-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
dwójka dzieci to już zdeka za ciasny..... a A4 miałem w sumie ponad 2,5 roku... więc czas na zmienę :>
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Jakby ktos był chętny to sprzedaję: http://allegro.pl/audi-a4-pelny-s-line-chrom-webasto-i1989896346.html Nie mogę go wystawic w dziale "sprzedam" bo nie mam uprawnieniń (za mało postów) więc jeśli Mod byłby tak miły to prosze o zrobienie założenie takiego wątku :-) Sprzedaję, bo zmieniam na VW Touarega 3,0TDI
-
[ALL B5] Webasto - pytania
poradziłem sobie w inny sposób:) Końcówkę (biegun) baterii wbiłem młotkiem wgłąb baterii zmniejszając ją o 2mm. Weszła i działa hahahahahah nigdy bym się nei spodziewał ze zadxiabie
-
[ALL B5] Webasto - pytania
w ASO VW (bo w tym serwisuję) tez umywają ręce.... mówią że to zwykłe baterie.... ale jak się okazało są "niezwykłe"
-
[ALL B5] Webasto - pytania
A gdzie mozna dokupić baterie (akumulatorki) do pilota? W trzech sklepach w moich okolicach nie było i sprzedawcy patrzyli na mnie jakbym się pytał o część do statku kosmicznego. :> Bateria to LR 61, ale jak kupilem na allegro z tym symbolem to przyszla większa od mojej o ok 2mm. Nigdzie tego nie ma.... co zrobić? Odpalanie z kompa tez fajne ale z pilota to dodatkowy wypas dla leniwych :gwizdanie:
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
to nie są ori felgi, tylko typowe chiny z alledrogo :> ale ponad 4k kosztowały :>
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
znam historię :-)
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
tylko mnie nie strasz jest z nim cos nie tak
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Jeszcze nie jeżdziłem na takiej feldze ale też mam pewne obawy widząc nasze dziurawe drogi Na wrazenia z jazdy muszę poczekac do wiosny..
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
nie wiem :> musze wziąc metr krawiecki i zmierzyć
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
wymien te braki oki?
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Tak to auto forumowe Zanim kupiłem od kolesia z Poznania wypytałem o wszystko Artura o ten wózek.... Obecny przebieg 130tys..... (jest w opisie). W pełni realny i sprawdzony. Zdjęcia tez mówiłem ze są z aukcji sprzedającego. Coś nieuważnie zapoznałes się z trescią wątku:gwizdanie:
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Piekna i lusterka masz chromowane....
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
po ostrych naciskach tak bedzie trzeba zrobić...
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
i spojlery!!!!!!!
Barnaba1910
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta