Treść opublikowana przez rakud29
-
Podczas jazdy przy wrzuceniu na bieg jałowy (luz) spadek obrotów silnika
czyli co trzeba zrobic zeby pozbyc sie tego problemu
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
no to szkoda ze sie nie da tego zmienic troche to dziwne ktos z kolegow wie jak vagiem wykasowac inspekcje zeby szla od poczatku
-
pokazywanie na fisie wymiane oleju
witam czy da sie zmienic vagiem od kiedy ma byc wyswietlana iforamaja ile zostalo jeszcze km czy dni do wymiany oleju
-
wymiana paska wieloklinowego
witam czy jest mozliwosc wymienic pasek wieloklinowy bez demontowania zderzaka silnik 2.0 tdi
-
Podczas jazdy przy wrzuceniu na bieg jałowy (luz) spadek obrotów silnika
kolego a co to ma do tego
-
Podczas jazdy przy wrzuceniu na bieg jałowy (luz) spadek obrotów silnika
tez mam taki problem moze ktos cos doradzi . bledow nie ma
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
bez blokad tez da sie wymienic rozrzad
-
Czas załączania wiatraka od klimatronika
no ale nie da sie zmienic czasu zalaczenia
-
Czas załączania wiatraka od klimatronika
tak chodzi o dmuchawe nie kreci dlugo tylko jak wlacze zaplon i nim kontrolki zgasna to juz dmuchawa sie wlancza i pozniej jak krece to pewnie wieksze jest obciazenie no nie tak koledzy dlatego to chcialem zmienic
-
Czas załączania wiatraka od klimatronika
witam koledzy moge wagiem zmienic czas zalanczania sie wiatraka od klimatronika bo zawsze jak krece rozrusznikiem to wlancza sie juz nawiew a chcialbym zeby sie zalonczyl jak auto juz zapali kto pomoze ---------- Post dopisany 30-06-2012 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2012 at 17:51 ---------- koledzy doradzcie czy jest taka mozliwosc
-
Czym czyścić siedzenia
ale to sa plamy takie z wody , mam siedzenie czyste przetre je na mokro i zostaje slad tu gdzie bylo mokro . koledzy u was tak sie nie dzieje
-
Czym czyścić siedzenia
witam mam taki problem nie wiem czym wyczyscic siedzenia nie jest to skora . jak bralem woda to zostaja plamy , takie ciemne . wnetrze mam ciemne , ale teraz tych plam nie moge zmyc one wygladaja jak zmoczone siedzenie . mial ktos taki problem
-
Świece żarowe
dasz rade samemu wymienic jest prosto odkrecisz pokrywe i bedzie je widac mozesz napisac jak kompem sprawdziles bledy czy jakis test
-
Klimatyzacja nie działa
najlepiej to podjedz gdzies gdzie nabijaja klimy bo moze masz malo czynnika oni ci to sprawdza a co do padnietej pompy to miales jakies objawy ze siadal juz ten naped czy tak nagle bo dziwne ze silnik zatarles
-
Klimatyzacja nie działa
ile auto mialo przejechane
-
Drgania "budy" na biegu jałowym
dawke na wtryskach vagiem sprawdzi
-
Drgania
blb tak drgaja nic sie nie martw
-
SWAP pompy aleju w\g jaro czy przejscie na nowy system z walkami???
no wlasnie jak to jest czy silnik nie dostaje po d*pie za to ze wywalimy walki jak wal jest wuwazany z nimi
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
kolego pytasz sie czy znamy kogos jak ty to juz robisz a dziwna sprwa robisz cos takiego to wiadomo zeby rozrzad wymienic od razu bo po co za kilka mies znowu rozbierac przod
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
to jak to jedno wytrzyma 80 tys a drugie 180 i nic nie dziwne to
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
dziwne taki maly przebieg i juz by ci naped polecial ja mam 180 tys i chodzi dobrze nic jeszcze nie slychac
-
Wymiana rozrządu a turbo dziura.
sprawdzales kont wtrysku czy masz dobrze bo nic wiecej nie moze byc
-
Błąd poduszki pomoc
koledzy wychodzi na to ze tasma jest uszkodzona bo podpiolem bez tasmy i blad sie skasowal bylo ok
-
Rozładowujący się akumulator
koledzy a ile moze auto pobierac pradu jak jest wszystko wylaczone bo chcialem sprawdzic sobie multimetrem
-
Błąd poduszki pomoc
kto pomoze jak to sprawdzic bo moge sprawdzic przed tasma i przy samej poduszce tylko nie za bardzo umiem sie poslugiwac miernikiem trzeba ustawic na omy jaka wartosc i wtedy dwie koncowki wlozyc do wtyczki jedna do 1 wejscia a 2 do drugiego dobrze musle koledzy prosze o pomoc