Treść opublikowana przez rakud29
-
dziwny dzwiek przy zmianie biegu i slizganie sprzegla
witam mam taki problem jak auto jest zimnne i jade bardziej dynamicznie czyli dodaje duzo gazu i zmiana biegu wtedy slychac takie ocieranie i pomalu jakby spadalo z obrotow slychac to tylko w chwili zmiany biegu jak juz zmienie bieg puszcze sprzeglo jest oki druga zecz to jak dodam duzo gazu obroty tak od 2 tys i do 3 tys to przez sekunde jakby slizgalo sie sprzeglo bo obroty rusza szybciej po czym troche spadna i auto ciagnie co myslicie o tych 2 usterkach ja podejzewam lozysko i tarcze czy jest mozliwosc regulacji sprzegla czy robi sie to automatycznie jaki komplet polecicie ile kosztuje i czy docisk tez trzeba wymieniac
-
blad 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)
Nie mam to może to być przyczyną tego że mam tą wentylacjcałe włączona co się ustawia na wyświetlaczu
-
blad 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)
Jak wchodzę w moduł od klimatyzacji a dlaczego Co to może bybyć za przyczyna
-
blad 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)
witam koledzy mam taki blad od czego zaczac co trzeba sprawdzic 01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364) 49-00 - No Communications tlumaczenie 01207 - Moduł sterowania nagrzewnicą pomocniczą (J364) 49-00 - brak komunikacji
-
egr gdzie jest w 2.0 tdi blb
witam koledzy gdzie jest egr w 2.0 tdi blb bo ja juz nie wiem przy przepustnicy czy w chlodnicy spalin jedni pisza tak jedni tak
-
sprawdzenie poduszek silnika
witam koledzy bardzo prosze o pomoc jak mozna sprawdzic czy poduszki silnika sa dobre nie stwierdzilem wyciekow guma poduszki cala czy jakos jeszcze mozna je sprawdzic
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
jak go wposcic na parownik przez ten korek co jest kolo schowka
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Witam od roku śmierdzi mi z kratek od wentylacji w tamtym roku miałem robione ozonowanie Nic nie dało myłem parownik też nic kupiłem plaka w piankę przemyłem I też nic proszę o radę co robić żeby pozbyć się tego zapachu
-
Napęd pompy oleju siada? film str.2
no wlasnie pytam to chcesz to powiedz nie to nie odpowiadaj glupio
-
Napęd pompy oleju siada? film str.2
ok ale skad wiedziec ze wystrzelil
-
Napęd pompy oleju siada? film str.2
no tak ale ludziom wypadaja ciekawe dlaczego
-
Napęd pompy oleju siada? film str.2
kto doradzi gdzie sa te borki w blb
-
Napęd pompy oleju siada? film str.2
gdzie w 16 zaworowych sa te borki bo tez chcialem sprawdzic czy mi nie wypadly
-
ubytek plynu na zlaczu dolnym przy chlodnicy
ok ale czy da rade bez zdejmowania zderzaka to zrobic
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
no wlasnie jak miales to rozebrane trzeba bylo zabierak wymienic i sprawdzic luz a tak to za darmo mu placisz teraz za odkrecenie miski ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- mozesz powiedziec ile zeszlo mechanikowi z ta robota bo jest troche pracy ja sobie sam to robilem
-
ubytek plynu na zlaczu dolnym przy chlodnicy
To trzeba cały płyn puścić ciężko to wchodziło ale wcześniej było dobrze ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 12:37 ---------- Jest możliwość puścić ten płyn żeby mi nie uciekł cały
-
ubytek plynu na zlaczu dolnym przy chlodnicy
witam wymienialem rozrzad i rozpinalem weza na dole co wchodzi do chlodnicy teraz po spieciu mam ubytek plynu wlasnie w tym miejscu co moze byc nie tak wcisnalem na sile i wlozylem ta zawlecke i tak cos kapie
-
poduszka pod silnik od strony pasazera
dzieki kolego juz kupiona wszystko oki
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
dzieki koledzy za pomoc poduszka wymieniona z mojej juz olej lecial i bardziej silniksie telepal teraz troche lepiej zrobilem duzo teraz przy aucie ale mysle ze bedzie dalej jezdzic dobrze tak jak do tej pory wymienilem szesciokat co napedza pompe dodam ze gniazdo dobre bylo male slady zluzycia wymieniony napinacz od lancuszka oraz nowy lancuszek caly rozrzad i rolki od paska wieloklinowego wszystko ustawione na znaki pompa olejowa no i rozrzad tylko ja mam przestawione walki odwrotnie tak zrobili w niemczech w serwisie bo tam zmienial rozrzad plus glowice ale ja mialem swoje znaki i zlozylem jak bylo do tego pompe olejowa ustawilem na blokade na wale i wszystko jest ok powiem ze autem mniej buja i ciszej pracuje u mnie juz byl duzy chalas nie wiem czy to wina rolek byla czy to ze napinacz slabo napinal lancuszek teraz auto chodzi ciszej i wszystko jest ok moj przebieg to 205000 tys orginalny spawdzony dziekuje wszystki za pomoc moze komus ten temat cos pomoze
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
Olej z niej leci właśnie powiedz mi czy drugą też muszę odkręcić żeby silnik podnieść czy tylko ta i z tej strony podnieść
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
czyli lepiej podniesc silnik czy odkrecic cala ta lape powiedz mi jeszcze czy od gory podejdzie tam kluczem bo malo placu jest znasz moze numer tej poduszki od strony pasazera do blb ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- mam jeszcze takie tytanie jaka blokada idzie do blb bo widze ze sa dwie 1 zabek w lewo czy 2 w prawo
-
poduszka pod silnik od strony pasazera
kolego powiesz jak sprawdzic w erce bo nie bardzo wiem
-
poduszka pod silnik od strony pasazera
witam czy ktoras z tych poduszek bedzie pasowac do mojego auta 1udi 14 b7 2.0 tdi potrzebuje od strony pasazera PODUSZKA SILNIKA AUDI A4 1,9 2,0 TDI B6 B7 (4130817633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 B7 PODUSZKA SILNIKA 8E0199282K (4123228691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2014 at 18:30 ---------- kto cos doradzi
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
Niby taki sam Dzięki kolego za odpowiedz myślę że tak zostawię Powiesz mi czy da rade wymienić poduszkę od strony pasażera jak będzie przód złożony bo od góry trochę ciężki dostęp chodzi mi o poduszkę pod silnikiem
-
wymiana rozrzadu i sprawdzenie pompy oleju
witam dalem mala podkladke pod napinacz i jest ok moze tak zostawie