Treść opublikowana przez pablo1984
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Nie znasz się Dla mnie 19" ten wzór o wiele lepiej wygląda bo ten od RS'a już wyrobiony a dodatkowo te 19" bardziej pasują do linii A5 :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 14:24_________________________________________________Nie ma takich 20 w oryginale w tym wzorze poza tym już zagłosowałem. Jak zmienic te to tylko na: Uploaded with ImageShack.us Popieram
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Te stołki które masz też są spoko, więc na Twoim miejscu nic bym w tej kwestii nie kombinował :gwizdanie:
-
[ALL B6] Folia i hydrografika zamiast malowania alufelg
To chyba bez sensu jest się bawić w zakładanie folii na felgi
-
[ALL B7] Dokładka przedniego zderzaka
Też tak uważam :>
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
Jak na mój gust to ten jest trochę przekombinowany
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
No i 20 punktów respektu na mieście więcej :>
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Doczytaj dokładnie. Ten zestaw to tylko mocowania + listwa węglowa. W komplecie nie ma samego zderzaka To już wiadomo skąd taka niska cena się wzięła
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Dość konserwatywne te fele, ale są całkiem całkiem co to znaczy konserwatywne... dobra guma i gleba, i to koło miażdży Józek czarny Avusek http://allegro.pl/felgi-felga-kolo-audi-a3-s4-a4-a6-s6-a8-5x112-18-i1391722152.html Moim zdaniem są konserwatywne, co jednak nie oznacza, że uważam je za brzydkie Ale w porównaniu do większości przedstawionych tu BBS-ów mają dosyć prostą budowę (pięć ramion i żadnych dodatkowych fajerwerków) :>
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Dość konserwatywne te fele, ale są całkiem całkiem
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Te słowa idealnie opisują istotę tuningu optycznego
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Przedni zderzak od Hofele (moim zdaniem) wygląda niemal identycznie, jak ori RS4 Czyżbyś sugerował, że ktoś kto wydał kupę kasy na RS4 ma samochód "po wiejskim tuningu" ?
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
Jak na mój gust to będzie jednak lekka przeginka
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Z tym zderzakiem Hofele to całkiem dobry pomysł Tylko trzeba mieć dużo KM pod maską, bo inaczej to można się najeść wstydu podczas ruszania ze świateł
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Fura jest naprawdę
-
[ALL B6/B7] DYNAVIN - radio 2din z ekranem dotykowym, navi tv i blutkiem - prosze o opnie
Jak na mój gust to taki sprzęt jest robiony pod konkretny model samochodu, więc powinien pasować idealnie
-
[ALL B6/B7] DYNAVIN - radio 2din z ekranem dotykowym, navi tv i blutkiem - prosze o opnie
Popieram, jakbym miał wybierać spośród tych dwóch to ten pod 2 din wygląda zdecydowanie lepiej
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
Poprosimy o fotki :gwizdanie:
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
Ten biały to jest całkiem ciekawa koncepcja :gwizdanie: w kwietniu pokaze fotki jak wyglada bialy znaczek Może zapoczątkujesz jakąś nową modę
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
Ten biały to jest całkiem ciekawa koncepcja :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] DYNAVIN - radio 2din z ekranem dotykowym, navi tv i blutkiem - prosze o opnie
Dzięki za info Jak na mój gust to nic nie będzie pasowało do deski rozdzielczej tak dobrze jak RNS-E. Jeżeli ktoś lubi bawić się w instalowanie dodatkowych programów, to fakt może jednak lepiej niech kupi coś co ma zainstalowanego Windows-a :>
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
A ten świecący znaczek to już zupełna tragedia
-
[B7 BLB] Turbina BRD
Dzięki za info. Zwróciłem się z tym pytaniem do Ciebie, bo liczyłem, że jako stały bywalec tego forum masz jakieś dojścia do tańszych turbin :gwizdanie: Ale cena tej CAHA z Allegro jest tak atrakcyjna, że tańszej się już chyba nigdzie nie znajdzie :> No i mam nadzieję, że jak jeszcze trochę pośmigam po tym forum to już nie będę pytał o bzdury...
-
[B7 BDG] 2.5 tdi S-line <<Heres>>
Mi też :> Planujesz jakieś mody ?
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
Widzę, że tablice a'la US mają coraz większą liczbę zwolenników :>
-
[B7 BLB] Turbina BRD
Jaro a podałbyś mi orientacyjną cenę na PW pls.