Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?


paput

Ktore lampy?  

  1. 1. Ktore lampy?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie które soczewki będą bardziej pasować do mojego avanta? Jest on srebrny i nie moge się zdecydować czy kupić do niego lampy soczewkowe czarne czy białe. Widziałem już jak z białymi wygląda ale nigdy nie widzaiłęm jasnego samochodu z tymi soczewkami. Ma ktoś może takie?

886238299

Czy może takie do jasnego auta?

AUD%206043_1.jpg

[mod]dodalem ankietea tak poza tym to juz byl nie jeden temat o takich wynalazkach :wink4: no ale niech na razie pobedzie :naughty:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znowu sie będę wypowiadał co do stylizacji auta :hi:

Jedni wolą córkę a inni teściową :tongue4: Gusta i guściki....., w/g mnie do jasnego autka tylko jasne środki. Ale to tylko moje skromne wypociny. Tak jak nie lubiłem nigdy czarnych alu. Chyba że ktoś robi naprawdę na Black Line- to tak.

Sumując zioom: to Tobie ma się podobać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się z kolei podobają czarne alu w srebrnym aucie tylko nie wiem jak z lampami. Chciałbym coś takiego zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to te z chromem. A nie myślałeś żeby kupić ori Valeo albo zamiennik depo? Czy już się uparłeś na te ringi? :rolleyes:

Moim zdaniem jak ringi to tylko w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput z tych co wybrałeś to tylko te pierwsze, przynajmniej jakość ich jest w miare dobra, wstaw fotke autka na regionalne to ci zrobie VT w poniedziałek :good:

Pomyśl jeszcze o normalnych zespolonych Depo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te srebrne co pokazałeś to Sonary czyli :thumbdown: Natomiast te czarne FK/Depo nie są złe. Przy czym pomyśl jednak nad czarnymi zamiennikami ori od Depo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O depo czytałem z kolei że szybko matowieją :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jasne mają takie "fale " zrobione w dolnej części jak to beznadziejnie wyglada :sick3: i moja stała odpowiedz ringi to do BMW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stała odpowiedz ringi to do BMW :wink4

W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich, które mają diody wewnątrz klosza?

908914129

a4%20gx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorzej :naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:27_________________________________________________Twoj podstawowy blad:

Nie dales fotki samochodu, wiec troszke bladzimy.

Zastanow sie jednak nad ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stała odpowiedz ringi to do BMW :wink4

W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to :thumbdown:

i sam sobie przeczysz. "dość" :przebiegly: mocno zrobione audi jest nie do przyjecia. w stylu "nołnejm" szczegolnie.

A co myślicie o takich, które mają diody wewnątrz klosza?

908914129

a4%20gx2.jpg

Doprawiane LEDy wygladaja gorzej niż te biedne ringi. Nie powiem co mysle o takich typach jak takiego widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stała odpowiedz ringi to do BMW :wink4

W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to :thumbdown:

i sam sobie przeczysz. "dość" :przebiegly: mocno zrobione audi jest nie do przyjecia. w stylu "nołnejm" szczegolnie.

Zależy dla kogo. Jak jest zrobione ze smakiem to czemu nie. Ale koniec OT. Co do Devil Eyes to jakiekolwiek by nie były to do sylwetki B5 porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopaki powiadają.Zastanów się nad zamiennikami Depo.Ja jestem po wymianie.Duużo lepiej wyglądają a cena do jakości też :good: .Też miałem problem jakie założyc ,ale poczekałem,pomyślałem i chłopaki mieli rację.Widziałem na "pasku" te z diodami i słabo wyglądają.Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput, na spocie przekonasz się, że żadne ringi tylko zespolone Depo.

Kiedyś też miałem taki problem jak Ty, napaliłem się na ringi. Na zdjęciach z allegro wyglądały pięknie ale na żywo :sick3:

Szkoda szpecić sobie auto ringami czy lampami dayline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tylko i wyłacznie zamienił na ori po lifcie i najlepiej ksenon :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: takie tematy jak ten niestety wedle mnie są trochę nie potrzebne... gdyż nie robisz auta dla kogoś tylko dla siebie... nie robisz pod kogoś tylko pod siebie... wie zakładaj te które Tobie będą sie podobać a nie komuś... chyba ze strasznie obchodzi Cię co ludzie powiedzą!! :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...