Treść opublikowana przez CUB@
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a bonusik VW -odpada
-
Duża zwłoka z rejestracją motocykla. Jakie konsekwencje?
w skarbówce będa odsetki ale to bardzo niewielkie za żadne skarby nie ZMIENIAJ NIC NA UMOWIE za fałszowanie dokumentów , podrabianie podpisów itp. są srogie kary .
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
nie są złe tylko powyżej 70km/h nie ścieraja wg. Ciebie są dobre? zamontuj valeo ze spoilerem i będzie gut.
-
[ALL B5] Ocynk AUDI
podobna sytuacja u mojego kumpla czym nowsze tym wieksze gówno
-
[B5 AHU] Matowe miejsca na lakierze
tempo lekko ściernym cały element zrób i po sprawie, a klej usuwa się z lakieru dekabitem specjalny środek na smołę i klej .
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Bosch robi wszystko pralki lodówki akumulatory majtki skarpetki przewody zapł. full wypas
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
:laghing2:
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
czarne - czarne -czarne tylko te ringi troszkę lipA
-
[ALL B5] Montaż Centralnego Zamka AUDI a4 B5 1995r.- Nie otwiera i nie zamyka - POMOCY!!!
git :oklaski:
-
[B5 ADR] Dziwne zachowanie ogrzewania
- [ALL B5] Pali bezpiecznik z wycieraczki od zadu
to wtedy najpierw pali się bezpiecznik, a u mnie jest zwarcie gdzieś na przewodach, które spaliły się nie wiem od czego, a wycieraczka chodziła by z oporem, a u mnie śmiga może na przejściu ze słupka w klapę popękały i zwierają się- [ALL B5] Montaż Centralnego Zamka AUDI a4 B5 1995r.- Nie otwiera i nie zamyka - POMOCY!!!
na PW- [ALL B5] Pali bezpiecznik z wycieraczki od zadu
a kable dla czego by się stopiły bo silniczek zaciera się na ośce i jest duży pobór prądu- [ALL B5] Pali bezpiecznik z wycieraczki od zadu
może się zaciera i bez bezp. będzie działać- [B5 AHU] Obieg, bez klimy
napisz po polsku co nie działa! co to jest obieg?- [ALL B5] Po myjni problemy z nawiewem
silnik wyjmuje się bardzo łatwo jest wciśnięty na 3 lub 4 gumkach po bokach, szczotki są zatrzaskiwane sprężynkami . Z wyjęciem i wymianą zabawiłem 30 min.- [ALL B5] Panel klimatronika w B5
to jest z przed lifta taki powinien być w twoim autku- [ALL B5] Montaż Centralnego Zamka AUDI a4 B5 1995r.- Nie otwiera i nie zamyka - POMOCY!!!
to właśnie ta kostka steruje jeden zamniknij drugi otwórz sterowanie minusem musisz skonfigurować wyjście z sterownika na dwa minusy zam./otwórz i połączyć z tymi w różowej kostce to najprostsze rozwiązanie- [B5 AHU] Radio "po kluczyku"
Ok fajnie tylko czy tam jest odpowiednio gruby przewód który poda prąd na podświetlenie i radio. Głośniki masz jakies pod radio czy wsio pod wzmak? Bo jak masz jakies głośniki do radia to proponuje zrobic test pogłos na 3/4 skali głośności radio i jak głośniki będa pierdziec to na bank radio dostaje za mały prąd i możesz cos zjarac jak będzie mocniej grało. Lepsze rozwiązanie to poprowadzić tam +12V z tej listwy przy bezpiecznikach ale podłaczyc przez przekaźnik który będzie steroany z tego podświetlenia i wtedy będzie dobrze grało i bezpiecznie. Zrobisz jak uwazasz ale może jeszcze ktoś się wypowie na temat moich wywodów Radyjko ma dodatkowo główne zasilanie- [Inne] Na zimnym nie zapali
Stawiam na czujnik położenia wału lub wałka , można to w prosty sposób sprawdzić przy twoim opisie usterki. Odszukaj czujnik poł. wału i wałka nie demontując weź suszarkę do włosów lub opalarkę i podgrzewaj pojedyńczo po czym próbuj odpalać jeżeli to jeden z nich to po podgrzaniu powinien odpalić .- [B5 ADR] Dziwne zachowanie ogrzewania
Ostatnio zauważyłem że przy ustawionej temp. na full tj. "HI" z nawiewu na szyby i nogi leci powietrze średnio ciepłe a z kratek środkowych i bocznych dmucha gorącym. Jak macie w swoich autkach? Druga sprawa to podczas jazdy po dłuższej trasie jak ustawie na "HI" dmucha gorącym powietrzem zmienię na 29 ledwo co ciepłe leci - nie ma tzw. płynnej regulacji z tym że jak kręcę w miejscu to działa poprawnie . Co o tym sądzicie?- [B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
idzie do wiązki pod chłodnicę- Czarnobyl 1986-2006
nie wierze że po tak silnym napromieniowaniu zmarła by zaledwie garstka ludzi do tej pory nikt nie wie jakie są statystyki faktyczne a druga strona medalu to dzisiejsze zachorowania na nowotwory które już są na porządku dziennym też to przyczyniło się i powoli wyłqzi z ludzi- [B5 AFN] Klimatronic nie działa, sprężarka nie załącza się.
musisz połączyć zielony kabelek bo on załącza spręzarkę inaczej nigdy się nie uruchomi- [ALL B5] Po myjni problemy z nawiewem
sprawdz czy dochodzi napięcie do silniczka jak jest to szczotki się skończyły - [ALL B5] Pali bezpiecznik z wycieraczki od zadu