Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)


Barnaba1910

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 Avant S-line 2.0 TDi BRE 140 kucy, 2006 rok

Zewnętrzny i wewnętrzny pakiet S-line i "pakiet chrom" ( o ile coś takiego istnieje :tongue4: )

Skórzana trójramienna kiera S-line

Półskórzane,kubełkowe,podgrzewane i pompowane fotele S-line

Czarna podsufitka S-line

Listwy, progi i gryyyyl S4

Dodatki:

Duża nawigacja MMI

Orginalne, fabrycznie przyciemniane szyby(dymne)

WEBASTO na pilota

Aluminiowe felgi od R8 19teczki i zimówki 16 cali (paskudne siakieś chyba od audi 80 z 1993r :polew: )

Biksenony + "zbryzgi"

Elektryczne podgrzewane lusterka

Elektryczne szyby przód

Manualne szyby (tzw KORBY) tył (mod na specjalne zamowienie... 2000zł. Myśle ze warto było zainwestowac w mini siłownie, bo wachlując ręką ostro trenujemy biceps :kox:)

Klima dwustrefowa

Parę fotek, robione przez poprzedniego właściciela ( pogoda do d*py, więc kiedys zrobie i wrzucę swoje):

1375089386.jpg

1375089386_6.jpg

1375089386_4.jpg

1375089386_2.jpg

Przy najbliższym przeglądzie planowane mody:

- wymiana wężyka od tylnego spryskiwacza bo cieknie na roletke - priorytet :polew:

- zakup baterii do pilota od Webasto

- zakup i wymiana schowka, bo na zawiasie połamany i leci na kolana :shocked:

- naklejka na tylnej szybie PIONIER i "odświeżacze - choinki" przód i tył co zdecydowanie podniesie prestiż i komfort jazdy kierowcy i pasażerów!!

- dodatkowy wentylator z przodu (ala Fiat 126p).... szczególnie przydatny jak klima nie podoła w 40sto stopniowe upały... nie wspominająć o wyuzdanym dizajnie

To chyba tyle jeśli chodzi o mody..... jeśli starczy budżetu myśle ze na wiosne plany modów bardzo realne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda bardzo fajnie. Tylko listwy walnąłbym w kolor, bo takie matowe dla mnie słabo wyglądają. No na gryyylu podmieniłbym brochę S4 na S-line.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto :rolleyes:

co do planów: to proponuję dodać naklejki na bok z płomieniami :evil:

:decayed:

super maszynka :good: bezawaryjności życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda bardzo fajnie. Tylko listwy walnąłbym w kolor, bo takie matowe dla mnie słabo wyglądają.[...]

Dobrze mówisz. :naughty::good:

Fajne koło. :good: Co do planów to pewnie lista się wydłuży... :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ładna, a co do planowanych modów to dorzuć jeszcze do wentylatora pieska z bujająca mordką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko znowu wróciło do klubu po tym jak je poprzedni właściciel sprzedał, no i foty które tu wstawiłeś są z aukcji z allegro, bo trochę wisiało :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45478.0

12850119065.jpg

12850119063.jpg

12850119061.jpg

Zastanawia mnie tylko, czemu to auto tak często zmienia właścicieli :mysli: Jaki masz przebieg?

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:07_________________________________________________I jeszcze jedno sprostowanie, auto niema ori zewnętrznego pakietu S-line, bo brakuje kilku elementów, więc opis masz do poprawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wróciło ale fajna fura i życzę bezawaryjności felgi też super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem właśnie pisać że to były dupowóz Artura :>

Szerokości życzę i dalej ją modź :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko znowu wróciło do klubu po tym jak je poprzedni właściciel sprzedał, no i foty które tu wstawiłeś są z aukcji z allegro, bo trochę wisiało :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45478.0

12850119065.jpg

12850119063.jpg

12850119061.jpg

Zastanawia mnie tylko, czemu to auto tak często zmienia właścicieli :mysli: Jaki masz przebieg?

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 17:07_________________________________________________I jeszcze jedno sprostowanie, auto niema ori zewnętrznego pakietu S-line, bo brakuje kilku elementów, więc opis masz do poprawy :wink4:

Tak to auto forumowe :) Zanim kupiłem od kolesia z Poznania wypytałem o wszystko Artura o ten wózek....

Obecny przebieg 130tys..... (jest w opisie). W pełni realny i sprawdzony.

Zdjęcia tez mówiłem ze są z aukcji sprzedającego.

Coś nieuważnie zapoznałes się z trescią wątku:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to OK :wink4: myślałem że nie wiedziałeś :gwizdanie:

Wątek czytałem i napisałem że to auto niema zewnętrznego pakietu S-line, poza znaczkami, zawieszeniem i zderzakiem który został zmieniony. Dlatego jeśli chodzi o mody, to bym dorezał to co brakuje z S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to OK :wink4: myślałem że nie wiedziałeś :gwizdanie:

Wątek czytałem i napisałem że to auto niema zewnętrznego pakietu S-line, poza znaczkami, zawieszeniem i zderzakiem który został zmieniony. Dlatego jeśli chodzi o mody, to bym dorezał to co brakuje z S-line.

wymien te braki oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka na dach i dokładka tylnego zderzaka. Są to pierdy ale zawsze coś. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...