-
Audi A4 B8 HAK + moduł + parktronik
Witam, ostatnio zakupiłem nieoryginalny uniwersalny moduł haka wraz z nowym hakiem. Po podłączeniu wiązki oświetlenie przyczepy działa. Dodam, iż mam gniazdo 13 pinowe. Mam problem z odłączeniem czujników parkowania podczas podłączenia przyczepy. Ze schematu wynika, iż mam podłączyć wyjście aktywnej masy (max 2 A) pod masę parktronika (brązowy przewód). Wydaje mi się, iż masa jest za słaba, ponieważ parktronik po podłączeniu przewodu wgl mnie nie działa. Jeśli podłączę żarówkę to po wyjęciu wtyczki z gniazda żarówka się zapala po 30 sekundach czyli wygląda na to, że masa jest. Poradzicie coś koledzy? Z góry dziękuję za pomoc.
-
błąd 01314 pomocy
W ABS. W innych nie ma.
-
błąd 01314 pomocy
Witam, mam problem a mianowicie od dłuższego czasu nieraz ale rzadko zapalała mi się kontrolki od hamulców czerwone kółko w środku z wykrzyknikiem, ABS i ESP. Jeżeli zgasiłem auto i odpaliłem ponownie problem ustał. Powiedziano mi że to problem słabego aku. No i by się zgadzało bo aku nie było już najświeższe. 3 dni temu wymieniłem aku na nowe Bosh S4 silver 74 Ah i problem pozostał ten sam. Wiecie co może być przyczyną? Załączam printscreen z vcds'a co mi wywala za błąd. Jest to błąd 01314. Z góry dziękuje za pomoc
-
Częste rozkodowanie pilota
Witam, mam problem a mianowicie bardzo często rozkodowuje mi się pilot, 4 -5 razy dziennie. np zamykam pilotem auto i przychodząc za godzinę już nie mogę go otworzyć pilotem. Wkładam kluczyk w stacyjkę i po 15 sek wszystko wraca do normy ale nie na długo. Co może być przyczyną koledzy? Z góry dziękuję za pomoc.
-
Czujnik parkowania - sygnał dźwiękowy
Temat chyba do zamknięcia. Buzzer znaleziony jest po lewej stronie w bagażniku na podszybiu. 5 min roboty zeby go wyjąć.
-
Czujnik parkowania - sygnał dźwiękowy
Z tyłu. Gdzie on się znajduję. Jak do niego dojść. Dużo pracy z wymianą ?
-
Czujnik parkowania - sygnał dźwiękowy
Witam mam problem a mianowicie od tygodnia moj sygnal z czujnika parkowania zmienil dzwiek na taki chrapliwy bardzo niemily dla ucha. Wiecie gdzie on jest, jak go wyjac i od czego mogl zmienic sygnal. Z gory dziekuje za pomoc
-
Podłączenie automatycznego włącznika świateł. pomocy
I nie da rady podłączyć zwykłego automatycznego włącznika świateł?
-
Podłączenie automatycznego włącznika świateł. pomocy
Witam, próbuję podłączyć automatyczny włącznik świateł jednak bez powodzenia. Dodatkowo podrzucam schemat tego automatycznego włącznika. Po prostu nie wiem gdzie są bezpieczniki od świateł żeby się podpiąć do nich. Podłączałem ten sam włącznik do A3 1998 rok i wszystko działa. A tutaj lipa. <br /><br />
-
VAG 10.6 Turbo!
Witam wiecie może do czego służy przycisk Turbo w Vag Comie ? Jest on w grupie Silnik w Blokach pomiarowych. <br /><br />
-
Gdzie są bezpiecznik od śwateł POMOCY
kolego to jest od B6...
-
Gdzie są bezpiecznik od śwateł POMOCY
Witam, mam problem a mianowicie nie mogę znaleźć bezpieczników od świateł mijania, drogowe, pozycja. Wiecie gdzie one są?? W skrzynce bezpieczników nie ma takich ...
-
Czerwony gumowy sznurek z kółeczkiem na dole-do czego służy?
Dzięki
-
Czerwony gumowy sznurek z kółeczkiem na dole-do czego służy?
Witam, rozebrałem dziś boczek prawy w bagażniku, żeby włożyć kostkę od gniazdka zapalniczki. Znalazłem tam taki czerwony gumowy sznurek z kółeczkiem na dole. Wiecie do czego to służy??
-
Świece żarowe
świece sprawdzał mechanik programem VCDS ale jak to nie wiem, tylko mówił ze 2 i 4.
vojtek0903
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta