Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] DYNAVIN - radio 2din z ekranem dotykowym, navi tv i blutkiem - prosze o opnie


bubers

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

od dawna szukam czegos takiego i zastanawiam sie czy w koncu znalazlem ;)

interesowal sie ktos tym sprzecikiem ?

pisze ze niby mozna sterowac z kiery i funkcje wg mnie tez ciekawe, - co sadzicie :mysli:

http://allegro.pl/audi-a4-car-dvd-tv-gps-bluetooth-sd-usb-7-quo-i1350593312.html

jest tez sprzet z podobnymi mozliwosciami pod 1 din

http://allegro.pl/super-nowosc-nawigacja-eonon-g1301-mapa-polski-i1345753610.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle z ze to lepsza opcja niz rns-e , tylko ciekawe jak sie prezentuje w konsoli a4 b6/b7 :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś o tym pisałem, sprzęt pod względem oferowanych funkcji jest 1 klasa, niestety jakość wykonania i materiały użyte do produkcji są bardzo niskich lotów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem na forum czy ktos pisal cos na temat tego sprzetu ale nic nie znalazlem :confused4:

moze rozwiniesz troche mysl ? juz mialem nadzieje ze w koncu sprawie sobie jakis fajny sprzecik :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zainteresowany tym sprzetem poniewarz do tego mozna wgrac automape i inne programy poniewaz jest na windowsie CE czyli jest wiecej mozliwosci niz w rns-e xd[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 09:43_________________________________________________halo czy nikt niema takiego radia zeby rozwinac ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns ok 1500zl plus montaz - zalezy czy masz radio na 1 czy 2 din

jesli 1 din to sa dwa wyjscia - rezac albo wymienic tunel i kosz - tak czy inaczej troche zabawy

_________________________________________________

jak widac chyba nikt nie zna tematu, sprzecik wg opisu wymiata rns :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie wlasnie rns niepasuje poniewaz niemozna do niego wgrac auto mapy i innych ciekawych programow co sa pod windowsa a tam w tym jest wlasnie windows CE no i cena odpada bo rns ze wszystkimi bajerami to okolo 4 tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns ok 1500zl plus montaz - zalezy czy masz radio na 1 czy 2 din

jesli 1 din to sa dwa wyjscia - rezac albo wymienic tunel i kosz - tak czy inaczej troche zabawy

_________________________________________________

jak widac chyba nikt nie zna tematu, sprzecik wg opisu wymiata rns :wink4:

Dzięki za info :notworthy:

Jak na mój gust to nic nie będzie pasowało do deski rozdzielczej tak dobrze jak RNS-E.

Jeżeli ktoś lubi bawić się w instalowanie dodatkowych programów, to fakt może jednak lepiej niech kupi coś co ma zainstalowanego Windows-a :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie co myslicie o takim radyjku w a4 b5 ? dynavin wydaje sie byc calkiem calkiem, i kosztuje 2700pln, rns-e wyglada moze bardzej kanciate ale faktycznie zeby miec wszystko na full z nawigacja i tv, to wyjdzie z 4000pln ....

dynavin pasuje wogole do a4 b5 zamiast radia 2din symphony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy kombajn może być ciekawy, tylko nie wiadomo jak z jakością wykonania i dźwięku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...