Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CUB@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CUB@

  1. Proponuje 10A tylko nie rozumie jak to chcesz podłączyć??
  2. ADR - miasto 12,5 - 13 ltr trasa 9-10ltr - inst. starej generacji
  3. Podczas jazdy uchyla się szyberdach i po 3 sek. zamyka ,przełącznik zmieniłem i to samo czy do niego jest sterownik?
  4. wszystko ok jeden guzik zamknij/otwórz a drugi funkcja Panic
  5. wentylator na chłodnicy kręci cały czas po załączeniu Wentylator od klimatyzacji tak? Nie układu chłodzenia silnika.To nie wiem, może czynnika mało w układzie? od klimy
  6. wentylator na chłodnicy kręci cały czas po załączeniu
  7. Słoneczko się pojawiło ciepełko postanowiłem sprawdzić czy klima jest sprawna włączyłem niby chłodzi z tym że sprężarka załancza się na pól minuty i wyłancza i tak w koło - coś mi sie zdaje że tak nie powinno być?
  8. w niektórych modelach trzeba fizycznie tarcze zmierzyć katalogi określają dwie lub więcej możliwości .
  9. To jest grzybek odmy .W środku jest tylko membrana na sprężynce, olej wdmuchiwany z odmy tam się zatrzymuje i ścieka pod pokrywę zaworów.
  10. CUB@ odpowiedział(a) na Barn1 temat w Audi A4 B6/B7
    hmm... NGK- określa że jest diagnostyczna i regulacyjna VDO- też dwie BOSCH - jedna!? FACET EPS - też dwie pasowało by na podnośnik wóz i pokukać
  11. spotkałem sie juz z elektrykami którzy potrafili tak podłączyć radyjko że czym bardziej podgłoszone było to autko miało w tym momencie mniej mocy - i co o tym sadziicie?
  12. nie pytam czy ktoś coś rozumi czy nie - dziwne by było gdyby wszyscy wszystko rozumieli
  13. na bank rurki od wspomagania ukł. kierowniczego nawet po wyciekającym płynie widać, opaski pewnie jeszcze org. także wymień i beji - ktoś już zastosował taśmę
  14. widziałem takie urządzenia w innych autkach i są do tego potrzebne dodatkowe urządzenia ja bym odpuścił miałem coś takiego w eclipsie i raczej mało przydatna rzecz wg. mnie
  15. masz rozszczelnione reflektory i dostaję się woda jest na forum jak rozmontować reflektor i złożyć w dziale zrób to sam - chyba
  16. zarzuciłem wstępnie temat jaka skrzynka najlepiej załatwi sprawę w dziale napęd - będe kombinował wymianę strasznie jest to denerwujące.. Dzięki za wypowiedzi teraz jestem pewien że skrzynka jest org.
  17. wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4 Teraz traktor ma lepsze bajery jak audi a do tego 3 razy więcej kosztuje Z brechą na dyskotekę i do audi :buhaha:
  18. Wszystko się zgadza żarówki H7 sprzedają się jak świeże bułeczki bez względu do jakiego autka często się przypalają - to tak z autopsji klienci pytają czy nie dało by się H4 włożyć
  19. jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy .
  20. Ze względu na mało komfortowe i głośne zachowanie silnika przy większych prędkościach postanowiłem zebrać materiały co do wymiany skrzyni b. z innego silnika może 1,8T - 1,6 . Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tym kierunku to czekam na podpowiedzi .
  21. Jeżeli posiadasz podnośnik to jest najlepszy ściągacz do dolnych wahaczy http://moto.allegro.pl/s166-sciagacz-sworznia-sworzni-wahacza-uniwersalny-i1533341298.html
  22. proponuje odłączyć minus na 5min. w passacie b6 pomogło
  23. Minus jest jeden na całe zasilanie a świeci kontrolka ponieważ musiałeś źle podłączyć, sprawdz czy w nocy na postojowych minimalnie nie żaży się żarówka od drogowych .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.