Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B7] Zimny silnik i ciężko wchodzi 1 bieg
kolego to ze mam taki samochod to nie znaczy ze pieniadze mi wystaja z kieszeni zreszta co to za auto jak bym mial kase to bym takim nie jezdzil tylko mialbym lepszy wiec jak prosze o rade to pomozcie a nie wypominacie kolego galeon jak masz tyle kasy to daj troche
-
[ALL B7] Zimny silnik i ciężko wchodzi 1 bieg
ok a jest gdzies opisane jak go wymienic i jaki zalaz
-
[ALL B7] Zimny silnik i ciężko wchodzi 1 bieg
witam od jakiegos czasu jak jest zimny silnik ciezko wchodzi mi jedynka jak zgasze silnik wchodzi dobrze albo jak silnik sie rozgrzeje to tez wchodzi dobrze jest jakas mozliwosc regulacji sprzegla czy raczej cos skrzynia siada[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 12:45_________________________________________________kto pomoze mi w tym temacie
-
[ALL B7] Problem z czujnikami cofania
ok ale przed malowanie stara farbe przytarles czy nie i pozniej pedzelkiem na koniec lakierem bezbarwnym i tyle
-
[ALL B7] Problem z czujnikami cofania
moze ktos doradzi jak omalowac te czujniki kupic spraj czy dawac do lakiernika [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 15:48_________________________________________________nikt nie chce pomuc jak omalowac te czujniki pytam bo nie chce ich uszkodzic
-
[ALL B7] Problem z czujnikami cofania
to nie wtyczka bo raz padl mi lewy a teraz prawy więc może tak się psują co wy na to
-
[ALL B7] Problem z czujnikami cofania
witam posiadam orginalne czujniki cofania i mam pytanie nie tak dawno wymienilem jeden teraz padl mi drugi inny na alegro kupilem za 50 zl ile kosztuje orginalny i czy one sie tak bardzo psuja ze w ciagu roku pada mi dwa jest moze mozliwosc naprawy tych czujnikow prosze o odpowiedz
-
[ALL B7] Wymiana filtra paliwa
witam mam zamiar wymienic filtr paliwa prosze o rade czy trzeba na cos uwazac czy sciagam weze odkrecam filtr i zakladam nowy
-
[ALL B7] Czujnik cofania 7h0919275 a
sensora czyli czujnika bo teraz mam go zalozonego a ciezko jest go wyciagnac wiec moze ktos mi poda namiar na alegro ktory kupic
-
[ALL B7] Czujnik cofania 7h0919275 a
dla tego pytam was który wybrać z alegro bo ja nie widzę żeby któryś miał taki symbol proszę o wskazanie który wybrać ja mam a4 to czujniki były by z a6 numer dobrze spisalem
-
[ALL B7] Czujnik cofania 7h0919275 a
no dzieki kolego ale ktory bys wybral
-
[ALL B7] Czujnik cofania 7h0919275 a
witam osiadam taki czujnik i chcialem go wymienic ale na alegro nie widze o tym symbolu moze jakis inny mi podejdzie prosze was o rade moj czujnik to 7H0919275 A
-
[B7 BLB] Co daje nam wymiana modułu komfortu
witam prosze o odpowiec co mo moze dac wymiana tego modulu bo mam okazje tanio kupic
-
[ALL] Parowanie przedniej szyby na zewnątrz podczas klimatyzacji
czyli co wszyscy tak macie
-
[ALL] Parowanie przedniej szyby na zewnątrz podczas klimatyzacji
no dobrze czyli co zle uzywam klimy przecierz ona po to jest
-
[ALL] Parowanie przedniej szyby na zewnątrz podczas klimatyzacji
wlasnie mam to samo kto pomoze co to mze byc za przyczyna
-
[ALL] Parowanie przedniej szyby na zewnątrz podczas klimatyzacji
witam prosze o pomoc paruje mi przednia szyba na zewnatrz jak daje klime na fula i na opcje automat jak dam nawiew na nogi i na twarz to nie paruje prosze o pomoc
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
ile takie cos kosztuje kolego i ile czasu to robil
-
[ALL B7] Dziwny odgłos podczas gwałtownego przyspieszania
moze ktos z kolegow doradzi cos konkretnego zamiast sie nabijac bo naprawde mnie to ciekawi co moze wydawac taki odglos
-
[ALL B7] Dziwny odgłos podczas gwałtownego przyspieszania
a przegub albo turbina nie moze wydawac taki odglos
-
[ALL B7] Dziwny odgłos podczas gwałtownego przyspieszania
JAK CI MOZE OPONE PALIC JAK JEST KONTROLA TRAKCJI
-
[ALL B7] Dziwny odgłos podczas gwałtownego przyspieszania
witam podczas gwaltownego przyspieszenia slychac taki odglos jakby bloto z opon walilo o nadkola na poczatku myslalem ze tak jest ale to nie bloto prosze o rady co to moze byc trwa to kilka sekund i tylko jak dam duzo gazu jak przyspieszam delikatnie tego nie ma
-
[B7 BRE] Długość bagnetu
ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
a co z sciagnieciem zderzaka jest jakis opis[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________juz wiem ze padl mi lewy na samym rogu prosze kogos o pomoc czy wymienie go bez sciagania zderzaka jeszcze jedno jakie sa rodzaje tych czujnikow w b7 i jak go sie wyciaga trzeba go przekrecic czy tylko wypchnac [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 07:53_________________________________________________kto pomoze mi z tym czujnikiem
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
panowie a jak sprawdzic ktory czujnik mi padl bo bylem u goscia z vagiem i nie widzi mi wcale systemu parkowania moze jest jakis domowy sposob jeszcze mam takie pytanie jest gdzies opis sciagania zderzaka tylnego i gdzie mozna kupic tanio takie czujniki bo ten mechanik wklada tylko orginaly a one sa bardzo drogie