Treść opublikowana przez rakud29
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 21:34_________________________________________________ prosze kogos o pomoc co jest co bo nie moge sobie z tym poradzic radio dalej nie gra
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
panowie ktos powie jaki kolor jest tego kabelka od wzmacniacza antenowego bo patrzylem i ciezko jest rozebrac ten boczek a nie chce nic polamac [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 07:57_________________________________________________prosze kogos o pomoc z tym kablem jaki to bedzie kolor[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 06:27_________________________________________________no pomozcie
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
no tak tylko mi chodzi o to ze te kola wyrabiaja sie dlatego bo albo zawodzi napinacz albo imbusik i jak tego sie nie przypilnuje to pozniej jak jest lancuszek za luzny wyrabia zeby na kole wiec juz wiesz co jest wadliwe [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 06:24_________________________________________________jeszcze jedno duzo jest roboty zeby miske sciagnac co trzeba jeszcze rozebrac zeby sprawdzic stan tego napedu
-
[B7 BLB] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym
ten silnik tak ma chyba ja tez tak mam
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
nikt z was nie pisze ile taka wymiana kosztuje jak by wymienic lancuszek kolo napinacz i imbusik przeciez jak to bedzie wymieniane co jakis czas to dlaczego ma sie popsuc a te kola sie obrabiaja bo albo napinacz pada albo imbusik i jak lancuszek ma luzy to robi takie cos
-
[B7 BPW] Dziwne wibracje
witam a czy moje auto ma tez ten filtr dpf
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
czyli o co to z tym chodzi dokladnie
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
dzieki ale moze ktos z kolegow wie jaki to kolor bo nie chce nic polamac jak bede to rozbieral [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 11:46_________________________________________________jeszcze jedno na wyswietlaczu po lewej stronie tam gdzie jest godzina i data pokazuje sie w lewym rogu taka antenka co to jest
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu .... no i wlasnie o to mi chodzilo wielkie dzieki czyli wszystko sie zgadza jeszcze interesuje mnie przebieg ale podobno to tylko w serwisie tylko ze kolomnie jest vw serwis a audi nie ma moze jak bym napisal do nich na poczte i podal numer vin to mi powiedza co myslicie W bagażniku jest wklejka na której wypisane są kody wyposażenia. Na 100 % jest coś takiego w B6, myślę że B7 jest podobnie :> A jak już odczytasz kody to w www.google.pl znajdziesz co one oznaczają :>
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
np po VINie napisz do Łukaszr to poda Ci Twoje kody i zobaczysz co masz w wyposażeniu .... mozesz mi jeszcze raz podac nazwe tego goscia co by mi to sprawdzil bo zrobiles chyba jakis blad w nazwie
-
[B7 BLB] Serwisowany samochód a wymiana łańcuszka od pompy olejowej
ok a w serwisie volkswagena tez mi powiedza
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
czyli niby to drugie wyjscie to bedzie wzmacniacz i musze polaczyc go z antena
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
ok dzieki ale same tez sie reguluja jak naprzyklad jest auto bardzirj opciazone
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
a czy ksenony sie jakos reguluje czy same sie tylko ustawiaja ja mam fabryczne ale wydaje mi sie ze prawy wyzej swieci od lewego
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
a jak mam sprawdzic swoje kody i gdzie
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
a co z tym czujnikiem cisnienia jest w tych autach montowany
-
[B7 BLB] Jakie ciśnienie w oponach
witam mam takie proste pytanie jakie ma byc cisnienie w przodzie a jakie w tyle w moim aucie a4 b7 2.0 tdi bo mialem taki przypadek ze kiedys z pod bloku jechalem do garazu zrobilem pelen skret zeby wyjechac z parkingu i jak zajechalem do garazu spadlo cisnienie w jednym kole do 1 atmosfery dopompowalem i teraz juz 3 dni jest ok taki dziwny prtzypadek jeszcze jedno w tych samochodach nie ma czujnika cisnienia w kolach prosze o pomoc
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
wiec co radzicie panowie zebym zrobil bardzo zalezy mi na radyjku moze antene nowa gdzies zalozyc i dociagnac kabel
-
[B7 BLB] Serwisowany samochód a wymiana łańcuszka od pompy olejowej
tylko taki jest sposob i czy takie sprawdzenie jest platne
-
[B7 BLB] Serwisowany samochód a wymiana łańcuszka od pompy olejowej
witam mam takie pytanie mam wszystkie rachunki i ksiazke serwisowa jak moge sprawdzic czy mialem wymieniany ten lancuszek od pompy olejowe czy wogule cos bylo robione przy tym napedzie auto ma przejechane 130 tys i rozrzad mial juz wymieniony przy 120 tys auto serwisowane w niemczech dlatego nic z tych papierow nie wiem
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
no to jak mam podpic ten wzmacniacz polaczyc razem z antena chodzi mi o to zeby bylo normalne wejscie antenowe z tego fabrycznego prosze o jakas pomoc[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 20:39_________________________________________________prosze kogos z kolegow o rade
-
[B7 BPW] Jazda ze spuszczonym czynnikiem - pytanie
to dziwne ze kompresor dziala caly czas i obciaza silnik nie chce mi sie w to wierzyc
-
[B7 BHF] Bi-xenony nie poziomują się i nie skręcają
a jak moge sprawdzic czy mam skretne bo ja tez mam bi-xenony i gora dol sie ustawiaja ale nigdy nie widzialem zeby sie skrecaly moza ja nie mam skretnych jak to sprawdze
-
[B7 BLB] Antena radiowa i słaby odbiór
witam mam nieorginalne radio i mam slaby odbior jak mi wiadomo antena jest w szybie radio orginalne jakie bylo to rns-e ale ktos wlozyl zwykle i antene radiowa polaczyl przez jakas redukcje co wchodzi w fabryczne wejscie tylko jak biore kabel fabryczny od anteny to jest dwie koncowki takie okragle po co one sa w jedno wejscie jest wlozona ta redukcja a drugie jest takie samo i jest wolne prosze o jakies rady
-
Kody climatronika Audi A4 B5
witam czy w moim b7 mozna sprawdzac tez za pomoca tych kodow