Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co o tym myślicie ??


karolek61

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy chciał bym zrobić swoje audi cale na czarno... przednie lamy czarne tylne czarne felgi czarne przyciemniane szyby przedni grill tez czarny. Co o tym myślicie?? Nie będzie wsi ??

będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe na czarno - tzn jaki kolor tego czarnego, może macik, malujesz czy obklejasz :mysli:

przednie lampy czarne - malujesz ich środek, obklejasz folią :mysli: oczywiscie chodzi o lampy zespolone poliftowe :mysli:

tylne lampy - kupujesz czy obklejasz folią :mysli:

czarne felgi - pokaż jakie to felgi rozmiar itp

przyciemnione szyby - mam nadzieje ze mówisz o wszystkich i w jakim stopniu ta ściema :mysli:

przedni grill - proponuje samą ramke w czerń

Wsi nie będzie jeśli to auto będzie z głową zrobione, bo jak zrobisz czarnucha na 16kach i zawieszeniu seria, to będzie wieś :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________414290017458bed34473b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsi nie będzie jeśli to auto będzie z głową zrobione, bo jak zrobisz czarnucha na 16kach i zawieszeniu seria, to będzie wieś :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________414290017458bed34473b.jpg

Tak to można podsumować :good: całość musi do siebie pasować, generalnie każdy detal jest ważny. Może wyjść kox ale jak się gdzieś przesadzi to auto będzie wyglądać na zaniedbane/ popsute ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg to myślę o tych bo są po taniości a mam możliwość pomalowania proszkowo na czarny połysk.

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-tanio-i1408000315.html

mam tez do sprzedania 4 18stki

http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-czesci-i-akcesoria-FELGI-R-18-W0QQAdIdZ253946567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciał bym zrobić swoje audi cale na czarno... przednie lamy czarne tylne czarne felgi czarne przyciemniane szyby przedni grill tez czarny. Co o tym myślicie?? Nie będzie wsi ??

ja juz sie wypowiadalem w innych tematach

chcesz robic spektakularne mody nadwozia, miej dobry silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie czarny jest mniejszą wsią niż pchanie na siłę w auto chromu :sick3: tylko przy czarnym tak jak koledzy mówią liczą się detale i wszystko trzeba zrobić ze smakiem żeby gdzieś nie przesadzić a co do chromu tutaj nie ma reguł bo moim zdaniem zawsze wychodzi wieś co byś nie dodał i w jakiej ilości listwy listewki grille i owiewki lusterka i felgi !!! :polew:

zawiecha w dół

duża felga mat

grille

szybki i będzie kox jaki kolor auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wustyle - mialem na mysli mocny silnik wink4 " wiem kolego że chodziło Ci o moc silnika :)

na razie jest standardowy jak w audi a4 b5 ale czekam na jakiegoś "dzwona" i będę myślał o przemalowaniu całego samochodu na mocny czarny hmm taki jak smoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się koleś wyraził, ale faktycznie zabrzmiało to niechudo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie czarny jest mniejszą wsią niż pchanie na siłę w auto chromu :sick3: tylko przy czarnym tak jak koledzy mówią liczą się detale i wszystko trzeba zrobić ze smakiem żeby gdzieś nie przesadzić a co do chromu tutaj nie ma reguł bo moim zdaniem zawsze wychodzi wieś co byś nie dodał i w jakiej ilości listwy listewki grille i owiewki lusterka i felgi !!! :polew:

zawiecha w dół

duża felga mat

grille

szybki

nic dodac nic ujac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na obramówki szyb bocznych ciemny chrom , ramka i logo atrapy ciemny chrom i felgi coś jak to http://www.alucenter.otwarte24.pl/106,CIEMNY-CHROM-NOWE-FELGI-20-5x115-5x1143 - przykład :naughty:, plus lampy coś ala black hella .

Autko mam w czarnym akrylu i tak wstępnie dumam.

Wasze opinie o mojej koncepcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1011376.jpg

A ja bym nie skreślał chromu w czarnym aucie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 12:08_________________________________________________P1011384.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czarny to jest wiocha? no chyba że ktoś pomaluje całe autko na czarno lakierem wraz z szybami i lampami :decayed: mi osobiscie nie podobaja się dymione tylnie lampy ale projekt całe audi na czarno wygląda git i nie ma polotu wiochą, a chrom hmmm jak ja widze chrom to aż mnie trzęsie, nie mówie że to wiocha ale naprawde mi się nie podoba i zniknołby z mojego auta w sekunde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...