Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CUB@

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CUB@

  1. w skarbówce będa odsetki ale to bardzo niewielkie za żadne skarby nie ZMIENIAJ NIC NA UMOWIE za fałszowanie dokumentów , podrabianie podpisów itp. są srogie kary .
  2. nie są złe tylko powyżej 70km/h nie ścieraja wg. Ciebie są dobre? zamontuj valeo ze spoilerem i będzie gut.
  3. CUB@ odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    podobna sytuacja u mojego kumpla czym nowsze tym wieksze gówno
  4. tempo lekko ściernym cały element zrób i po sprawie, a klej usuwa się z lakieru dekabitem specjalny środek na smołę i klej .
  5. Bosch robi wszystko pralki lodówki akumulatory majtki skarpetki przewody zapł. full wypas
  6. :laghing2:
  7. czarne - czarne -czarne tylko te ringi troszkę lipA
  8. to wtedy najpierw pali się bezpiecznik, a u mnie jest zwarcie gdzieś na przewodach, które spaliły się nie wiem od czego, a wycieraczka chodziła by z oporem, a u mnie śmiga może na przejściu ze słupka w klapę popękały i zwierają się
  9. a kable dla czego by się stopiły bo silniczek zaciera się na ośce i jest duży pobór prądu
  10. może się zaciera i bez bezp. będzie działać
  11. napisz po polsku co nie działa! co to jest obieg?
  12. silnik wyjmuje się bardzo łatwo jest wciśnięty na 3 lub 4 gumkach po bokach, szczotki są zatrzaskiwane sprężynkami . Z wyjęciem i wymianą zabawiłem 30 min.
  13. to jest z przed lifta taki powinien być w twoim autku
  14. to właśnie ta kostka steruje jeden zamniknij drugi otwórz sterowanie minusem musisz skonfigurować wyjście z sterownika na dwa minusy zam./otwórz i połączyć z tymi w różowej kostce to najprostsze rozwiązanie
  15. Ok fajnie tylko czy tam jest odpowiednio gruby przewód który poda prąd na podświetlenie i radio. Głośniki masz jakies pod radio czy wsio pod wzmak? Bo jak masz jakies głośniki do radia to proponuje zrobic test pogłos na 3/4 skali głośności radio i jak głośniki będa pierdziec to na bank radio dostaje za mały prąd i możesz cos zjarac jak będzie mocniej grało. Lepsze rozwiązanie to poprowadzić tam +12V z tej listwy przy bezpiecznikach ale podłaczyc przez przekaźnik który będzie steroany z tego podświetlenia i wtedy będzie dobrze grało i bezpiecznie. Zrobisz jak uwazasz ale może jeszcze ktoś się wypowie na temat moich wywodów Radyjko ma dodatkowo główne zasilanie
  16. Stawiam na czujnik położenia wału lub wałka , można to w prosty sposób sprawdzić przy twoim opisie usterki. Odszukaj czujnik poł. wału i wałka nie demontując weź suszarkę do włosów lub opalarkę i podgrzewaj pojedyńczo po czym próbuj odpalać jeżeli to jeden z nich to po podgrzaniu powinien odpalić .
  17. Ostatnio zauważyłem że przy ustawionej temp. na full tj. "HI" z nawiewu na szyby i nogi leci powietrze średnio ciepłe a z kratek środkowych i bocznych dmucha gorącym. Jak macie w swoich autkach? Druga sprawa to podczas jazdy po dłuższej trasie jak ustawie na "HI" dmucha gorącym powietrzem zmienię na 29 ledwo co ciepłe leci - nie ma tzw. płynnej regulacji z tym że jak kręcę w miejscu to działa poprawnie . Co o tym sądzicie?
  18. nie wierze że po tak silnym napromieniowaniu zmarła by zaledwie garstka ludzi do tej pory nikt nie wie jakie są statystyki faktyczne a druga strona medalu to dzisiejsze zachorowania na nowotwory które już są na porządku dziennym też to przyczyniło się i powoli wyłqzi z ludzi
  19. musisz połączyć zielony kabelek bo on załącza spręzarkę inaczej nigdy się nie uruchomi
  20. sprawdz czy dochodzi napięcie do silniczka jak jest to szczotki się skończyły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.