Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ruda pod listwami i w nadkolach LY9B


bubers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oddalem auto do lakiernika bo rudo sie zaczelo robic nad dolnymi listwami przednich drzwi.

Niestety dzwoni dzisiaj do mnie ze drzwi kierowcy juz mocno zzarte, moze zrobic ale trzeba by piaskowac.

Koszt 600zl a gwarancji na to nie da... lepiej wg niego szukac drzwi w lepszym stanie i zeby nawet cale pomalowac.

Prawe lepsze, bez wymiany by sie obeszlo ale tez piaskowanie i ta sama kwota.

Wewnetrzny rant nadkola tez juz kolorowy, tragedii nie ma bo na zewnatrz nie wychodzi ale tutaj mowi ze podobna historia, piaskowanie i uciazliwy montaz - 900zl.

 

Jak uwazacie, co z tym robic ? O drzwi w kolorze mega ciezko...kupowac w innym byle zdrowe i malowac ?

Nadkole mozna kupic zamiennik pod kolor tylko czy juz sie w to pakowac ?
 

Przy okazji upewnie sie - z B7 nie beda pasowac prawda ? Ale B6 avant sa takie same jak sedan ?

273972889_1588041821595203_8148560351790626723_n.jpg

274573943_296140192584586_2398933802432766657_n.jpg

274215717_681622726518716_390913656139338488_n.jpg

Edytowane przez bubers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj drzwi bez korozji ,twoje to złom i szkoda kasy w nie ładować,z b7 nie pasują bo mają przetłoczenie,avant sedan pasują ,tylne różnią się ramką szyby ,blacha taka sama,błotniki możesz nowe w zamienniku brać ,na forum gdzieś jest napisane jakiej firmy są ok,w używce ori ciężko bez korozji znaleźć,zdejmij nakładki progów i tylne nadkola bo tam też ruda lubi włazić

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdejmuję listwy co roku i ogólnie przegląd auta pod kątem korozji , zabezpieczenie i malowanie ewentualnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Niestety zaspalem troche a te coroczne przeglady szczegolnie pod listwami to dobry pomysl - dzieki temu zachowalbym drzwi ;)

 

Blotnik znaleziony, maluja pod kolor - wydaje mi sie ze jeden z polecanych sprzedawcow na forum.

ALLEGRO.PL

 

Teraz jeszcze na spokojnie szukanie drzwi kierowcy, najlepiej pod kolor ;) - jakby ktos mial jestem chetny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...