Treść opublikowana przez gogosiek
-
[B7 BLB] Pali się kontrolka check engine
Sprawdz sobie jeszcze czujnik temperatury paliwa który jest na górnym przewodzie przy podszybiu on może robić takie wariactwa ,oczywiście musisz sprawdzić Vagiem, czy podaję właściwą temperaturę
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Oczywiście tematem zajmę się i porozmawiam z moim znajomym jeszcze raz wspomnę, że mój wątek nie jest celem obrażania kogoś jeżeli ktoś czuje się obrażony sorki a kolega Jaro ma rację że nie wiem jak wygląda układ bo nigdy go nie widziałem
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Kolego Jaro tak się składa że wiem o co chodzi pnieważ mój dobry znajomy jest dyrektorem serwisu ale moim zamiarem nie jest mądrzenie się tak jak to Ty robisz
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Witam wszystkich, pisanie że audi nie przyznaje się do wadliwych pomp olejowych to totalna bzdura i wymysł bajkopisarzy ja kupiłem auto w czerwcu 2009 dzisiaj odwiedziłem serwis ponieważ zapaliła mi się kontrolka na fisie od spalin. Poniważ chciałem sprawdzić auto czy wszystko się zgadza przebieg itd.. kierownik serwisu zaproponował sprawdzenie czy była akcja serwisowa wymiany systemu smarowania i powiedział jeżeli nie była to wyznaczy termin wymiany i wszystko będzie na koszt serwisu na szczęście moje auto wyjechało już z fabryki ze zmodernizowanym systemem smarowania, dlatego uważam że jeżeli siadają tak pompy to samochody muszą mieć sporo najechane
-
[B7 BPW] Kontrolka poziomowania bixenonów
tak zek ja już zdiagnozowałem usterkę mam spalony silniczek w lampie
-
RNS-e DVD
Pytanie o DVD RNS-E dlaczego nie czyta płyt DVD tak naprawdę to tylko ori mapę Audi proszę o pomoc
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
płyn ludwig na szmatkę i ścieraj 100% satysfakcji
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
Dzięki wielkie nie będę już zaśmiecał pozdrawiam
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
To proszę powiedz jaki kupić
-
[B7 BPW] VAG 5053 CAN
Czy to urządzenie to dobry zakup do a4 b7 czy tym vagiem zrobi wszystko jak opisują sprzedawcy proszę o opinie
-
[B7 BPW] Felga stalowa + zimówka. Kto pomoże kupić laikowi?
Witam najlepiej kupić felgi stalowe do tego modelu R16 et42 opony 205/55 r16 ponieważ zapłacisz dużo mniej niż za R17 takie właśnie podchodzą do A4[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:31_________________________________________________felgi aluminiowe sól zniszczy tak więc szkoda kasy bo później czeka cię renowacja aluminiowych felg dlatego stalowe i orginalne kołpaki
-
[B7 BPW] Kontrolka poziomowania bixenonów
Witam proszę o poradę odnośnie kontrolki poziomowania bixenonu czyli lampka z strzałeczkami, na co zwrócić uwagę gdzie znajdują się czujniki bo chyba są trzy proszę o opinię. Lub jak tą kontrolkę wyłączyć żeby nie świeciła
-
[B5 AFN] Prośba o zrobienie logów(okolice koszalina)
Witam myślę, że jest to zanieczyszczona turbina lub przepływomierz, miałem takie objawy jak posiadałem b6 czy jak wyłączysz motor i uruchomisz go ponownie wraca do normy?
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Czarnula godna uwagi gratulacje, mam pytanie gdzie dostałeś logo a4 klub które masz na grilu
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
zerwij nalepkę ile dasz rady, a później namocz szmatkę płynem do mycia naczyń np; Ludwig i zetrzyj problem z głowy pozdrawiam
-
[B7 BPW] Jaki system napędu wałków wyrównoważąjących?
Jak mogę to sprawdzić czy był wymieniony w ramach akcji serwisowej
-
[B7 BPW] Jaki system napędu wałków wyrównoważąjących?
Z sierpnia, czy ma to jakieś znaczenie
-
[B7 BPW] Jaki system napędu wałków wyrównoważąjących?
Mam pytanie odnośnie systemu smarującego w mojej a4 b7 2.0 TDI 140 KM oznaczenie silnika bpw nr.vin WAU ZZZ8E36A068472 czy jest to łańcuszkowy czy koła zębate. Jeżeli ktoś może to bardzo proszę o pomoc
-
[B7 BPW] Dziwne wibracje
Sorki jeżeli wprowadziłem w błąd ale wiem od mojego kolegi który mówił że w jego BLB jest dlatego tak napisałem będę musiał sprawdzić na własne oczy
-
[B7 BPW] Dziwne wibracje
Napewno ma to taki sam model jak mój
-
[B7 BLB] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym
Ja mam taki sam problem z silnikiem BPW 2.0 tdi a4 b7 sprawdzałem vagiem niestety nic nie pokazał żadnych błędów teraz kupiłem uszlachetniacz wlałem ale taż nic nie pomogło jak będziesz miał diagnozę to proszę napisz jak się tego pozbyć
-
[B7 BPW] Dziwne wibracje
jestem nowy i nikt odrazu nie jest mistrzem. Szukam porady a nie przechwałków[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 11:39_________________________________________________vag nic nie pokazał
-
[B7 BPW] Dziwne wibracje
WITAM MAM PYTANIE W MOIM A4 2.0 TDI 140KM BPW WYSTĘPUJĄ DZIWNE WIBRACJE SILNIKA GDY ZATRZYMAM SIĘ NA ŚWIATŁACH LUB POSTOJU NA BIEGU JAŁOWYM NIE JEST TO OBJAW NOTORYCZNY KTÓRY ZDARZA SIĘ PRZEZ CAŁY CZAS JEDNAK JAK JUŻ SIĘ POJAWI TO OBJAWY SĄ TAKIE JAKBY KTOŚ RUSZAŁ CAŁYM AUTEM AUTO MA 63 TYŚ I JEST Z 2005R PROSZĘ O ODPOWIEDZ JEŻELI KTOŚ MIAŁ PODOBNY PROBLEM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
JESTEM NOWYM POSIADACZEM A4 2.0 TDI 2005 R I BARDZO SIĘ CIESZĘ Z CZŁONKOSTWA KLUBU A4