-
[B7 BLB] Pali się kontrolka check engine
Sprawdz sobie jeszcze czujnik temperatury paliwa który jest na górnym przewodzie przy podszybiu on może robić takie wariactwa ,oczywiście musisz sprawdzić Vagiem, czy podaję właściwą temperaturę
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Oczywiście tematem zajmę się i porozmawiam z moim znajomym jeszcze raz wspomnę, że mój wątek nie jest celem obrażania kogoś jeżeli ktoś czuje się obrażony sorki a kolega Jaro ma rację że nie wiem jak wygląda układ bo nigdy go nie widziałem
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Kolego Jaro tak się składa że wiem o co chodzi pnieważ mój dobry znajomy jest dyrektorem serwisu ale moim zamiarem nie jest mądrzenie się tak jak to Ty robisz
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Witam wszystkich, pisanie że audi nie przyznaje się do wadliwych pomp olejowych to totalna bzdura i wymysł bajkopisarzy ja kupiłem auto w czerwcu 2009 dzisiaj odwiedziłem serwis ponieważ zapaliła mi się kontrolka na fisie od spalin. Poniważ chciałem sprawdzić auto czy wszystko się zgadza przebieg itd.. kierownik serwisu zaproponował sprawdzenie czy była akcja serwisowa wymiany systemu smarowania i powiedział jeżeli nie była to wyznaczy termin wymiany i wszystko będzie na koszt serwisu na szczęście moje auto wyjechało już z fabryki ze zmodernizowanym systemem smarowania, dlatego uważam że jeżeli siadają tak pompy to samochody muszą mieć sporo najechane
-
[B7 BPW] Kontrolka poziomowania bixenonów
tak zek ja już zdiagnozowałem usterkę mam spalony silniczek w lampie
-
RNS-e DVD
Pytanie o DVD RNS-E dlaczego nie czyta płyt DVD tak naprawdę to tylko ori mapę Audi proszę o pomoc
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
płyn ludwig na szmatkę i ścieraj 100% satysfakcji
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
Dzięki wielkie nie będę już zaśmiecał pozdrawiam
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
To proszę powiedz jaki kupić
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
Czy to urządzenie to dobry zakup do a4 b7 czy tym vagiem zrobi wszystko jak opisują sprzedawcy proszę o opinie
-
[B7 BPW] Felga stalowa + zimówka. Kto pomoże kupić laikowi?
Witam najlepiej kupić felgi stalowe do tego modelu R16 et42 opony 205/55 r16 ponieważ zapłacisz dużo mniej niż za R17 takie właśnie podchodzą do A4[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:31_________________________________________________felgi aluminiowe sól zniszczy tak więc szkoda kasy bo później czeka cię renowacja aluminiowych felg dlatego stalowe i orginalne kołpaki
-
[B7 BPW] Kontrolka poziomowania bixenonów
Witam proszę o poradę odnośnie kontrolki poziomowania bixenonu czyli lampka z strzałeczkami, na co zwrócić uwagę gdzie znajdują się czujniki bo chyba są trzy proszę o opinię. Lub jak tą kontrolkę wyłączyć żeby nie świeciła
-
[B5 AFN] Prośba o zrobienie logów(okolice koszalina)
Witam myślę, że jest to zanieczyszczona turbina lub przepływomierz, miałem takie objawy jak posiadałem b6 czy jak wyłączysz motor i uruchomisz go ponownie wraca do normy?
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Czarnula godna uwagi gratulacje, mam pytanie gdzie dostałeś logo a4 klub które masz na grilu
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
zerwij nalepkę ile dasz rady, a później namocz szmatkę płynem do mycia naczyń np; Ludwig i zetrzyj problem z głowy pozdrawiam
gogosiek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta