Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bubers

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Niestety zaspalem troche a te coroczne przeglady szczegolnie pod listwami to dobry pomysl - dzieki temu zachowalbym drzwi Blotnik znaleziony, maluja pod kolor - wydaje mi sie ze jeden z polecanych sprzedawcow na forum. allegro.pl ALLEGRO.PL Teraz jeszcze na spokojnie szukanie drzwi kierowcy, najlepiej pod kolor - jakby ktos mial jestem chetny. Pozdrawiam
  2. Witam, oddalem auto do lakiernika bo rudo sie zaczelo robic nad dolnymi listwami przednich drzwi. Niestety dzwoni dzisiaj do mnie ze drzwi kierowcy juz mocno zzarte, moze zrobic ale trzeba by piaskowac. Koszt 600zl a gwarancji na to nie da... lepiej wg niego szukac drzwi w lepszym stanie i zeby nawet cale pomalowac. Prawe lepsze, bez wymiany by sie obeszlo ale tez piaskowanie i ta sama kwota. Wewnetrzny rant nadkola tez juz kolorowy, tragedii nie ma bo na zewnatrz nie wychodzi ale tutaj mowi ze podobna historia, piaskowanie i uciazliwy montaz - 900zl. Jak uwazacie, co z tym robic ? O drzwi w kolorze mega ciezko...kupowac w innym byle zdrowe i malowac ? Nadkole mozna kupic zamiennik pod kolor tylko czy juz sie w to pakowac ? Przy okazji upewnie sie - z B7 nie beda pasowac prawda ? Ale B6 avant sa takie same jak sedan ?
  3. Dzieki. MemberA4 masz moze liste czesci do awx ?
  4. szczerze mowiac nawet nie wiem co to jest i jakie sa tego konsekwencje dzieki Jest ktos taki to ogarnalby calosc na dobrych czesciach na podkarpaciu ? Ja nie wiedzialbym od czego zaczac w kompletuwaniu sprzetu...
  5. Witam, Panowie zastanawiam sie nad przekladka na quattro w awx - jest tu jakas pulapka? Trzeba zmieniac sprzeglo z dwumasem ? W ubiegklym roku zmienialem na nowe i jesli w przekladce tez trzeba zmieniac to byloby przykre
  6. bubers odpowiedział(a) na bubers temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki, a jak z rozmowami u Ciebie: musisz podnosic glos czy przyblizac sie do mikrofonu ?
  7. bubers opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    W zamknietym watku nie doszukalem sie takiego problemu wiec zaczynam nowy. Modul z koncowka N, dokladany, mikrofon ori zmieniany juz drugi raz: Podczas jazdy musze sie bardzo zblizyc do mikrofonu (jest w fabrycznym miejscu) zeby mnie w ogole bylo slychac, a i tak jest podobno kiepsko, szumy, trzaski. Po wymianie mikrofonu chwilke bylo dobrze ale niestety szybko sie spapralo, do tego stopnia ze lepiej mnie slychac jak przelacze telefon na glosnik niz na blutku. Rozmowce slysze bardzo dobrze, poza tym wszystko dziala jak nalezy. Jak rozmawiacie podaczas jazdy powiedzmy do przepisowych predkosci to mozecie sobie siedziec oparci wygodnie w fotelu i dobrze Was slychac ? Mikrofony macie ori czy jakies modzone i w ori miejscu ? Rozbebeszac wszystko i sprawdzac polaczenia czy to moze byc cos innego ?
  8. bubers odpowiedział(a) na MIPSIO temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki, widze ze cala liste elementow do sprawdzenia mechanikowi przygotuje Zawieszenie niby sprawdzone ale piasty mozliwe ze nie. Mam wrazenie jakby ten problem narastal jak jest mokro ale zobacze jak wiecej pojezdze. Pytam czy zmienialiscie hamulce bo ja zmienilem w miedzy czasie na 320 ale to moze zbieg okolicznosci a nie powod.
  9. bubers odpowiedział(a) na MIPSIO temat w Audi A4 B6/B7
    Zmienilem kola na letnie (18stki) z zimowych (16stki) i problem wrocil. Na mniejszych slychac bylo czasem delikatny pisk, na wiekszych czuc jakby delikatne przeskakiwanie kol zamiast plynnego skretu. W zawieszeniu wszystko powymieniane, zrobiona zbieznosc... Hamulce macie standardowe czy zmienialiscie na wieksze ?
  10. Mechanik mi mowil ze trzeba by sprawdzic katy skretu czy sa takie same w obie strony - wg niego niewyposrodkowanie to powod tego wszystkiego. Geometrie ustawialem kilka miesiecy temu - jest idealnie ale o katach wtedy nie myslalem...
  11. Troche to dziwne bo kilka lat temu jezdzilem na jeszcze szerszych - 245 i tego zjawiska nie bylo
  12. Macie takiie odczucie jakby auto nie skrecalo plynnie tylko przeskakiwalo ? Tez mam to samo, przy pelnym skrecie w prawo i jeszcze deliktatne piszczenie. Wlasnie odebralem auto od mechanika, twierdzi ze sprawdzal zawieszenie i wszystko ok, plyn nie zmieniany jest dobry poziom. Bede zmienial jutro rano kola - mam 18stki 225/40, na zimowki 16stki 205/55. Dam znac czy cos sie zmienilo i czekam na Wasza pomoc bo troszke to denerwujace jest na 16stkach problemu nie ma wiec wyglada na to ze to wina za duzych felg ? na jakich rozmiarach macie ten problem ?
  13. bubers odpowiedział(a) na MIPSIO temat w Audi A4 B6/B7
    tez to mam i wielu innych http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212534-dziwne-szorowanie-kol-przy-skrecie/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335256-chrobotanie-przy-pelnym-skrecie-kierownicy-i-dodawaniu-gazu/
  14. Macie takiie odczucie jakby auto nie skrecalo plynnie tylko przeskakiwalo ? Tez mam to samo, przy pelnym skrecie w prawo i jeszcze deliktatne piszczenie. Wlasnie odebralem auto od mechanika, twierdzi ze sprawdzal zawieszenie i wszystko ok, plyn nie zmieniany jest dobry poziom. Bede zmienial jutro rano kola - mam 18stki 225/40, na zimowki 16stki 205/55. Dam znac czy cos sie zmienilo i czekam na Wasza pomoc bo troszke to denerwujace jest na 16stkach problemu nie ma wiec wyglada na to ze to wina za duzych felg ? na jakich rozmiarach macie ten problem ?
  15. Myslisz ze zaciski sie nikomu nie przydadza ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.