Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rakud29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rakud29

  1. zebym jeszcze ja wiedzial co to jest 1 to adaptacja czujnika skretu a 2 to nie wiem zreszta bylo wszystko dobrze mi to raczej wyglada na ten sensor tylko mam pytanie jak kupie to trzeba go kodowac czy cos innego no i czy musi byc o tym samym numerze
  2. jak zrobic adaptacje esp czujnik kata skretu kierownicy dziala bo wchodzilem w bloki pomiarowe i pokazuja sie wartosci jak krece kierownica ktore styki przeczyscic od sensora esp i jeszcze mam pytanie czy sensor musi byc o takim samym numerze
  3. witam bardzo prosze o pomoc mam taki blad 00493-ESP sensor unit (g419) 008- implausible signal czy uszkodzony jest modul esp i trzeba go wymienic jak tak to musze kupic o tych samych numerach
  4. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Dzięki za odpowiedź jutro to sprawdzę A jakie objawy daje koło dwumasowe
  5. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    jak sprawdzic przegub wewnetrzny
  6. rakud29 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam mam pytanie czy podczas przyspieszania na 5 biegu obroty ok 2200 zaczyna bardzo telepac autem powyzej 3 tys objaw ustaje czy to kolo dwumasowe daje znac o sobie dodatkowo jak tak rozpedzam auto i wcisne sprzeglo to slychac szum jak by cos z obrotow schodzilo prosze o pomoc
  7. witam koledzy mam taki problem co jakis czas auto traci mi moc i nie wiem co sie dzieje zrobilem logi ale wtedy auto szlo ok a raz na jakis czas lapie takiego mula ze nie da sie jechac mialem jeden blad podaje ponizej 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent i logi nie wszystkie ale te wazne paliwowe sa ok czyli wtryski jak cos to moge zrobic inne ale prosze o pomoc co nie domaga logi http://vaglog.pl/log_271208.html
  8. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Drogi jest taki kabel do programowania żeby wyłączyć egr bo pytalem to za taka usługę 350 zł biorą
  9. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Jak go wyłączyć czy za pomocą vcds się da
  10. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    wytarly mi sie zebatki jest na to jakis pomysl kupic uzywany czy nowy
  11. rakud29 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. CZY egr od 2.0 TDI z 2009 r będzie pasował do 2.0 TDI Audi b7 blb
  12. witam mam taki blad - Przekaźnik do chłodziwa Po Run (J151): obwód otwarty P1917 - 000 - - co to moze byc i gdzie tego szukac Koledzy proszę o radę co sprawdzic
  13. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w Audi A4 B6/B7
    Zapomnij. Tylko czyszczenie mechaniczne. to jest gdzies sposob jak to sie wyciaga
  14. rakud29 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam problem smierdzi mi z klimatyzacji robilem odgrzybianie stosowalem rozne srodki i brzydki zapach nie znika pewnie jest parownik bardzo zabrudzony wie ktos jak go mozna wyciagnac trzeba deske odkrecac moze ktos to robil prosze o rady
  15. jaki kabel trzeba miec do wgrania softu bo troche daleko mam do ciebie ktos poleci cos
  16. dzieki kolego za pomoc jak mozecie to prosze o analize logow po czyszczeniu turbiny dzisiaj zrobione http://vaglog.pl/log_224536.html http://vaglog.pl/log_224535.html
  17. kolego w ostatnim czyli ktorym i jak mozna ocenic ze przeladowuje mi turbo po czym to stwierdzic
  18. tak auto po sofcie wiec co kolego czyszczenie
  19. witam bardzo prosze o pomoc w analizie logow turbiny http://vaglog.pl/log_224391.html http://vaglog.pl/log_224392.html http://vaglog.pl/log_224393.html http://vaglog.pl/log_224394.html http://vaglog.pl/log_224395.html
  20. Witam jakie poprzeczne luzy turbo są dopuszczalne ja mam dosyć spore ale nie odbciera mi jeszcze wirnik Tylko problem taki że turbo przeładowuje no i jak dodaje gwałtownie gazu jak jadę to słyszę jakieś dzwięk
  21. auto mam juz 5 lat podaje logi z turbo statyczne na roznych obrotach http://vaglog.pl/log_219122.html http://vaglog.pl/log_219121.html http://vaglog.pl/log_219120.html i mowie od razu ta turbina mi sie nie podoba ale czy to ona wydaje ten dzwiek dodam ze jak dobrze rozgrzalem auto to chodzilo ok czyli dzwiekow nie bylo prosze o odpowiedz co myslicie o pracy tej turbiny kto cos powie na temat tych logow kto cos doradzi pomoze koledzy co wynika z tych logow mozna cos powiedziec
  22. witam barzo prosze o analize moich logow statycznych cos mi turbo halasuje VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs juz to zrobilem kolego teraz prosze o pomoc
  23. Witam mam silnik 2.0 tdi typ BLB po dodaniu gazu oczywiście jak auto jedzie słychać wraz ze wzrostem obrotów tarcie jak by łożysko Podejrzewam turbine Dźwięki słyszalne są w zakresie od 1600 do 2500 co o tym myślicie czy może być tak słychać turbine Jak ją mogę sprawdzić i wykluczyć Ten dźwięk słychać jak obroty rosną i spadają ale jak dodaje delikatnie gazu to jest cisza
  24. no tak dobrze sie mowi ale po co wymieniac cos co jest dobre ja mam 2.0 tdi BLB 2005 r jaka jest zywotnosc sprzegla i dwumasa
  25. ok dzieki za odpowiedz co myslisz o tym dzwieku co pisalem przy zmianie biegu moze to byc lozysko slychac to tylko jak auto zimnne powiedz mi jeszcze jak sprawdzic dwumas i jaki koszt sprzegla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.