunikat przepalonej zarowki tablicy rejestracyjnej i swiatel drl przez program VCDS bardzo prosze o pomoc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
dzieki za pomoc powiedz czym roznia sie te klocki drugie ten zestaw co ja podalem jest zly gorszej jakosci
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
taki zestaw bedzie dobry czy cos innego bys polecil TRW TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE PRZÓD - AUDI A4 B7 (3985636270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
czego do malych aut jak maja srednice 280 a ty podawales ze powinny miec 288 moze jakies kolego polecisz dobre tarcze
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
dlaczego mowisz ze nedza powiedz mi jeszcze widzialem tarcze o srednicy 280 beda takie dobre podaje link AUDI A4 (B7) 04-08 MEYLE TARCZE HAMULCOWE PRZÓD (3986620940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ktos doradzi jakie tarcze przednie ida do b7 2.0 tdi BLB jaka srednica
-
dlugosc zarowki rurki do podswietlenia tablicy
dzieki za pomoc mam takie pytanie czy te zarowki nie beda pokazywaly mi bledu spalonej zarowki CAN BUS LED 6 SMD 5050 C5W C10W Rurka 39mm B397 (4019205231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
dlugosc zarowki rurki do podswietlenia tablicy
witam jaka jest dlugosc zarowki rurki do podswietlenia tablicy rejestracyjnej bo na allegro widze dlugosc 36 41 i 39 ktora bedzie pasowac
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
koledzy mam audi a4 b7 2.0 tdi kola 16 jakie kupic do niego tarcze i klocki na przod jakie sa seryjne bo wolalbym cos wiekszego zalozyc slabe sa seryjne
-
Czyszczenie parownika
Co to jest ipą i gdzie to kupić poza internetem
-
Gdzie ? jak ? kiedy ? serwisowac klime
czyli co pryskasz nim parownik i pozniej to wycierasz jaki jest dostemp do parownika
-
Czyszczenie parownika
czyli kolege przec ten korek trzeba wlac ten srodek czy jak bo ja tez mam problem z przydkim zapachem w aucie powiedz jeszcze w jakich sklepach mozna to kopic ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 02:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 11:46 ---------- Gdzie można kupić ten środek
-
Doświetlanie zakrętów
szkoda ze sie nie da fajna opcja
-
Doświetlanie zakrętów
tu jest ta aukcja DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW DO AUDI A4/A5/Q5 (3942047859) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.