Treść opublikowana przez CUB@
-
[B5 1Z] jak wylaczyc alarm pilneeeee
to jest alarm z tym że nie ma stacyjki takie też się zdarzały[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 10:52_________________________________________________to jest kluczyk do alarmu [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 11:01_________________________________________________ a pilota masz??
-
[B5 1Z] jak wylaczyc alarm pilneeeee
to nie jest stacyjka jakaś zaślepka, na stacyjce zawsze był gumowy kondon. Proponuje zamontować nowy alarmik całą intalacje masz gotową tylko odpowiednio przełożyć kabelki
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
podróbka spoko ale ta pierwsza pasuję jak pięśc do nosa
-
[ALL B5] Panel klimatronika w B5
u mnie też był po liftowy słabiej grzał , nie załączył klimy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:26_________________________________________________ będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta... diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi. reanimowałem kilka climatroników i przeważnie na płycie za wyświetlaczem poprawiałem luty przy taśmie zawsze pomagało
-
Czarnobyl 1986-2006
obejrzałem te filmiki - niewyobrażalna katastrofa niewinni ludzie skazani na śmierć dzięki którym dziś istnieje europa i pomyśleć że ludzie sami sobie potrafią zgotować taki horror
-
[ALL B5] Problem z oryginalny alarmem - sam się załącza
- [B5 AFN] Brak zamka w tylnej klapie
na wężyk to nie może być , można by zamontować elektr. siłownik (jak do uniwersalnego c. zamka) i podłączyć guziczek w klapie pod listwą rejestracji oczywiście zasilanie po otworzeniu autka, lub jeżeli masz na pilota to sprawdz czy nie masz funkcji dodatkowej wtedy można by z pilota otwierać klapę- [B5 1Z] jak wylaczyc alarm pilneeeee
to jest alarm zintegrowany z syreną starszy typ podejrzewam że został zamontowany jak autko było nowe[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 08:26_________________________________________________ a tym kluczykiem można go wył/wł- [B5 AFN] Samoczynne zwiększanie prędkości wentylatora dmuchawy
temat wałkowany kilka krotnie proszę do kosza- [ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
albo rybki albo akwarium- [B5 AHU] Radio "po kluczyku"
można i tak- [B5 AHU] Radio "po kluczyku"
Pierwsza sprawa masz źle podłączona wiązke radia żółty NIE może być połączony z czerwonym! Jeden to pamięć a drugi zasilanie . Połącz żółty do żółtego i złącz czerwone jężeli nie zadziała to czerwony z żólłtym i żółty z czerwonym dzięki temu będziesz miał radyjko po kluczyku (po WYJĘCIU kluczyka ze stacyjki wyłączy się ). NA 100% musi być w autku ta funkcja chyba że jest zmieniona kostka stacyjki na tani zamiennik .- [B5 AHU] Wybór centralki
Odradzam pilot scyzoryk zamontował sporo na życzenie klienta ,są kiepskiej jakości groty po miesiącu się nie domykają .Pękają przy odblokowywaniu kierownicy nie polecam totalna lipa. Najlepiej zwykły pilocik i będziesz zadowolony.- [ALL B5] Pilot z breloczka w kluczyk
z tego trudno cokolwiek wywnioskować- [B5 1Z] Problem z otwarciem i zamknięciem centralnego
jak odnalazłeś alarm to sprawdz zasilanie na nim cvzy jest prąd , serowniki raczej się nie rozprogramowują .Problem tkwi w braku zasilania albo włączony jest stan serwisowy czyli wyłączony alarmik- [B5 1Z] Trzy pytania do specjalistów
Czy masz sTerowanie pilotem?- [B5 AFN] Kontrolka airbag-żadnego błędu
spadek napięcia- [ALL B5] Pilot z breloczka w kluczyk
Nie ma takiej możliwości aby bebechy z pilota upchać do kluczyka (zwykły kluczyk ze światełkiem), fizycznie jest to niemożliwe. W kluczyku masz miejsce tylko na baterię i żaróweczkę a rozkręć pilota i popatrz co tam jest [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 10:16_________________________________________________sory nie doczytałem[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 10:17_________________________________________________z czytaj model alarmu zobaczymy czy jest możliwość do programowania pilotów (scyzoryków)- [B5 AFN] Czy podejdzie climatronic
Tak jak kolega wyżej napisał diesel a benz będzie różna sprężarka przewody, szukaj z takiego samego modelu który będziesz mógł sprawdzić przed demontażem po za tym będzie łatwiej wyjąć z jednego i włożyć do twojego . Jak będziesz dobierał to zawsze jakiś problem sie urodzi- [B5 AFN] Czy podejdzie climatronic
Na pewno nie podejdzie całe urządzenie z nagrzewnicą jest inne , sterownik klimatronika jest ten sam po za tym podejrzewam że drobne elementy mogą pasować ale to kropla w morzu potrzeb- [ALL] Problem z alarmem
Wnioskuje że masz syrene z podtrzymaniem prądu (BATERIĄ) , podczas spadku napięcia normalna rzeczą jest że się załacza .- [ALL B5] Co o tym myślicie ??
ciemny chrom to antracyt :gwizdanie: fajnie w tym kolorze prezentują sie listwy w esach nie są chromowane są własnie ciemne z połyskiem, w zwykłym A4 tego chyba nie było :gwizdanie: Ale jeszcze raz powtarzam ze normalne ramki wkoło szyb na czarnym aucie prezentuja sie mega i niewiem dalczego kazdy chce robic na maxa czarnucha :gwizdanie: nie twierdze ze chromowane ramki są fu tylko chciałbym aby moj projekt był inwidualny i nie oklepany, owszem audi nie miało tego typu ramek - i kombinuję nad wykonaniem planu- [ALL B6] Hidy, błąd przetwornicy czy żarników
Zamontowałem dużo zestawów hid-ów i na 10 z 3-ma był problem przetwornicą , troszkę lepiej sprawa wygląda z przetworniczami posiadającymi filtr przeciw zakłóceniowy okreslanych przez sprzedających jako górna półka. Jest to produkt typowo chiński i nie ma co liczyc na trwałość choć też wracaja do mnie klienci po 2-latach zadowoleni i nic z tym się nie dzieje [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:12_________________________________________________ Zarniki wymienia się kompletami , poniewaz przy wymianie jednego będą różnić się barwy (stary żarnik wypala sie i zmienia barwę świecenia). Zawsze ten który jest dobry można trzymać na zapas i przy kolejnym spaleniu jednego możemy spokojnie zamontować go ponownie.- [ALL B7] Taśma do emblematów
W sklepach z lakierami samochodowymi , tam gdzie dobieraja lakiery nie powinno byc problemu z taka taśmą , tylko nie kupuj tanich bo to lipa.- [ALL B5] Problemik z próbą sprawności klimatyzacji
Udało się rozwiązać problem , wymieniłem panel climatronic i wszystko działa .Klima załacza się nawet dużo lepiej grzeje , miałem panel sterujący z nowszego modelu ponieważ różnił sie guziczkami podświetlenie miał na ledach . Teraz wszystko jest jak należy :> - [B5 AFN] Brak zamka w tylnej klapie