Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CUB@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CUB@

  1. Jeżeli hamulec jest dobry nie ucieka w podłogę i nie rośnie przy kolejnym naciskaniu to jest ok, a pecheżyki w zbiorniczku nie mają znaczenia może pływak poziomu płynu je generuje .
  2. CUB@ odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    z czujnikiem : Szerokość [mm]: 119,1 Wysokość [mm]: 69,5 Grubość [mm]: 19,6 Czujnik zużycia: z czujnikiem zużycia Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 200 Informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku System hamulcowy: Lucas bez czujnika: Szerokość [mm]: 119 Wysokość [mm]: 69,5 Grubość [mm]: 19,3 Czujnik zużycia: bez czujnika zużycia Informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku System hamulcowy: Lucas do numeru nadwozia: 8D-V-160000 Strona pasowania: oś przednia Jak widzimy jest różnica w rozmiarach klocka często sprzedawcy nie zwracają uwagi , a przy użytkowaniu wiadomo korozja pył klocek nie wraca na swoje miejsce i grzeje się felga albo jeden klocek zużyty więcej - sam jestem sprzedawcą i wiem jak to wygląda
  3. CUB@ odpowiedział(a) na tmaxx88 temat w Audi A4 B5
    Chętnie wymienie się za drewno
  4. Totalna lipa świeci niebiesko że nic nie widać , 100W nic nie daje instalacja jest przystosowana do 55W także niszczy inst. elektryczną wypala lustra/soczewki reflektorów a większa moc nie daje lepszego światła . Do lepszego światła polecam OSRAM Night Braker bardzo dobre żarówki dające jasne światło którego nie pochłania asfalt podczas deszczu w nocy .
  5. no tak przesiadłem się z 100 c4 i czuję się jak w golfie II z IV biegową skrzynią
  6. Ostatnio troszkę polatałem po trasie zostałem zaskoczony negatywnie w kabinie jest dość głośno, przy prędkości 120km/h na V biegu obrotomierz wskazuje 3500 obr/min z moich obserwacji to raczej za wysokie obr.,podejrzewam że skrzynia biegów może być z innego silnika. Prosił bym o sprawdzenie jak jest w waszych ADR ?
  7. musisz wpiąć się w dzwiach kierowcy przed samym siłownikiem tym samym musisz przeciagnąć dwa przewody z kabiny do drzwi - radze to zlecić osobie zajmującej się elektryką bardzo łatwo wystrzelić siłownik zamka .
  8. jeżeli nie masz pilota to lipa, możesz nowy zamontować
  9. http://automobilista.boo.pl/viewtopic.php?t=1305
  10. Może zapytam tak czy ktoś ma "folie" z atestem? Ja o taka pytałem w kilku firmach i odpowiedz była taka że takiej foli nie ma oryginalna szyba jest sama w sobie zielona - brazowa itd. a jak dołożymy do niej folie nawet najmniej zaciemniającą to przepuszczalność światła spada do 30% - żadna z firm atestu nie wysawi.
  11. Pod warunkiem że masz prawe lusterko a to mają wszystkie auta chyba że masz 126p
  12. Jaki przekaźnik ma wymienić? Jak mógł wypalić przełącznik, skoro tylko prawe światło nie działa? nie znam instalacji A4 - zapytaj kolegów czy są przekaźniki do świateł mijania czy zasilanie jest bezpośrednio po przełączniku tak było w starych Audi 80 wypalało styki przełącznika i coś mi się zdaje że a4 też tak ma
  13. Wyjmij sterowni i daj do naprawy elektronikowi może być błacha sprawa
  14. Tak to jest jak montuję się coś o czym nie ma się pojęcia, bez względu jaki to zestaw powinno się zasilanie podłączyć bezpośrednio do aku celem odciążenia instalacji w aucie . Wymień przekaźnik przerób instalacje i zaświeci no chyba że wypaliłeś przełącznik
  15. Powinieneś się cieszyć FAG jest jednym z najlepszych producentów - dużo lepszy od ruville który przepakowuje co popadnie .
  16. Zaplamiłem daszek czapki olejem silnikowym (nowym) , nie mogę pozbyć się plamy vanish-ludwik nie pomaga jeszcze trochę czapka się spierze a plama zostanie dodam że miesiąc temu kupiłem ową czapkę ;( Znacie jakieś skuteczne sposoby?
  17. moze radyjo informuje żeby panel zdjąć?
  18. Zdaje się że twój wózek ma gwarancję , niech się męczą serwisanci
  19. Dobre , jutro mu wyślę
  20. Ostatnio dostałem telefon firmowy w play-u , podejrzewam że chodzi o namierzanie mojej lokalizacji właśnie przez tel. Otrzymałem sms-y z kodami od play o które poprosił szef , może ktoś ma wiedze w tym temacie jak sprawdzić czy moj tel. jest pod kontrolą ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.