Treść opublikowana przez CUB@
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Chyba jeszcze w tamtych czasach żyjesz Jeździj sobie dalej swoją starą super serią i broń boże nic nie zmieniaj bo przecież takie zmiany to pod publikę. btw, Dla mnie seryjna b5 z 1995 niewiele różni się od 80. I jedno i drugie to auta, których sylwetka pierwszą młodość ma już dawno za sobą Co za podejście Wejdź sobie kolego w dział Moja A4 i zobacz jak koledzy pomodzili autka, wcale nie robiąc z nich nowszych modelów i bez żadnej wioski... No chyba że zatrzymałeś się na czasach PRL .... No tak lincz. Nie użyłem określenia "wioski" - zamiast kombinować przy aucie naucz się czytać i pisać.
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Trochę przypomina czasy PRL kiedy to ze starego maluszka robiło się nowszy mode
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Do czego potrzebny ten grill S4 skoro masz A4, Nie lepiej sprzedać auto i kupić S-ke niż zrobić publikę "S"-ki a jeżeli nie masz kasy zostaw autko w ori chyba że lubisz mix
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Jeżeli Tobie się podoba to jest ok nigdy nie będzie tak że wszystkim będzie odpowiadało.
-
[ALL B5] Jak podłączyć elektryczne szyby?
Słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59471.0;highlight=jak+pod%B3%B1czy%E6+szyby+szyb ja w ten sposób podłączyłem i ganiają elegandzko czerwony z szarym paskiem nie podłaczałem po zapłonie tylko pod załączenie radia po stacyjce - wystarczy włożć kluczyk i szyby są aktywne bez zapłonu
-
Praca w Niemczech, pytań kilka.
Rodacy zza granica potrafią być gorsi niż najczarniejszy murzyn , przygotuj się na pracę w upałach jak i deszczu (odpowiednia odzież) .
-
Oryginalny termometr w liczniku
na kanale 46 i 47 pokazuje dobrze było 13st chyba że to złe kanały
-
Oryginalny termometr w liczniku
kostkę klimatronika rozbroiłem i na bank jest pin1 , a co do termometru to na 10 nie zadziała wogóle nawet się nie zaświeci
-
Oryginalny termometr w liczniku
poczytałem wątek i postanowiłem podłączyć termometr (10 pinów) . Z klimatronika wg. instr. opisywanych przez kolegów podłączyłem pin 1 B do termometru w miejsce nr 3 (też próbowałem na 10 pinie ale tu nic nie daje) +12V na 1 pin term. i mase na 2pin term. Zaświeca się termometr ale temperatura jest +55 st , mam dwa termometry i pokazują to samo . Czy z tego wynika że trzeba będzie dolożyć oddzielny czujnik temp? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:07_________________________________________________up[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 14:42_________________________________________________up
-
[B5 AFN] Centralny przestał działać, pompka nie działa
jak coś to pompkę mam oddam tanio
-
[B5 AFN] Centralny przestał działać, pompka nie działa
Jeżeli długo pracowała to tak jak kolega napisał gdzieś musial układ się rozszczelnić(bardzo możliwe że przy siłowniku klapki paliwa) i nie stawia oporu przez co mogła się przegrzać pompka .Bardzo często spotykam się z ODKROJONYMI lutami na płycie wystarczy lutownica i poprawić je i jest ok , chyba że stopiła się przy silniczku i tak bywa
-
[ALL B5] Kontrolka spalonej żarówki?
Metoda jest dobra bo być może już są opory a problem tkwi w czym innym. Panie biegły elektryku a jakie opory ?
-
[ALL B5] Kontrolka spalonej żarówki?
jeżeli masz ledowe żarówki to zmień na normalne i komunikat zniknie
-
[ALL B5] Kontrolka spalonej żarówki?
Led nie ma takiego oporu jak zwykła żarówka i tak sie robi
-
Motocykl gaśnie po zatkaniu wydechu.
Co chcesz osiągnąć przez to ? Normalne jest że zgaśnie zadusisz go no chyba że jest niesdzczelny.
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Dla mnie przebieg jest widoczny po stanie tech. moze mieć nawet mln km i 15 lat i będzie w lepszym stanie niż wiekszośc 6-latków wyrąbanych przez kasiastych zasrańców pozbywających sie po 5 latach z uśmiechem na twarzy
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
prawie jaak nieustraszony he he
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Zwróćcie uwagę na fotel kierowcy 400.000 i jest taki jak w waszych z przebiegiem ok 200k , lepiej mieć udokumentowany duży przelot niż 200k na jedno koło :laghing2:
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
Rozmawiałem z gościem który robi takie rzeczy to powiedział że sama skóra koszt ok 1500pln + robota drugi raz tyle , masz w dobrej cenie
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
Bardziej debilnego artykułu nie widziałem co ma mata do przewozu psa i transmiter wspólnego z tuningiem , autor bez pojęcia o tym co pisze
-
[ALL B5] Black sedan
może przesadziłem że to z s-ki http://moto.allegro.pl/audi-a4-od-1995r-clear-nowe-lewe-i1506831014.html coś takiego reflektorów nie chce ruszać świecą rewelacyjnie dostały night breker-y , boczne kierunki białe hmm myślałem o czarnych
-
[ALL B5] Black sedan
Mój czarny rumak to : A4 - ADR z lpg z pamiętnego 1995 roku RLA - jeszcze nie przerejestrowane wyposażenie: -ABS -2x AIR BAG -klimatronic -el. ster. szyberdach -el. ster. lusterka -el. ster. szyby przód -dorezane w ori -alarm A wygląda tak - sesja leśna telefonikiem wózek okurzony po leśnych przejaźdzkach chciałbym zachować w ori bez modów z polifta wstępne plany: kierunki wyczaiłem z S-ki , ramka grill przód być może czarna do tego musi dołączyć alu obręcz i troszkę niżej bez przesady autko ma służyć nacodzień bardzo mile widziane wasze propozycje
-
[B5 AFN] Autoalarm
Przy pierwszej próbie odblokowania kiery scyzor zostanie Ci w ręce - najlepiej zwykły brelok
-
[B5 AFN] Sterownik Zam-Ster Plus Pilot P059, jak podłączyć sygnał dźwiękowy?
http://www.betatronic.pl/D22_10_06_dioda_10A-256.html przeanalizowałem jest szansa na samą syrene możesz i 5A dać popytaj w sklepie elektronicznym tam bez problemu dostaniesz
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
Teraz to będe musiał to przemyśleć skrzynke bym miał za free - będe dumał Dzięki za podpowiedzi