Treść opublikowana przez CUB@
-
[ALL B6] Powietrze w płynie hamulcowym
Jeżeli hamulec jest dobry nie ucieka w podłogę i nie rośnie przy kolejnym naciskaniu to jest ok, a pecheżyki w zbiorniczku nie mają znaczenia może pływak poziomu płynu je generuje .
-
[B5 1Z] Jakie klocki ?
z czujnikiem : Szerokość [mm]: 119,1 Wysokość [mm]: 69,5 Grubość [mm]: 19,6 Czujnik zużycia: z czujnikiem zużycia Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 200 Informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku System hamulcowy: Lucas bez czujnika: Szerokość [mm]: 119 Wysokość [mm]: 69,5 Grubość [mm]: 19,3 Czujnik zużycia: bez czujnika zużycia Informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku System hamulcowy: Lucas do numeru nadwozia: 8D-V-160000 Strona pasowania: oś przednia Jak widzimy jest różnica w rozmiarach klocka często sprzedawcy nie zwracają uwagi , a przy użytkowaniu wiadomo korozja pył klocek nie wraca na swoje miejsce i grzeje się felga albo jeden klocek zużyty więcej - sam jestem sprzedawcą i wiem jak to wygląda
-
[ALL B5] Drewno w środku
Chętnie wymienie się za drewno
-
[ALL B6] Japońskie żarówki
Totalna lipa świeci niebiesko że nic nie widać , 100W nic nie daje instalacja jest przystosowana do 55W także niszczy inst. elektryczną wypala lustra/soczewki reflektorów a większa moc nie daje lepszego światła . Do lepszego światła polecam OSRAM Night Braker bardzo dobre żarówki dające jasne światło którego nie pochłania asfalt podczas deszczu w nocy .
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
no tak przesiadłem się z 100 c4 i czuję się jak w golfie II z IV biegową skrzynią
-
[B5 ADR] Pytanie do właścicieli A4 ADR
Ostatnio troszkę polatałem po trasie zostałem zaskoczony negatywnie w kabinie jest dość głośno, przy prędkości 120km/h na V biegu obrotomierz wskazuje 3500 obr/min z moich obserwacji to raczej za wysokie obr.,podejrzewam że skrzynia biegów może być z innego silnika. Prosił bym o sprawdzenie jak jest w waszych ADR ?
-
[INNE] sterownik c,zamka vw passat b5
musisz wpiąć się w dzwiach kierowcy przed samym siłownikiem tym samym musisz przeciagnąć dwa przewody z kabiny do drzwi - radze to zlecić osobie zajmującej się elektryką bardzo łatwo wystrzelić siłownik zamka .
-
[B5 AEB] co to za czujnik wstrząsowy od jakiego alarmu jakiej firmy?
jeżeli nie masz pilota to lipa, możesz nowy zamontować
-
[ALL B5] Kostka stacyjki - czy to oryginał ?
oryginał
-
[B5 AEB] co to za czujnik wstrząsowy od jakiego alarmu jakiej firmy?
a pilot do tego masz??
-
[B5 AEB] co to za czujnik wstrząsowy od jakiego alarmu jakiej firmy?
alarm i czujnik wstrząsowy
-
[ALL] znawcy oldtimerów co to?
- [ALL] znawcy oldtimerów co to?
http://automobilista.boo.pl/viewtopic.php?t=1305- Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
- [ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
Może zapytam tak czy ktoś ma "folie" z atestem? Ja o taka pytałem w kilku firmach i odpowiedz była taka że takiej foli nie ma oryginalna szyba jest sama w sobie zielona - brazowa itd. a jak dołożymy do niej folie nawet najmniej zaciemniającą to przepuszczalność światła spada do 30% - żadna z firm atestu nie wysawi.- [ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
Pod warunkiem że masz prawe lusterko a to mają wszystkie auta chyba że masz 126p- [ALL] hidy zepsóly elektrykę w moim samochodzie
Jaki przekaźnik ma wymienić? Jak mógł wypalić przełącznik, skoro tylko prawe światło nie działa? nie znam instalacji A4 - zapytaj kolegów czy są przekaźniki do świateł mijania czy zasilanie jest bezpośrednio po przełączniku tak było w starych Audi 80 wypalało styki przełącznika i coś mi się zdaje że a4 też tak ma- [ALL B5] Zle podłączony AKU, STRZAŁ i nie działąjacy gaz ;/
Wyjmij sterowni i daj do naprawy elektronikowi może być błacha sprawa- [ALL] hidy zepsóly elektrykę w moim samochodzie
Tak to jest jak montuję się coś o czym nie ma się pojęcia, bez względu jaki to zestaw powinno się zasilanie podłączyć bezpośrednio do aku celem odciążenia instalacji w aucie . Wymień przekaźnik przerób instalacje i zaświeci no chyba że wypaliłeś przełącznik- "Uczciwi" sprzedawcy
Powinieneś się cieszyć FAG jest jednym z najlepszych producentów - dużo lepszy od ruville który przepakowuje co popadnie .- uparta plama z oleju silnkowego - HELP ME
Zaplamiłem daszek czapki olejem silnikowym (nowym) , nie mogę pozbyć się plamy vanish-ludwik nie pomaga jeszcze trochę czapka się spierze a plama zostanie dodam że miesiąc temu kupiłem ową czapkę ;( Znacie jakieś skuteczne sposoby?- [ALL B5] Stacyjka "pika" po wyjeciu kluczyka
moze radyjo informuje żeby panel zdjąć?- [ALL] Trzęsące się ksenony
Zdaje się że twój wózek ma gwarancję , niech się męczą serwisanci- Namierzenie lokalizacji przez telefon
Dobre , jutro mu wyślę- Namierzenie lokalizacji przez telefon
Ostatnio dostałem telefon firmowy w play-u , podejrzewam że chodzi o namierzanie mojej lokalizacji właśnie przez tel. Otrzymałem sms-y z kodami od play o które poprosił szef , może ktoś ma wiedze w tym temacie jak sprawdzić czy moj tel. jest pod kontrolą ? - [ALL] znawcy oldtimerów co to?